ХвостПистолетом• 11 марта 2023

Чи впливає ФОП на субсидію і виплати опікуна?

Добрий день.
Я прописана в маминій квартирі, а також є маминим опікуном по псих захворюванні 2 групи (держава платить прожитковий мінімум на мою картку,якою користується мама). Я хочу розпочати свою маленьку справу і відкрити ФОП, щоб чесно сплачувати податки.
У мами істерика, що знімуть їй субсидію і заберуть виплати опікуна.
Дівчата, хто в курсі, подділіться будь ласка, інформацією як насправді.
Чорт і Шо• 11 марта 2023
Всі доходи рахуються,думаю впливає
Красавица писяная• 11 марта 2023
А зараз які у вас доходи?
автор ХвостПистолетом • 11 марта 2023
Ответ дляКрасавица писяная
А зараз які у вас доходи?
я в декреті, 860 грн
ПешитеБесАшипок• 11 марта 2023
ФОПам неположена супсидія...не буде у ва супсидії
Красавица писяная• 11 марта 2023
Ответ дляХвостПистолетом
я в декреті, 860 грн
На розмір субсидії впливає не ФОП, а розмір доходів від діяльності. А вам знятись з реєстрації з маминого житла не можна?
автор ХвостПистолетом • 11 марта 2023
Ответ дляКрасавица писяная
нажаль ні.
автор ХвостПистолетом • 11 марта 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
виходить мама права. а виплата опікуна?
ПешитеБесАшипок• 11 марта 2023
Ответ дляХвостПистолетом
виходить мама права. а виплата опікуна?
Безпонятя

Питайте в соц захисті, там не кусаються
Або напишіть їм на електронку, так буде простіше
Статус Ква• 11 марта 2023
Я инвалид, муж ФОП, субсидию одобрили, т.к есть инвалид в семье, но начислений нет, форма считают 2 минималки+ моя пенсия, при том, что ребенок есть не проходим по доходам. Насчёт опекунских- по моему опекун не должен работать, мы поэтому не оформили, но надо узнавать, все меняется. Если б не были прописаны, тогда не коснулось бы субсидии, у свекрови оформлена.
Дело было давно• 11 марта 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Я была фоп 2 группа и имела субсидию. Считали 2 минимальных зарплаты вроде в счет дохода. Как только закрыла фоп, субсидию сняли.
ПешитеБесАшипок• 11 марта 2023
Ответ дляДело было давно
Знайомий десь рік тому відкривав фоп, то супсидію відразу зняли
Дело было давно• 11 марта 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Я 4 года назад уже закрыла фоп, возможно, сейчас по другому все.
Мудрецыха мира сего• 11 марта 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Супсидия може і не положена, а субсидія положена.
Я флп з 2006 року, багато років мала субсидію.
До речі, тре зараз податися, слушна ідея)