А я нівроку• 08 марта 2023

Все буде добре, зовсім трохи. Все буде добре))))

Трохи треба потерпіти, до червня. Потім все налагоджується та стихає, це 1000 відсотків. Можете сканувати, в червні відкриюся та створю тему з відки я це знаю. Всим надобраніч .
Омлетик• 08 марта 2023
Новий спосіб мотивації мас

Курочка• 08 марта 2023
Путлєр капітулює?
автор А я нівроку • 08 марта 2023
Ответ дляОмлетик
Новий спосіб мотивації мас
Ні
автор А я нівроку • 08 марта 2023
Ответ дляКурочка
Путлєр капітулює?
Якби ж
Лика-прилипка• 08 марта 2023
Сканувати... З відки...
Вы плохо знаете наш язык?
Омлетик• 08 марта 2023
Чи ви та адвокатша? Вже була надія в жовтні
Цветочница• 08 марта 2023
Уровень желания хоть какой-то приятной новости достиг пика и я готова уже поверить ноунейму на форуме и опереться на это «все буде добре у червні»

автор А я нівроку • 08 марта 2023
Ответ дляЛика-прилипка
Сканувати... З відки...
Вы плохо знаете наш язык?
Добре, скринити….так краще?
Омлетик• 08 марта 2023
Ответ дляЛика-прилипка
Сканувати... З відки...
Вы плохо знаете наш язык?
Точно)))
Без комплексов• 08 марта 2023
после выборов в Америке все закончится окончательно?
Евга-9246• 08 марта 2023
Так а зараз чому не відкриваєтесь? Бо якщо нічого не буде, то ніхто й не заплює?) Хитроо
Я пані прохана...• 08 марта 2023
Ответ дляА я нівроку
Якби ж
Тобто вже все вирішено?
А як ви плануєте відкриватись, якщо тема до того моменту вже буде закрита?
автор А я нівроку • 08 марта 2023
Ответ дляЦветочница
Все буде добре
Курочка• 08 марта 2023
Ответ дляБез комплексов
Хто переможе там?
Я пані прохана...• 08 марта 2023
Ответ дляА я нівроку
Добре, скринити….так краще?
Ну майже)
Меряю от 0• 08 марта 2023
Добре вже не буде ніколи...
Ви уявляєте кількість смертей до червня і на зараз? Про яке добре мова?
Чумачечая Весна• 08 марта 2023
А почему сейчас не откроетесь? Что бы мы знали кому претензии предъявлять в случае если не сбудется
боригнув• 08 марта 2023
тримаємо кулачки? буде як в кіно? шось я таке вже читала тут.
Леди_в_ночи• 08 марта 2023
А скажіть мені з чоловіком моїм ми зможемо зістаритись разом? Дякую

Мать драконов• 08 марта 2023
Что значит стихает? Хотите сказать, что война не закончится , а зависнет? Хуже для нас ничего и быть не может.
Курочка• 08 марта 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Якщо у вас невелика різниця у віці
автор А я нівроку • 08 марта 2023
Нічого більше не пишу. Не можна. Є гарні новини. Чекайте. Згодом згадаєте мене. Відкритися це не проблема
Чумачечая Весна• 08 марта 2023
Ответ дляА я нівроку
То вiдкрийтеся)
Болаболик• 08 марта 2023
Ответ дляА я нівроку
🤞
Хорошо бы ..
а то сегодня еще одного убили бойца 27 лет ((( как это ужасно каждый день жизни
Леди_в_ночи• 08 марта 2023
Ответ дляКурочка
Якщо у вас невелика різниця у віці
Нам по 40..але він в ЗСУ і мене тіліпає постійно
Латвийские_Номера• 08 марта 2023
Хочется вам верить. Хотя надежда утихает с этими «война закончится такого то ,в тот день или через столько
Рву и мечу• 08 марта 2023
Тільки що говорили вдома )) кажу, є відчуття, що до літа кінець. Ну в цьому році точно.
ЛюблюДевчонок• 08 марта 2023
А вы все знаете, муж с войны вернется, я буду с ним?
Курочка• 08 марта 2023
Автор, це писали літом, що все закінчиться восени? Що батько вам казав, що в Києві все закінчиться на початку квітня минулого року і так і сталося.
Карамелька• 08 марта 2023
Ответ дляА я нівроку
Опять, «платье»?