Точный_сантиметр• 10 марта 2023
Щеплення, за чи проти?
Ви за, чи проти щеплення дитини?
Я своїй дитині не роблю, у знайомої помер син від щеплення, тепер у мене страх щодо прививання
Результат:
вже голосів:
369 (54.51%)
Роблю своїй дитині щеплення
308 (45.49%)
Не роблю і не планую
Запасная спина• 10 марта 2023
Ответ дляТочный_сантиметр
Мені говорять що будуть проблеми із садком і школою, але я і далі не хочу робити щеплення
Для школи не потрібна довідка про щеплення. В мене 4 і 7 клас. Довідку про щеплення ще жодного разу не брала.
птицаворона• 10 марта 2023
Ответ дляГубы_зубы
Гепатит? Який? А,В,С? Прививку роблять тільки проти В,а він так простотне передається...
Не знаю, може, вам вже хтось відповів, але ви трохи помиляєтесь, є вакцина Хаврикс від гепатиту А. Але вона тільки платна.
Ответ дляПечальки.нет
а, я поняла, то есть он ярый прививочник, но его семейный врач сдал, что он сам в своей семье ничего не делал. И вы на этом основании делаете вывод, что в ампулах - страшная фигня, которая вызывает осложнения в каждом втором случае, просто нам не говорят.
Я например люблю слушать подкасты про современную науку и что в ней происходит, какие открытия. Никто из журналистов, которые читают научные журналы и потом рассказывают нам доступным языком, такого не говорит. Говорят, про вероятности. Вот, вероятность получить серьезные проблемы после прививки - такая, вероятность получить серьезные проблемы после болезни - такая, вероятность вообще этой болезнью заболеть - такая. Каждый выбирает.
Вы читал состав вакцин, какие там консерванты? Или считаете, что там просто одна бацилка в воде плавает, организм переварил ее и все, святая вода.
маминаБубочка• 10 марта 2023
Ответ дляПерша на селі
Прикольно, що люди чули дзвін та не знали де він. Послухайте медиків чому він виник і які причини. А не чисто від вакцини.
І де він? Останнє поліо було на Закарпатті, намагались роздути під чергову хвилю щеплень. Але почалась війна і всі забули про тих пару випадків серед ромів. Ніхто не помер.
І тоді ж 10 випадків дифтерії сталось, теж ніхто не помер, хвиля не пішла.
маминаБубочка• 10 марта 2023
Ответ дляНевидимка Майя
а коксакі?
він же теж має ті самі наслідки що і поліо, але чогось ніхто не париться бо від нього нема вакцинки :)
за правець я колись вивчала, взнала що окрім самого правцю (Clostridium tetani) є ще газова гангрена (Clostridium perfringens, oedematiens і septicum) яка зустрічається в десятки разів частіше правця і так само більш небезпечна; псевдомембранозний коліт (Clostridium difficile) від якого смертність в сотні раз більша за правець в статистиці (а розвивається він часто завдяки антибіотикам, які знищують флору кишечника); ну і король клострідій Clostridium botulinum.
і також від трьох останніх, значно небезпечніших чим правець, нема вакцин, тому баришні не паряться
То ще не придумали. Як придумають - стане таке ж ’жахливе’, як вітрянка.
Фигура мечты• 10 марта 2023
А у моего ребёнка после первой акдс платной астма появилась (больше не прививаю
курасаны• 10 марта 2023
Ответ дляТочный_сантиметр
Вот я последнюю дочке в 4 сделала как ( с опозданием ) тк переходили в другой сад и месяц вызывала скору тк начались каждый день стенозы.Сыну тоже до 3 делала и началась астма В 12 он ее перерос ,но сделала в 10-11 прививку от столбняка именно вынужденно и то на приемном покое боялись тк взвешивали за/ против,( рваная рана на даче стекло в двери выдавил случайно).Муж вообще без прививок и ттт .
Точный_сантиметр
• 10 марта 2023
Ответ дляЗапасная спина
Зрозуміла Вас
А як щодо декларації з лікарем у Вас? Нас не хочуть брати в державну поліклініку, бо ми без щеплень, педіатр каже, що з неї будуть за це знімати зп, ходимо до приватного лікаря
Кручу хвости• 10 марта 2023
Ответ длякурасаны
Столбняк в рваной ране не может развиться, она открыта для воздуха и кровит. Столбняк - это только про анаэробные раны
курасаны• 10 марта 2023
Ответ дляLenusikkuz
Шкода що немає достовірної статистики щоб порівняти ризики від вірогідності захворіти однією з таких хвороб і ускладненнями після вакцин. Своїй молодшій дитині не роблю, старшій робила, про що дуже шкодую. Сама мала ускладнення після вакцини в дитинстві, шкода мама пізно розповіла про це .
Я розпізнала руку кухонним ножем коли довбала цукор
, пішла на бсп ,блін ,вкололи щось під лопатку.Вночі думала що до ранку не доживу.,така реакція була що жах.От якого легшого я пішла?А зараз доброякісна пухлина в голові і піди знай чи це збіг .
Летчица• 10 марта 2023
Ответ дляАйболитная
Прочитайте книгу Этель Дуглас Хьюм ’Бешан или Пастер? Утерянная глава истории биологии’, тому що ті невиліковні хвороди не беруться нізвідки, як нам толкує сучасна медицина, а є конкретними наслідками або безвідповідального способу життя людини, або наслідком збивання температури всім, що можна купити в аптеці
Горе от ума
птицаворона• 10 марта 2023
Ответ дляlith_oops
Я за індивідуальний календар щеплень. Він ще й більший може бути за звичайний, але має бути розроблений індивідуально для вашої дитини з урахуванням всіх ризиків. наприклад, дикого поліомієліту вже давно в Україні немає, тож жива вакцина непотрібна. А гепатиту А повно, а в календарі немає його, він ще й ’фекально-оральний’, тож здебільшого зі столовки шкільної його й приносять.
Тобто самі думайте.
Я б додала гепатит А, пневмокок та менінгокок. Живий поліо - виключити, залишити інактивовану.
Тобто самі думайте.
Від пневмококів, до речі, мали внести до календаря щеплень і вона би була безкоштовною, якби не війна. :(
курасаны• 10 марта 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
У моєї тріщина кості, далі остеопороз і компресійні переломи хребта((
Тримайтесь, що ще сказати ❤️

ЖенаАйтишнеГа• 10 марта 2023
Ответ дляnabludatel
Почитайте про хвороби від яких роблять щеплення.
Вони страшні і зазвичай призводять до смерті або значно погіршують життя. І багато з них невиліковні.
это если ребенок с какими то проблемами, а здоровый имунитет все вытягивпет и ребенок дажеине заболеет. ждать побочки не страшно? шансов схлопотать побочки выше в разы, чем заболеть и вылечиться
ЖенаАйтишнеГа• 10 марта 2023
Ответ дляптицаворона
скоро вообще от природного иммунитета и следа не останется
ЖенаАйтишнеГа• 10 марта 2023
Ответ дляТочный_сантиметр
Зрозуміла Вас
вот скажите сильно часто болеете, что нужен вам этот педиатр? плановый осмотр доя манюни возможно оплатить любому
Марфа Українівна• 10 марта 2023
Ответ дляАйболитная
Ни одной не сделано, даже витамин К в роддоме не колола, и во время температуры жаропонижающие не даю
кто разобрался с Луи Пастером, какой он был обманщик, кто понимает, почему Рокфеллер уничтожил медицину, которая сущестовала до 1900 года, то знает, что в аптеках и современных врачей советов о здоровье не найдешь
Ну давайте, расскажите на каком супер ресурсе вы нашли этот бред?
Первая вакцина была сделана в 1796 году, что спасло миллионы жизней.
Но вы наверняка потратили в интернете 30 минут на бред от какого-то недоблогера, вам теперь виднее
Медицина существовала до 1900 года? Ну да, там в целом лечились мышьяком, ртутью и свинцом. Насколько я понимаю, вы сейчас так лечитесь?
ЖенаАйтишнеГа• 10 марта 2023
Ответ дляАйболитная
против вакцин и лекарств в целом, но если надо, то антибиотик пропью, а вы как и чем лечитесь, если совсем всë серъезно?
Фима Собак• 10 марта 2023
Ответ дляАйболитная
Мен цікаво, хто ті 24 особи, як оставили лайк цьому потоку свдомості... Бляха, 21 століття...
Точный_сантиметр
• 10 марта 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
За рік хворіли 1 раз, а так звичайно проходили невролога, ортопеда, окуліста, теж в приватних, то думала хоча б педіатр направлення могла давати для інших спеціалістів, хоча не знаю чи в державних є толкові лікарі, чи ні
Фима Собак• 10 марта 2023
Ответ дляКручу хвости
Які ну окрім правця і дифтерії є страшними ?
Кашлюк, менінгіт, поліомієліт, гепатит В, краснуха у вагітних жінок, яким колись їх мама не зробила щеплення, бо начиталась різної дурні..
ЖенаАйтишнеГа• 10 марта 2023
Ответ дляТочный_сантиметр
нет, не тратьте время, но я делаю иначе, нахожу по отзывам толкового врача, звоню и иду лично на встречу.
ЖенаАйтишнеГа• 10 марта 2023
Ответ дляФима Собак
ни одной не знаю беременной, кто б краснухой болел, а вот детей инвалидов после прививки знаю.
Фима Собак• 10 марта 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
А я знаю, коли на 5 місяці переривали ваигтнисть через краснуху.
ЖенаАйтишнеГа• 10 марта 2023
Ответ дляФима Собак
почему не делать ее женщинам только? не в младенчестве?
Попипиповна• 10 марта 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
А те, кто не делали прививке и оказались в Европе, вас заставляли или нет?
Оказалась в Швейцарии с двумя непривитыми детьми. Врачи удивлялись, но не заставляли, здесь вакцинация добровольная.Спустя пол года начала частично прививать детей по индивидуальным графикам, вакцины европейские, покрываются страховкой, никакой Индии.
Молода і нерозважлива• 10 марта 2023
Ответ дляничевока
Неа.
Мы недалеко(Польша). У ребёнка(старшего), все прививки до 2х лет. Переехали в 6лет, сейчас почти 11. За всё время только один раз попросили карту прививок в поликлинике и предложили сделать недостающие. Сад/школа без ’танцев’ со справками.
Мы тоже в Польше и со шприцами никто не гоняется. Предлагают, но не заставляют.
Фима Собак• 10 марта 2023
Ответ дляКручу хвости
Нічого складного при правильному лікуванні ,у них нема. А Поліомієліт- хвороба брудних рук, тому попередити її не важко
Ви зараз серйозно??? Поліомієліт і гепатит - це не страшно??? Після поліомієліту в кращому випадку залишаються інвалідами, при гепатиті лікування таке, що щеплення здається квіточками...
Молода і нерозважлива• 10 марта 2023
Ответ дляПопипиповна
Там хоть ответственность и осложнения признают