былоИпрошло• 09 марта 2023

Зараз майже всі з пудровим напиленням

Майже всі дівчата, жінки.. У більшості це дуже кидається в очі. Я ж люблю більш природні брови)
Звертаю увагу, тому що й собі хочу. Свої маю непогані, але ще потрібно працювати з формою і кольору більше додаю, фарбуючи кожних три тижні. Ну і олівець.
Хто собі зробив? Задоволені? Виглядає як воно?
Червона рута• 09 марта 2023
Ответ дляА я нівроку
А, ну то будут у вас брови, не переживайте
Мои после первого раза почти все слезли, еле-еле оттенок был, а после второго уже нормальные стали, когда шелушение сошло
О! Ви мене трохи заспокоїли.

Лялька в колисці• 09 марта 2023
Спокойно отношусь. Но хожу со своими, хоть и не идеальной формы.
Червона рута• 09 марта 2023
Ответ дляМамзелькин
Гарні брови були, чесно.
Мені не подобалися. Рідкі. Форми не було. Фарбувала щодня.
Яжемать Мне можно• 09 марта 2023
Крашу карандашом, но хотела бы что-то сделать, они у меня еще и разные.
Но попробуй найди мастера, чтоб не изуродовал
Была на макияже у визажиста, так она мне начала рисовать брови от переносицы, я говорю не надо, мне так не нравится, некрасиво
Она мне - так у ас там волоски начинают расти 🤷🏻‍♀️
Ну и что? А если в межбровье растут волоски, но и там надо зарисовать? Найти хорошего мастера, это сокровище, так же и косметолога
Червона рута• 09 марта 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
От у вас дуже гарні. Аби трохи зафарбовані були б ще кращі.
ХуАнита• 09 марта 2023
Ответ дляА я нівроку
Это после процедуры сразу?
Интересно через полгода увидеть результат, не расплываются ли ’волоски ’?
Это через 3 месяца после первой процедуры ну и 2 месяца после коррекции. Летом думаю добавить еще чутка. По поводу расплываются мастер сказала, что это больше индивидуальная особенность кожи, у меня к примеру очень плохо берется пигмент в зоне переносицы, потому увы, но надо за несколько подходов добавлять почучуть.
автор былоИпрошло • 09 марта 2023
Ответ дляХуАнита
Вот мои в волосковой технике у топового мастера в городе.
Дуже гарно. Коли робили? Скільки часу вже так тримаються?

А все. Бачу писали вище
КокошинЭль• 09 марта 2023
Буває гарно, буває страшно..
Але без макіяжу такі брови на лиці як акцент, дуже негарно виглядають у всіх випадках.
Ктдаються в очі.
А якщо вже фарбуватися щодня, то вже і брові підкреслити за одне не важко, пару секунд, навіщо їх тоді татуажити?))
Вареничніца• 09 марта 2023
Ответ дляYaЯна
Ось
А у вас цвет такой сразу был? Или пигмент со временем изменился?

Червона рута• 09 марта 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Как помешались на этих бровях
Всі хочуть бути красивими. Зараз всі хочуть спростити собі життя) треба йти в ногу з часом. Навіщо витрачати стільки часу)
КокошинЭль• 09 марта 2023
Ответ дляЧервона рута
Скільки часу займає підвести брови помадою для брів?
Ви засікали?
У мене до 1 хв
Вареничніца• 09 марта 2023
Ответ дляНепереможна
блин, я делала пудовые - а получилось , что мастер так забил краску, что прошло 3 года и надо с этим счастьем что-то делать
чего боялась , от и получилось. Боялась, что брови сами не сойдут (так мастер обещала) ,а начтут сереть со временем
так и получилось
на мастера обижаюсь. типа 25 раз титулованный, проводящий международные мастер -классы и имеющий свою школу обучения
Не реально угадать никакому мастеру, как поведет себя пигмент на конкретной коже. Плюс разные факторы влияют организма. Меня как раз это и останавливает. У меня даже краска не берётся нормально на бровях. Боюсь, чтоб у меня сине-зеленые не вышли в итоге
Червона рута• 09 марта 2023
Ответ дляКокошинЭль
Ви засікали?
У мене до 1 хв
За одну хвилину я намалюю різні
Вареничніца• 09 марта 2023
Ответ дляЧервона рута
Без паніки. В перший день думала буду плакать. Зараз вони злізли і їх майже немпє🙄
А сколько заживали? Какая техника у вас?
Червона рута• 09 марта 2023
Ответ дляВареничніца
Якщо якісний пігмент він не змінить колір
Червона рута• 09 марта 2023
Ответ дляВареничніца
В неділю буде 2 тижні. Техніка омбре типу. Пудрове напилення. Образили прямо шматками.
КокошинЭль• 09 марта 2023
Ответ дляНепереможна
так и получилось
Як мені подобаються, коли жінки вляпавшись в халепу, щиро попереджають інших, а не агітують робити те саме. Не всі такі як ви)
Вареничніца• 09 марта 2023
Ответ дляЧервона рута
Проблема в тому, що на фото зразу гарно. Але вони злізли повністю. Кольору майже немає
На коррекции же поправить можно
Червона рута• 09 марта 2023
Ответ дляВареничніца
На коррекции же поправить можно
Я вже сумніваюсь

Вареничніца• 09 марта 2023
Ответ дляЧервона рута
В цю неділю буде 2 тижні
Очень быстро 🤔
Червона рута• 09 марта 2023
Ответ дляВареничніца
На коррекции же поправить можно
Вже думаю може не треба було робити те омбре, а забити просто гарну форму. Так буде напевно тупо виглядати. Де немає волосків
Пышечка• 09 марта 2023
Ответ дляЧервона рута
В цю неділю буде 2 тижні
так надо еще коррекцию делать вам разве мастер не говорила?
Червона рута• 09 марта 2023
Ответ дляПышечка
Казала звісно. Але зовсім кольору немає. Як таке може бути. Дуже світлий
Пацан к успеху шел• 09 марта 2023
Ответ дляYaЯна
У мене своїх взагалі немає, не видно, прозорі. Тому зробила пудрові, бо вранці перед роботою набридло їх фарбувати.
То яка різниця: пудрові, чи олівець/тіні/помадка? Все одно ж нафарбовані
Я приїжджаю на роботі олівцем малюю, бо вдома часу не вистачає, а на роботі ще й світлий кабінет з великим дзеркалом. Але хочу щось зробити, щоб не малювати, бо вже очі не так гарно бачать, то по різному виходить, і не знаю, чи те пудрове, чи ще є щось.
Пацан к успеху шел• 09 марта 2023
Ответ дляYaЯна
Ось
Гарно
Пацан к успеху шел• 09 марта 2023
Ответ дляsobacura
Я вже замахалася підбирати олівці, фарбувати... Також задивляюся в сторону пудрових, але моя дівчинка робить гарно, натурально.
Вагаюся ще, думаю.
Яка ціна зараз у Вашої знайомої, просто цікаво.
ЗаведУющая• 09 марта 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Мені так майстер татуажу почав так робити . намалювали одне а воно почало собі щось там малювати - зіпсувала мене.
Пацан к успеху шел• 09 марта 2023
Ответ дляЧервона рута
До такі
Вам гарно із зробленими!
5cmhybyna• 09 марта 2023
в мене бабка з турками спала, мала майже моноброву в школі. тоді сміялись з мене. тепер всі заздрять моїм пишним бровам, особливо куріци з 3 волосками
Copy-Paste• 09 марта 2023
У меня у мамы все аккуратно, не как у Барби, этой неестественной формы. Брови небольшие. Просто красить каждый день не нужно. С виду и не скажешь, что напыление.