tarveldy• Изменено 10 марта 2023

Хвилювалочка

Тривога о 09:02 пов´язана з активністю МіГ-31К вкс рф в Білорусі. Запусків ракет не здійснювали. Орієнтовно триватиме до 11:00. Ситуація у країні штатна.
Zelenkа• 10 марта 2023
Ответ дляirina _d
Короче, тревоги это зло
Мне в Ашан нужно было купить печенки куриной и хлеба.
Пока тревога была, список увеличился, как итог, 886 грн оставила в Ашане
А я почала користуватист доставкою) Просто пишу їм ЦУ в коментарях і все.
ok1904• 10 марта 2023
Ответ дляirina _d
Короче, тревоги это зло
Тому мені простіше купувати на недільному ринку продукти, бо там я з списком, а в маркеті, вічно ще щось треба. А якщо врахувати що маємо чудо магазин тіпа оптовий, де ціни на родукти нижчі основатєльно ніж в супермаркеті, то я майже по молах не шастаю.
mmi583@mail.ru• 10 марта 2023
Ответ дляАмарилис
А мене бабуся взагалі нічого не заставляла робити, а мені так хотілось череду пасти
Блін, ви щасливиця
ok1904• 10 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Я вночі і трохи з ранку. Ось скоро прийде сестра, забере дитину, а я посплю хоч
Сон лікує, відновлює,я вдень люблю спати, хоч полежати. Вмикаю собі музику для сну
Амарилис• 10 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Ага де нас тільки не носило. Навіть на річку самі ходили. І баби не думали що ми там потопитися могли
Самі потопитись ні, а от два ящики господарського мила - легко)
irina _d• 10 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Ці списки фігня. Набирається завжди більше.
Так мне, в принципе, вообще туда можно было не ходить сегодня, продукты дома есть. Но захотелось печенки жареной
frumoasa17• 10 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Люблю пощумати та помацати. Мої очі тільки знають, що мені потрібно. Вибаглива дуже
frumoasa17• 10 марта 2023
Ответ дляok1904
Ось теж музика, щось почитаю а там і очі закриються.
Амарилис• 10 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Блін, ви щасливиця
Так, в мене було дуже щасливе дитинство і юність)
ok1904• 10 марта 2023
Ответ дляirina _d
Блин, я только на слове самолёт вас узнала
Смена аватарки это почти смена ника для таких невнимательных, как я
Так зміна,
такі ляльки в´язала моя покійна сестра, аватарку поставила, ще поки вона була жива, класні великі ляльки, в реалі взагалі бомбіческі, а я їх зараз взяти в руки не можу... Поки хай побуде аватарка.
Zelenkа• 10 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Я просто коли так ходжу, половину не знаходжу. Із останнього - я в упор ніколи не бачила ту ж обліпиху перетерту, або качину грудку. А так можна доїхати і там дві години сидіти в тривогу.
irina _d• 10 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Не, я не люблю доставки, мне нужно все глазами увидеть. Да и от моего подъезда до входа в Ашан ровно 300м. Это и губит меня)))
АТБ тоже рядом, там таких сумм не трачу. Но мне ж вечно нужно что-то, чего в АТБ нет, иду в Ашан, и линяю на приличную сумму через день)))
ok1904• 10 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Прикол. Нащо мило в річку кидати було?
mmi583@mail.ru• 10 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Ойс як згадаю, у мене щей крмпанія одна хлопчача була. До бабусиних сусідрк привозили одних хлопців. Я одна була. Колись з ними шукпли щось дохле щоб в річці ракіа наловити. Один з хлопців вкрав голову барана, бо дід барабана зарізав, заховав десь, вона там 3 дні пролежала на жарі, а потім ми вночі ходили на річку з тою головою по раки
frumoasa17• 10 марта 2023
Ответ дляirina _d
Зажди хочеться чогось іншого. У невістки якось у холодильнику були фаршировані перці, лазанья, а брат заявив картопельки
irina _d• 10 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Я сама такая как ваш брат)))
ok1904• 10 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Респект! Зараховано
ok1904• 10 марта 2023
Ответ дляirina _d
Я сама такая как ваш брат)))
мені хочеться те, що є, аби лиш не мені готувати, не розігрівати, не сервірувати.
frumoasa17• 10 марта 2023
Ответ дляZelenkа
У мене три магазина у 5-10 хвилин пішки, так як зараз знову у квартирі, а на авто взагалі. Доставка тільки хімія та подібне.
frumoasa17• 10 марта 2023
Ответ дляirina _d
Я сама такая как ваш брат)))
Zelenkа• 10 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
У мене тільки АТЮ і всякі мережеві типу Аврори, Єви, Червоний маркет і парочку м‘ясних лавок. Нормально пошопінгуватись - це або в Новус, або в велике Сільпо.
Амарилис• 10 марта 2023
Ответ дляok1904
Прикол. Нащо мило в річку кидати було?
Ну так помощнічка ж). Бабуся нічого робити не заставляла, я вирішила, що треба їй допомогти попрати. Підговорила дівчат з вулиці і ми пішли на річку, там була кладка, от на ній типу поперем. Пару раз милом тернув, воно слизьке і булькало з рук в воду. Так і виносила все мило, а коли воно закінчилось, то тирили на пляжі в мужиків. Це був перший і останній раз, коли я відгребла від бабусі, тими ж мокрими речами)
Zelenkа• 10 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Тут багато хто і не в курсі, що таке кладка)
frumoasa17• 10 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Далеко вони?
mmi583@mail.ru• 10 марта 2023
Ответ дляАмарилис
a.ostroverh• 10 марта 2023
Сестра пишет что в Борисполе на базаре черемши полно!!!!
Zelenkа• 10 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Далеко вони?
Хвилин 30 маршруткою. Тут до Києва на норм машині за 45 доїхати можна)
Амарилис• 10 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Нууу, це такий деревяний поміст на сваях над водою
Zelenkа• 10 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Та по 15 вже є, і не бояться ж іти в ліс.
frumoasa17• 10 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Не близько.