Пищалка• 08 марта 2023
Хвастайтесь подарками от отца, мужа, сына....Что вам подарили?
Панна Кота• 08 марта 2023
Ответ дляКундалина
Сало и почеревину тоже ем)) запах жареной нравится, могу кому-то приготовить и понюхать, но есть не буду))
Я тоже могу приготовить. Вот как раз мужу на обед пасту с соусом таким готовлю. Но сама даже не пробую)
Тарабарщина• 08 марта 2023
Ответ дляУгги в горошек
Вчера у одной блогера с Харькова, видела на рынке мимозу 1200 грн за 1 кг
Мимоза на вес продается?
Добродійка• 08 марта 2023
Ответ дляМания-Величия
В Польше куда ни зайди везде красными буквами «8 марта день женщин». Много где хорошие скидки, все вокруг с цветами. И только тут читаю, что это не праздник. Можно не любить этот день, но и не отрицать, что во всем мире (практически) о нем знают.
Теж не розумію. Як папуги. З 23 лютого все зрозуміло. Це навіть не обговорюється. Релігійні свята святкувати зі світом теж підтримую. Але вчепилися до того жіночого свята і не можуть заспокоїтися. Для мене воно жодного негативного навантаження не несе. Започатковано було з хорошою метою і зовсім не асоціюється мені з комунізмом і т.д. Для чого це все в´язати в одну купу..
Заліковий троль• 08 марта 2023
Ответ дляМалинка
Купив донці 8 років до Дня народження Шевченка
Классный подарок ) и повод тоже
Дона Ко Ко• 08 марта 2023
Чоловік подарував Рафаело і 1000 грн. Відтепер працюю в чоловічому колективі вітати почали ще вчора: цукерки, квіти, шоколад. Колеги подарували пательню і вазон.
Малинка• 08 марта 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Классный подарок ) и повод тоже
Дякую, в неї багато виступів в школі і музичній школі.
Танго утрьох• 08 марта 2023
Ответ дляТарабарщина
По 40
Да я образно) у нас по 50 страшні, як сьогодення
Країна мрій• 08 марта 2023
Господи, даже в этой невинной теме , гадюки развели срач. Я рада за всех, кому подарили.
ПультОт_БМВ• 08 марта 2023
Ответ дляКраїна мрій
Соседняя тема еще круче: там молодёжь стыдится, если их поздравляют
Мядуза аля моргонер• 08 марта 2023
Нічого. Бо не вдома. Приїде на вихідних. Але для мене головне, що він захищає нас із сином. Пережив полон і щалишився таким, як був. А найголовніше, що повернувся живим. Так що, якщо на вихідних приїде без подарунку, то таке. Хай тільки приїде.
Панна Кота• 08 марта 2023
Країна мрій• 08 марта 2023
Ответ дляПанна Кота
Все таки мне муж подарил еще один подарок)) я ничего сегодня уже не ждала)
Милота. А как называются?
энциклопУдия• 08 марта 2023
Ответ дляПанна Кота
Крутецкие! Хочу!
Баба_Воля• 08 марта 2023
Очень попросила не покупать мне тюльпаны по 50грн и выше. Вкусному тортику я радуюсь больше.
Панна Кота• 08 марта 2023
Ответ дляКраїна мрій
Милота. А как называются?
Это ювелир в Италии делает, недалеко от нашего дома. Он мне делал кольцо, с которым делал муж предложение. Я бы там у него все скупила))
Айболитная• 08 марта 2023
Не куру• 08 марта 2023
Ответ дляАйболитная
Перше фото - це мені подарунок, друге фото - це від мене подарунок 😀
О, тут він ще одне привітання завинив вам!
Вподобайден• 08 марта 2023
Ответ дляМалинка
Яка краса!!!!
66сезон666серия• 08 марта 2023
Ответ дляМалинка
Дякую, ця майстер має золоті руки.
Відразу впізнала її почерк, як тільки побачила фото подумала ,що це Ярина робила