Кофе в лобби• 07 марта 2023
Тепер я не тут, а в групі з дружинами військових
Просто поговорити, є тут дівчата в кого чоловіки в гарячих точках?
Як тримаєтесь?
Не можу нічого нормально робити, похерила уроки, роботу, дім ((((
Плачу, без зв´язку з 3 березня
Навіть не знаю де він, чому не написав в не подзвонив коли терміново виїхали не розумію
Всі жінки в групі знають куди їх чоловіки поїхали, багато в Бахмуті
А я тупо плачу і чекаю...
Як тримаєтесь?
Плачу, без зв´язку з 3 березня
А я тупо плачу і чекаю...
фрау Гітта• 07 марта 2023
Радійте тому, що у вас такий чоловік, що хочеться чекати та перейматися за нього
Кофе в лобби
• 07 марта 2023
Ответ дляСлабый пол
Надто багато сьогодні спекуляцій від тролів на тему Бахмута.
Я не троль 😭
Кофе в лобби
• 07 марта 2023
Ответ дляфрау Гітта
Чому радіти?
Що я можу втратити коханого, я від тієї групи в шоці
Як багато жінок шукає це жах
Кофе в лобби
• 07 марта 2023
Ответ дляАстановитесь
Все буде хорошо. Обіймаю
Дякую, молюсь і вірю
Багато би зараз віддала, щоб почути що все добре з ним
Веселуха Муха• 07 марта 2023
Ответ дляКофе в лобби
Чому радіти?
Як багато жінок шукає це жах
Ждите. 2-3 недели без связи возможны
Кофе в лобби
• 07 марта 2023
Ответ для__Jane__
Все буде добре, треба трошки заспокоїтись. Обнімаю, бо шо я ще можу🪷🌺🌷
Дякую, я справді прийшла за підтримкою
На вечір стає гірше (((
Соседушка• 07 марта 2023
Обіймаю вас, люба. Це дуже важко. Коли нема зв’язку я, чесно кажучі, ніяк не тримаюсь - плачу, агресую, на роботі продуктивність падає, ну як можу так і переживаю. Заспокійливі сильні п‘ю, іноді алкоголь, без допінгу ніяк не вивожу. Женіть від себе погані думки, поспілкуйтесь із дітьми, проведіть разом час.
Суцільна зрада• 07 марта 2023
Так шкода наших чоловіків, наскільки їм важко навіть уявити не можливо, але й жінок неймовірно шкода( Обіймаю вас і бажаю вашому чоловікові, щоб вищі сили його оберігали і він якнайскоріше повернувся до вас живим і здоровим
Кофе в лобби
• 07 марта 2023
Ответ дляВеселуха Муха
Ждите. 2-3 недели без связи возможны
Удалено администрацией...
Кукусик• 07 марта 2023
Тримайтесь! В мене брат не був на зв‘язку 11 днів, теж без попередження. Ситуації бувають різні, не завжди встигають попередити що не будуть виходити на зв‘язок. Вірьте, що все буде добре!
Кофе в лобби
• 07 марта 2023
Ответ дляСоседушка
Блін ще й стала трохи пити(((
Ще дітям мами алкашки не хватало ((((
РукиМыли?• 07 марта 2023
Ответ дляКофе в лобби
Удалено администрацией...
Ви такі питання задаєте...
Не потрібно, будь ласка
Веселуха Муха• 07 марта 2023
Ответ дляКофе в лобби
Удалено администрацией...
Ну и не все же прям под Бахмут едут, есть и другие направления
Кофе в лобби
• 07 марта 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Я від тієї групи ще більше стресу отримую
Там жінки вірять і чекають, а хлопці по 2 місяці не виходять, вважаються безвісті зниклих
Вони надіються, що може в полоні, а як побачила, як ті суки розстріляли того чоловіка дуже погано стало
Вони бидло, тварини
Кофе в лобби
• 07 марта 2023
Ответ дляКукусик
Дякую, такі коментарі мені важливі 🙏
Слабый пол• 07 марта 2023
Ответ дляРукиМыли?
Ви такі питання задаєте...
Не потрібно, будь ласка
Вас це теж зачепило?
Так , між іншим, інформація випитується
Кофе в лобби
• 07 марта 2023
Ответ дляРукиМыли?
Ви такі питання задаєте...
Не потрібно, будь ласка
Я вже не знаю, що можна
Вибачте
Ну в мого зв´язку немає і де він тоже не знаю(
Вибачте
Шкала Радости• 07 марта 2023
Ответ дляКофе в лобби
Удалено администрацией...
Він є не в усіх групах. І не завжди можна ним користуватися.
Хай все буде добре. Я намагаюся у такі дні максимум себе загрузити, щоб не думати про погане. В якщо хочеться поплакати, то зробити це не тихенько, а знайти час і місце на сильні ридання. Тоді трохи легше.
Обіймаю. Ви не одна. Мене теж лякає група нашої частини. І контакти та імена побратимів, і точне місце я не знаю, бо їм не можна таке розповідати
Соседушка• 07 марта 2023
Ответ дляКофе в лобби
Блін ще й стала трохи пити(((
Ще дітям мами алкашки не хватало ((((
Не думайте так про себе, впевнена що вам не загрожує алкоголізм, як налагодиться то вам воно і не треба буде. Я до нового року кожен день пила місяці два, так, келих вина ввечері, а бувало і не вина і не келих, нічого, не спилась.
В групах тих не сидіть, якщо вони вас ще більше накручують, краще навпаки відволікайтесь якось наскільки це можливо. Діти у вас дорослі? Можуть вам допомагати з домашніми справами?
Суцільна зрада• 07 марта 2023
Ответ дляКофе в лобби
Вони бидло, тварини
Розумію, що це важко, але змушуйте думати себе про хороше, женіть від себе погані думки
Кофе в лобби
• 07 марта 2023
Ответ для__Jane__
Треба валерьянки або коньяку трохи і ось вам мій кіт для підняття настрою.
Останнє фото супер 😍😁
Діти просять котика, обов´язково пізніше візьмемо з притулку, в нас зараз 2 старенькі криси
Ответ дляКофе в лобби
Вони бидло, тварини
я сегодня прочитала что кремлеботы перешли на мову...так что может просто нагнетают... все будет хорошо их часто меняют
Я_не_аноним_100%• 07 марта 2023
Ответ для__Jane__
Вы действительно думаете, что фото чужого кота помогут женщине, которая ждет звонок с фронта от мужа?
СкокоМнеДадите• 07 марта 2023
Автор, хочу вас поддержать. Держитесь, рідненька. Пусть ваш муж скоро объявится.