Цвіту і пахну• 10 марта 2023

На вашу думку, чи є анонімні ніки російською мовою порушенням мовного закону?

Вільне обговорення у вільній країні.
Обгрунтуйте будь ласка свою думку, посилаючись на той самий закон.

Свою думку напишу нижче .
Посилання на закон
https://mova-ombudsman.gov.ua/informaciya-shchodo-...
Результат:
вже голосів: 366
250 (68.31%) Не порушення
84 (22.95%) Порушення
32 (8.74%) Подивитися результати
marydgayne• 10 марта 2023
Ответ дляFeel good
Дискусії в темі не завжди відповідають її назві.

Справедливості заради.
Якби не робили цей мовний поділ, то б не обрав путлер, як причину , захист російськомовного населення.

Реальну причину це ніяк не відображає і не було б цієї причини, придумали б іншу. Але то окрема тема для розмови.

І якби була двомовна країна офіційно, а не лише фактично, Трамп би за це не чіплявся і не казав, що путлеру можуть відійти південно-східні території , бо там російськомовні.

Не було б цих мовних срачів.
І не було б цих приводів.

І, поклавши руку на серце, у нас реально двомовна країна.
золотые слова, в одном посте все
vasilek5050• 10 марта 2023
Поки ви тут виясняли, я тим часом напекти пиріжків та передала нашим котикам на передову. Разом до перемоги

P.s. Адмін, мені, будь ласка, ніки тільки українською.
автор Цвіту і пахну • 10 марта 2023
Ответ дляAdmin
Немного не так я сказал. Мы постоянно что то меняем. И новые ники, украинские, были добавлены около 400 штук только на прошлой неделе. Всего ников около 2000. Обращаю внимание, что 400 новых, к уже имеющимся, на разных языках.
Но это не волнует автора, она не хочет это видеть и слышать. Убрать, запретить, виновных наказать- кредо лаптеногих с примесью «саветскава харошева» образования. И вот, чем больше таких тупых ультиматумов (прикрытых патриотизмом)- тем меньше мы что то будем делать в этом направлении. Все что требует Закон- выполнено. Приказывать и указывать- можно у себя на кухне.

И еще по поводу манипуляций. Наш сайт заблокирован на лаптестане, как террористический. Да да, это не шутка. Именно Советчица им стоит поперек горла. И я вообще не удивлюсь, если «мовные» темы вкидывают по указанию оттуда, чтобы понизить популярность ресурса, а лучше- вообще закрыть. У меня нет прямых доказательств в данном случае. Но ничего, мы покопаем, благо есть опыт, прямые контакты и сотрудничество с киберполицией и «чуть выше».
Спасибо всем за поддержку.
Ви прекрасно бачите мої теми, як адмін, і знаючи що я не бот маніпулюєте суспільною думкою.
Щодо кацапів, я особисто не перевіряла, але тут часто пишуть що в онлайні є русня і білоруси, тож щось не сходиться.
І перестаньте, будь ласка, перекручувати мої слова і приписувати мені те, чого я не казала.
Admin• 10 марта 2023
Ответ дляvasilek5050

Добре. Правцюємо над цим.

ПС ванількою запахло аж через екран. Дуже смачно виглядає.
vasilek5050• 10 марта 2023
Ответ дляAdmin
Добре. Правцюємо над цим.

Дякую, я старалася.
Миленька Лебідко• 10 марта 2023
Ответ дляmarydgayne
Но вам ведь так плохо от русского языка в вашей жизни.. Вы совершеннолетняя, имя можно поменять в паспорте. все же украинского имени Дарья нет! или все же могут быть исключения, если вам так удобно?))
Людину можуть звати хоч Патрісом Лумумбою, для цього є скорочення та нікнейми (про які, до речі, і був оригінальний пост). До того ж, ви ж не знаєте, що у мене в паспорті написано. Цей профіль був створений у 2012 році, там ще і прізвище інше. Які ще питання, маридгайне?
Feel good• 10 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Так, путін би не ризикнув іти війною на самодостатню країну, яку не вважав би достатньо толерантною до кацапів, і достатньо ослабленою ментально, без почуття національної гідності. Йшов бо знав, що тут повно агентів у всіх структурах і просто адептів з промитими мізками .Трамп вам особисто казав?
Те, що він вважав, і як воно є - різні речі .
Мова не визначає національність. Війна і супротив україно-і російськомовних українців - тому доказ.

Трамп дає інтерв´ю журналістам.

І путлер зробить все, щоб до влади прийшов трамп, чи той, за ким він стоїть.

Взагалі, багато писали про те (за достовірність не відповідаю), що попередня передвиборча кампанія була великою мірою профінансована путлером.
Admin• 10 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Не сходитись може бюджет в гаманцю. Ви про впн чули? Це той, з яким можливо ви на однокласники ходите.
marydgayne• 10 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
святая незамутненность.... да-да, путин действительно спасает русскоязычных украинцев, именно они виноваты в войне и конечно же, именно русскоязычные украинцы с этого форума, пропустили его агентов во все структуры страны
Feel good• 10 марта 2023
Ответ дляvasilek5050

LJA• 10 марта 2023
Ответ дляAdmin

Спасибо всем за поддержку.
А яка їм вигода з того ,що українці хочуть отримувати послуги , сервіс українською?
Мені не дякуйте , бо я вас не підтримую
автор Цвіту і пахну • 10 марта 2023
Ответ дляAdmin
Ну то може боти звідти? За кацапську вболівають. От і з´ясували.
Feel good• 10 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Хаха.
marydgayne• 10 марта 2023
Ответ дляДарьяР.
ну, вы же сами это написали ’П.С. я не вважаю суржик злом, а російську вважаю, живіть з цим’
так в чем проблема изменить ник на советчице и имя в паспорте?))) напомню.. именно родители вас назвали Дарья, а не Дарина. значит все же в паспорте Дарья?)
LJA• 10 марта 2023
Ответ дляFeel good

Справедливості заради.

Не було б цих мовних срачів.
І не було б цих приводів.

А не русифікували і не насаджували б нам російську , не забороняли українську століттями то і теми не було б
Admin• 10 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Доречі, бєглий медведчук шикарно розмовляв українською. Це я до того, шо ваші теми нічого не доводять, зовсім нічого. Окрім, можливо, гарної обертки. Питання - а що під нею. Та то вже таке, приватне зацікавлення. Ви вкрай вихована, чесна, порядна та обдарована особистість. Все добре. Дякую вам ще раз за тему. Прямо живу нею весь цей день.
LJA• 10 марта 2023
Ответ дляAdmin
Можливо потрібно комами виділяти. Якщо вже іншим вказуєте на помилки так агресивно...
Feel good• 10 марта 2023
Ответ дляLJA
Історія не має зворотнього ходу.
Як вже зараз є - так є. Ось саме така Україна.

І зараз ті методи, якими насаджувалося, не працюють. Вони викликають лише супротив.

Працює взаємна повага і взаємне прийняття.
Ми ж про демократичне суспільство, а не про совок чи пн.Корею.
автор Цвіту і пахну • 10 марта 2023
Ответ дляAdmin
Це знову до прикладу про вишиванки. Якщо Медведчук говорив українською, це не знецінює мову. Ні мова ні вишиванки не стають менш вагомими і цінними для культури України через те що ними користуються злочинці.
Admin• 10 марта 2023
Ответ дляLJA
Маю час та натхнення. Чули таке?
LJA• 10 марта 2023
Ответ дляAdmin
Маю час та натхнення. Чули таке?
Ніт
Admin• 10 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
До чого тут знецінення? Де там таке написано? Ще раз таке маніпулювання- і аж засвистить. Так так, я погрожую.
marydgayne• 10 марта 2023
Ответ дляAdmin
та і гарної обертки нема.. опитування в темі довело, як переважна більшість голосуючих мислить. Дякувати Богу українці - розумні люди.
Feel good• 10 марта 2023
Ответ дляLJA
Ну, то Ви уже теж візьміть слово ’можливо’ в лапки.
Щоб уже у всіх все гарно було
Admin• 10 марта 2023
Ответ дляLJA
Ніт
Отож, лапті такого не знають, то наш жарт, український.
LJA• 10 марта 2023
Ответ дляFeel good
Щоб уже у всіх все гарно було
А я не хочу і не намагаюсь дотримуватися правил граматики тут. І нікого не виправляю . Бо мені байдуже
marydgayne• 10 марта 2023
Ответ дляFeel good
Історія не має зворотнього ходу.

Кстати, вот вспомнилось.. у меня в Европе не раз интересовались местные, не ущемляли ли мои права в Украине, как русскоязычной украинки. И, конечно же, я с широко открытыми и возмущенными глазами им доказывала, что НЕТ!! нас никто не притеснял и не ущемлял и никакого путина мы не звали...

и я согласна с Вами ,что Украина такая, какая есть и нам надо жить в единстве, как и раньше.

и вот тут такие, как автор, появляются...
LJA• 10 марта 2023
Ответ дляAdmin
Ви мене лаптем назвали? Чи мені здалося
Feel good• 10 марта 2023
Ответ дляLJA
Все вірно.
Ви доросла людина, і самі обираєте, що робити і як розмовляти.

Ось і у інших, зокрема, російськомовних українців, є це право.
Миленька Лебідко• 10 марта 2023
Ответ дляmarydgayne
маридгейн, вважайте, що це суржик. Як і назву форуму ми вже з адміном домовились читати українською ’советчица’. Виходить шось правда схоже не білоруське слово.