Сумчатая кошка• 07 марта 2023
поможіть. елементарна математика. я туплю
15 дітей це 100 %, а 10 дітей з 15 дітей це скільки %? - це перше
15 дітей це 100%, а 1 дитина це скільки процентів з 15 дітей? - це друге
15 дітей це 100%, а 4 дитини з 15-ти це скільки %? - третє
поможіть, срочно треба , я туплю
УлыбАчка• 07 марта 2023
Ответ дляНе любовница
А ви як дізналися між відсотками, що автор та інші вже народжували?
ну відомо... три місяці зустрічалися, потім три місяці жили разом, ну і тричі по три це ж дев´ять (місяців)
Бабулька• 07 марта 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Почему?
Потому что 66.7 это не точное число, а приблизительное.
А если выделить целую часть с 200/3, то получим результат точнее.
Если в задании не сказано, что надо ответ записывать десятичной, то тогда обычной дробью точный
УлыбАчка• 07 марта 2023
Ответ дляБабулька
це ще крутіше, ніж процент рєбйонка! афтар явно претендує на шнобелівську премію
Разгуляшка• 07 марта 2023
Ответ дляАлекс-1022
Детей родили а элементарного не знают
Як би елементарне,як залетіти , то знають.
А решта порадниця підкаже .

БезПаспортаНеПродаю• 07 марта 2023
Ответ дляБабулька
Если со схемами работают -не критично. У меня написано, кстати, 66.67. Тут тему смотреть надо. И все равно разницы не вижу для ответа. Хоть так, хоть этак - длинное число выходит.
Крапипопка• 07 марта 2023
Ответ дляУлыбАчка
а гроші є, щоб сплатити за допомогу?
Сколько б вы взяли за такое задание?
Бабулька• 07 марта 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Есть такое правило, если мы не можем при делении получить десятичную дробь, то результат записываем обычной дробью
Обычно в таких заданиях, есть пункт - округлите результат до десятых или сотых