Анютины ласки• 06 марта 2023

Викладачі /вчителі іноземних мов, чому Ви лишились в Україні?

Давайте не будемо зараз кричати про патріотизм і тд і тп. Просто цікаво, чому спеціалісти, які чудово знають іноземну мову, лишились в Україні? Питання до викладачів/вчителів з низькою заробітною платою. Це ж шанс на нове життя, новий, нормальний заробіток. Я вже не кажу про те, що Ви могли б і допомогу як біженець отримувати, і соціальне житло мати
, і ще багато-багато плюшок, ще й працювати на повну.
От візьмемо шкільних вчителів англійської мови з низькою зарплатнею. Перед Вами практично усі двері відкриті. Але Ви при не високому заробітку лишились вдома. Вам зручно зараз працювати дистанційно, спускатись у шкільне сховище під час тривог і все таке?
Чому лишились?
КарамбОлька• 06 марта 2023
1. Вы реально думаете, что учитель в школе иностранного = хороший уровень языка?
2. Мужья служат, мужья не могут выехать.
3. Не хотят, хотят быть дома.

Любительница• 06 марта 2023
Тому що в іншій країні не достатньо знання лише мови. Потрібно бути в чомусь ще спеціалістом. А український диплом вчителя....на жаль, не крізь визнається. Тому це потенційно продавці на касі або ще якийсь некваліфікований персонал.
Брехушка• 06 марта 2023
У вчителів є дуже поганий рівень мови. Є такі, що не хочуть кидати чоловіка. Інші сімейні причини.
Страхованная• 06 марта 2023
Я виїхала. В Польщу. На роботу не беруть. Ледь зводимо кінці з кінцями
Не буду• 06 марта 2023
Мені прекрасно працювати дистанційно, в тривогу я іду пити каву на кухню, допрацьовую водночас електронний журнал. Дитина під наглядом, в своїй кімнаті.
Більшість учнів на приватні заняття приходять/приїздять очно, спілкування.
автор Анютины ласки • 06 марта 2023
Ответ дляКарамбОлька
3. Не хотят, хотят быть дома.
Ну от саме Ваш перший пункт і спадає на думку…
Леся Українка• 06 марта 2023
Тому що це моє життя
Це моя країна
І це мій вибір
Подібні питання відверто вважаю тупими
автор Анютины ласки • 06 марта 2023
Ответ дляСтрахованная
Ви вчитель польської мови ?
Страхованная• 06 марта 2023
Ответ дляАнютины ласки
Ви вчитель польської мови ?
Англійської, німецької

автор Анютины ласки • 06 марта 2023
Ответ дляЛюбительница
Зачекайте… у будь-якій іноземній країні перша й головна вимога - знання мови. З цього починають на будь-якій співбесіді. Якщо людина не знає мови - її чекає низькокваліфікована робота. У багатьох країнах наших біженців стимулюють відвідувати курси іноземних мов
Бандитка Сью• 06 марта 2023
А какие конкретно двери? Мыть полы, собирать клубнику, работать на заводе?
Бандитка Сью• 06 марта 2023
Ответ дляАнютины ласки
Так а дальше сразу возьмут кем? Врачом, адвокатом, айтишником?
Лагшмивара• 06 марта 2023
А вы думаете это такое счастье жить заграницей?
автор Анютины ласки • 06 марта 2023
Ответ дляНе буду
До речі, затребувані спеціалісти лишились працювати дистанційно у себе у навчальних закладах та виїхали. Моя родичка так і зробила. Сидить на соціалі в Ірландії, отримує допомогу, безкоштовне житло, пенсію українську і оформила пенсію ірландську (на неї мають право наші біженці по досягненню певного віку). Дистанційно попрацює і отримує заробітну платню з України. Вона викладач
ЭмчЭндЭм• 06 марта 2023
Ответ дляАнютины ласки
Я вас здивую. Вчитель моїх дітей з англійської має чоловіка мільонера, який зараз на фронті.
автор Анютины ласки • 06 марта 2023
Ответ дляЛагшмивара
Це гарний старт. Гарний досвід. Як мінімум підтягнути знання своєї мови і повернутись додому більш кваліфікованим спеціалістом
автор Анютины ласки • 06 марта 2023
Ответ дляЛеся Українка
Тому що це моє життя
Це моя країна
І це мій вибір
Подібні питання відверто вважаю тупими
А Ви розумна так відповідати? Правда очі колить?
ЭмчЭндЭм• 06 марта 2023
Ответ дляАнютины ласки
А на вашу думку, як іноземці ведуть свій бізнес в нашій країні, не знаючи нашої мови?
Лагшмивара• 06 марта 2023
Ответ дляАнютины ласки
А семья? А дети? Срывать детей с места ради того, чтобы знания подтянуть? Учителям английского языка куда нужно ехать, чтобы знания подтянуть? Это не так просто

автор Анютины ласки • 06 марта 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
Таких випадків один на тисячі.
А ми говоримо про, скажімо так, пересічних громадян
Любительница• 06 марта 2023
Ответ дляАнютины ласки
Не питає ту мови ніхто. В більшості країн достатньо англійської + бути спеціалістом своєї справи. До прикладу міжнародний сертифікат аудитора+ англійська і ніхто не питає знаєте ви чеську, угорську чи німецьку.
Аноним с кешбеком• 06 марта 2023
А які це двері відкриті? Працювати в Макдональдсі, драяти громадські туалети, бути батраком? Не в усих українців сприйняття себе як кріпака. сосіянці і поляки завжди вважали нас рабсилою і кріпаками. Дехто згідний з ними, а деякі люди обирають бути вдома, біля своєї сім`ї на рідній землі ніж бути шматком багна на чужині. а про ’двері можливостей’ думають загнані люди, які і в Украхні себе не реалізували.
вареный_look• 06 марта 2023
Т.е. вы реально считаете, что бросить мужа, квартиру/дом, свою жизнь и переехать в лагерь, но зато на пособие-это лучше?
автор Анютины ласки • 06 марта 2023
Ответ дляЛюбительница
Саме так. Англійська - міжнародна мова. Якщо нею володіти - можна гори звернути.
Аноним с кешбеком• 06 марта 2023
Ответ дляАнютины ласки
у Франції ти ніхто, якщо не володієш французською.
Добротная• 06 марта 2023
Знайома викладала в Харкові англійську, але вирішила їхати в Німеччину, бо німецьку теж вчила. Тут вона вже отримала сертифікат В1, а роботу за фахом їй ніхто не пропонує. Потрібна німецька С2 + підтвердження диплома, а на це потрібно багато часу. Обрала Німеччину, бо тут ще й її знайомі і не було сили їхати ще далі. Тут і залишилась. Що її чекає далі невідомо.
Не буду• 06 марта 2023
Ответ дляАнютины ласки
Ні, ні, дякую, колега в Ірландії, вчителька теж англійської у мого молодшого, я вже наслухалася) Не хочу)
У сусідки донька з сім´єю там теж, нічого хорошого не розповідають.
Мені особисто там клімат не подобається
Ще б про штати б подумала, але далеко, складно
вареный_look• 06 марта 2023
Ответ дляАнютины ласки
Які гори, якщо ти окрім мови більше нічого не знаєш і не вмієш?
ЭмчЭндЭм• 06 марта 2023
Ответ дляАнютины ласки
Таких випадків один на тисячі.
А чим саме пересічна громадянка Українки, яка викладала будь-яку іноземну мову до виїзду з країни, підвищить свою кваліфікацію на вашу думку закордоном?
вареный_look• 06 марта 2023
Ответ дляАнютины ласки
Отримує і допомогу і пенсію? То вона там вже мільйонер?)