tarveldy• Изменено 10 марта 2023

Хвилювалочка

Тривога о 09:02 пов´язана з активністю МіГ-31К вкс рф в Білорусі. Запусків ракет не здійснювали. Орієнтовно триватиме до 11:00. Ситуація у країні штатна.
frumoasa17• 11 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
Договорились👍
Может,тогда Таня снимет,наконец-то, двушку
А вони у чотирьох чи скільки їх там мешкають в однокімнатній?
Zelenkа• 11 марта 2023
Ответ для Просто я
Сiравно
Я тобі скажу, в парку вночі ніхто і не шастає. Якось йшла через весь парк сама, не питайте, чого, кароч, нічо там страшного нема. Поки я там не лажу))
Амарилис• 11 марта 2023
Ответ для Просто я
Смагу . Я такая
Ніііі, не такая)
Просто я• 11 марта 2023
Ответ дляalena2013
Ничо, мы на них управу найдем. Ежики уже имеются
Прячьте ёжика, эти сволочи собирались и на него тоже сцыкнуть.
Спасибо за поддержку, Я теперь не сама в этом жестоком мире.
alena2013• 11 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Шебутні були? Просто цікавий досвід
Всплеск гормонов - чуть что, сразу в крик, и все они лучше знают, и не нужно их учить.
И переходной период был затяжной. Младшему уже 20, а все еще страдает юношеским максимализмом.
Амарилис• 11 марта 2023
Ответ дляalena2013
А ми на Вас зоозахисників натравимо)
Просто я• 11 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Ну не плачте, бо серце розривається. Я он карти розкинула, в кришталеву кулю заглянула, нутрощі курки (ну як нутрощі, покупну печінку) по столу розкидала і бачу, що вона таки Вас любить більше за Тетяну?
Правда?
Амарилис• 11 марта 2023
Ответ для Просто я
Боже, яка вы каварна сука.
дякую
frumoasa17• 11 марта 2023
Ответ дляalena2013
Дякую.
alena2013• 11 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Шебутні були? Просто цікавий досвід
А девочка - это девочка)) Может тоже вспылить, но потом через полчаса подойдет, обнимет, скажет, что была неправа.
alena2013• 11 марта 2023
Ответ для Просто я
Боже, яка вы каварна сука.
Просто я• 11 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Та ради бога. Ты и по кладбищу гулять можешь. Страшно будет тому, кто попадется тебе на пути
Амарилис• 11 марта 2023
Ответ для Просто я
Правда?
Істинна. Навіть не сумнівайтесь. Хто Ви, а хто Тетяна, пфффф.
Просто я• 11 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Пасиба.
alena2013• 11 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Да, она с мужем и двое детей-школьников. Раньше еще и мама с ними жила пару лет.
Амарилис• 11 марта 2023
Ответ для Просто я
Пасиба.
Та будь ласка))
Zelenkа• 11 марта 2023
Ответ для Просто я
Так живих треба боятись. Кладовище - місце спокою.
frumoasa17• 11 марта 2023
Ответ дляalena2013
Не буду коментувати. Ситуації різні бувають
alena2013• 11 марта 2023
Ответ дляАмарилис
А ми на Вас зоозахисників натравимо)
А может, это наши личные ежики? Мы их кормим, холим)) Биолаборатория у нас по выращиванию боевых ежиков, во как.
frumoasa17• 11 марта 2023
Ответ дляalena2013
Кого ми тільки не вирощуємо))
mmi583@mail.ru• 11 марта 2023
Всім привіт. Я здала той дурний аналіз, наїлась і бачу ви тут накатали стільки. Щось цікаве? Читати все? Комусь щось радити?
Амарилис• 11 марта 2023
Ответ дляalena2013
Ну, це не оправдує того, що Ви їх під забор, на поталу підкинути хочете)
alena2013• 11 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Та да.
Просто я• 11 марта 2023
Ответ дляalena2013
Это ёжик прибухнул немного и вам там такой беспорядок устроил?
frumoasa17• 11 марта 2023
Ответ для Просто я
Чому так погано про їжаків думаєте?
Просто я• 11 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Чому так погано про їжаків думаєте?
Там его фото, прям на месте преступления.
Амарилис• 11 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Поздоровляю, Ви прошли цю екзекуцію.
Просто я• 11 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Добрый день. Та не, всё как обычно
frumoasa17• 11 марта 2023
Ответ для Просто я
Він їсть.
Просто я• 11 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Він їсть.
Ну незнаю. Как то всё не однозначно