Фруты_Буты• 11 марта 2023

Часы работы и ваша страна? Четырехдневка. Трудовое право в ЕС/ США/ Канаде/ Англии

В какой вы стране?
Сколько часов вы работаете?
Начало и конец рабочего дня?
Обеденный перерыв сколько минут и входит ли он в рабочее время?

Сколько в вашей стране длится рабочий день:
7 часов
7.5 часов
8 часов ?
У вас пятидневка или четырехдневка?
Результат:
вже голосів: 35
14 (40%) 8 часов
7 (20%) Другой вариант
4 (11.43%) 6 часов
4 (11.43%) 7.5 часов
4 (11.43%) Я работаю более 8 часов, чтоб
2 (5.71%) 7 часов
Пані з калабані• 11 марта 2023
По последним оценкам, Нидерланды стали первой страной, где средняя рабочая неделя достигла 21 часа
Пані з калабані• 11 марта 2023
но при этом продолжительность рабочей недели в Нидерландах при полной занятости составляет 40 часов в неделю
Самая СоветЧиваЯ• 11 марта 2023
Я, похоже, на самом дне пищевой цепи. Польша, с 5.00 до 15.00 пять дней в неделю( Перерыв 15 мин
Секретница• 11 марта 2023
Ответ дляКапризуля
Так і полумала ,що ви про францію. Мені то не висиачає, прошу дават. Додаткові години, не дають, кажуть. Що багато працювати не можна.
Працюю з 8 до 17. Година на обід. Ніхто нікуди не оспішає.
Мені їхній ритм дуже підходить
Секретница• 11 марта 2023
Ответ дляКапризуля
Так, але ж і зарплата не дуже, не вистачає.
Нормально вистачає , навіть якщо сім´я має хоча б 2 мінімалки , то вже можна орендувати житло і нормально жити. А з досвідом і зарплата зростає.
Новорічна пальма• 11 марта 2023
Ответ дляФруты_Буты
Мне в Польше нравится тем, что обед 20 минут включен в рабочий график и он оплачивается.
По факту люди работают с 8-16 то есть строго 8 часов и имеют оплачиваемые 20 минут перерыва.

Я в школе работаю - кушаю в столовке вместе с детьми - мне и 7-10 минут на перерыве хватает съесть обед.
Я також працюю в школі. Мені дуже потрібна та година перерви, щоб перевести подих. Я ходжу у кафе під час обідньої перерви, їм гарячий обід, п’ю каву непоспішаючи (я швидко не вмію їсти), дивлюсь відео на телефоні, або ходжу до супермаркету, якщо є час. Відчуваю себе новою людиною після перерви, і готова повертатися до своїх дошколят.

Тут є роботи, де перерва лише 15-20 хвилин, я б за такий час ледь би бутерброд встигла з‘їсти.
автор Фруты_Буты • 11 марта 2023
Ответ дляНоворічна пальма

У нас все учителя или в школьной столовой кушают или прям на уроке могут канапку есть.

У вас окошек между лекциями нет что-ли чтоб вы передохнули ?
Новорічна пальма• 11 марта 2023
Ответ дляФруты_Буты

Я працюю з дітьми, яким 4 роки, і чомусь у них це називається школа, вони навіть у шкільній уніформі)) але лекцій у них немає і віконець у мене немає.
Капризуля• 11 марта 2023
Ответ дляСекретница
Мені їхній ритм дуже підходить
Мені теж, лише зарплатні не вистачає. А так да, все влаштовує
автор Фруты_Буты • 12 марта 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Это вы в Польше или в какой стране?
Я тоже в польском садике работала с детьми 3.5 лет.
Они спали - вот и был у нас перерыв на обед.
Новорічна пальма• 12 марта 2023
Ответ дляФруты_Буты
Это вы в Польше или в какой стране?
Я в Англії. Діти в цьому віці вже не сплять. Коли. Була на підміні у молодших групах, то так, у нас була перерва під час дитячого сну, але один або два вихователя все рівно залишаються з дітьми, залежно від того, скільки дітей не спить.
автор Фруты_Буты • 12 марта 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Оо а расскажите пожалуйста какая у вас зп была в час и в месяц сколько выходило? Есть ли у вас педагогическое образование или спрошу иначе: требовали ли в Англии диплом для работы в садике?
Это частный или гос садик?
Как нашли эту работу? Через объявление или ходили спрашивали по садикам работу?

Сама планирую ехать в Англию.
Новорічна пальма• 12 марта 2023
Ответ дляФруты_Буты
Это частный или гос садик?

Сама планирую ехать в Англию.
У мене пед.освіта, здобута в Україні, за освітою я вчитель англійської мови, але шукала роботу із маленькими дітьми, не хотіла працювати із підлітками. Але у мене диплом не питали, мені б і не було чого показати, диплом залишився в Україні. Лише дивилися на моє резюме, яке їм дуже сподобалось. Я побачила пост про роботу у фейсбуці, це приватна школа.

Зарплатня мінімалка, спершу була 9.50 на годину, потім 10.50. Тут помічники вчителя та вчителі вже страйкували за зарплатню, досить низька за те, що від тебе вимагають. Мені пощастило працювати у приватній школі, тому що я працюю до 6 вечора і на канікулах, тож у місяць я отримую свої 1500 фунтів. Звичайні школи працюють до 2-3 години дня, і не працюють на канікулах, там зарплатня набагато нижча у місяць. Я знаю помічників вчителя, які підробляють продавцями у супермаркеті, бо їм не вистачає годин у школі, а у супермаркеті навіть більше платять.