Щось накрило саме на ньому……
За що це все?
Ответ дляSamch
Ну насправді і в Києві є до 10% десь, але схід та південь там більший відсоток. Огидно це чути, батьків моєї одногрупниці вбили рос військові на ганку їхнього подівр’я в Ірпені, а чоловіка моєї подруги вбили в Бучі, йому очі викололи рос військові чеченці( за розповідями очевидців)... знаю майже на 99%, що 49 дітей було згвалтовано в Ірпені/БУчі під час окупації, з них хлопчик якому 2 рочки всього... багатьом вибили зуби, деяких гвалтували і казали щоб ви не народжували українських дітей. Сразота всі ті, які підтримують нациську рф.
Я не розумію одного, тобі не комфортно жити в Україні - продай майно і переїдь туди де комфортно, так ні, ти приводиш війну сюди, щоб лишити себе без майна та інших, і без життя. Скільки біди...
Припиніть! Це що таке? Що за брєд про регіони? Мені болить за всіх замордованих рашистам. Ви зараз обвинувачкєте українців півдня? - ви навіть не уявляєте що зараз твориться в окупації, яка вже більше року! Припиніть ділити Україну на регіони! Бо якщо так починати то про всіх сказати можна багато чого, але чи треба?
Не там ворогів шукаєте
Татьяна_М5• 11 марта 2023
Ответ дляmikshyta
У мене так само. Раніше боялась повітряних тривог, вискакувало серце, коли летіли ракети. А зараз взагалі не реагую. 9 березня всю ніч спала, коли бахнуло від нас не далеко просто перевернулась на інший бік, чоловік підняв, а я через 10 хвилин, знову пішла спати. З самого початку нікуди не виїзжали. І чомусь у мене з’явилась внутрішня ненависть до тих, хто ось так просто тікає з більш-менш спокійного міста, аргументуючи, що не має роботи, а там платять допомогу.
То не ненависть, а зависть. Вы не смогли выехать и понимаете, что психика ваша пострадала. А они выехали и живут относительно нормальной жизнью.
Ответ дляSamch
Триндець, вже 10 лайків....
Як з вами жити , люди? Ви кращі, бо просто пощастило жити не на полі бою, тому вся місцева нечисть не мала шансу продатися за 3 срібних? Бути другосортним у своїй же країні лише за територією походження....
Ответ дляLidiyaZi
Не там ворогів шукаєте
я не шукаю ворогів, ви чіпляєтесь!
Ответ дляmikshyta
А яке вам діло до тих,хто виїхав?Хочете -їдьте,не хочете-залишайтеся!Це особистий вибір кожного!
Ответ дляLidiyaZi
Триндець, вже 10 лайків....
Ви не так зрозуміли пост і чіпляєтесь. Який 2 сорт, ми 25 поїхали з Києва в евакуацію, на що повірте були свої вагомі причини, в нас в квартирі БЕЗКОШТОВНО, 6 міс жили люди з Донецької області, вони самі це кажуть, до чого тут 2 сорт??? Ми регулярно відправляєм і гуманітарний одяг на деокуповані регіони і їжу відправляли через Нову почту в південні деокуповані регіони, де людям найтяжче. Ви не правильно зрозуміли зміст повідомлення.
Татьяна_М5• 11 марта 2023
Ответ дляbijenci
Уже не первый раз столкнулась с тем,что невыехавшие страшно завидуют выехавшим.А кто им запрещает?
Та никто. Трусость, страх неизвестности, неприятие выхода из зоны комфорта - это основное.
Ответ дляsammy
Гине багато наших хлопців і всіх треба вшановувати
Хтось сказав про « нетреба» чи не всіх?
Ответ дляLidiyaZi
Не там ворогів шукаєте
Я якраз добре уявляю що там твориться, особливо уявила коли побачила сюжет як на деокупованій Харківщині знайшли 3 літрове відерко вирваних зубних протезів, я одразу собі уявила що робили з тими людьми!
Ответ дляmikshyta
А яка причина ненависті? За що ви ненавидите незнайомих вам людей?
Ответ дляmikshyta
А чому ненависть? Їдьте й ви, не цукор за кордоном, ой не цукор
Воробу-шек• 12 марта 2023
Ответ дляАпель-синка

А мне сегодня еще один козёл сказал, что буряты грабили и убивали от бедности своей
А от чего? Вы думаете эта шваль вообще хоть что-то об Украине знала до 24.02?
Воробу-шек• 12 марта 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Я вот не пойму. Вам это на интеграционных курсах вдалбывают? Почему вы все повторяете одно и тоже?
Ответ дляSamch
Ті зуби наче належали якомусь стоматологу. Він їх навіщось роками збирав
Ответ дляТатьяна_М5
Ну звідки у людей, які виїхали, з´явилась думка, що їм заздрять? Ніяк не можу зрозуміти.
Мені особисто все одно, хто куди виїхав. Але вже не перший раз читаю про оцю ’заздрість’. Хоч розкажіть, чому саме я маю заздрити. Може, тоді і справді почну це робити
lekon-lekon• 12 марта 2023
Ответ дляSamch
Так писали, що то зубного техніка, ніхто не виривав протези, так сказати відпрацьований матеріал
Ответ дляmikshyta
Втекла з Львівської області. А у нас і до війни роботи не було. Вас взагалі не мало б обходити життя інших людей.
Ответ дляPrervana
А меня накрывает от того, что я выгорела и уже не реагирую на окружающий звездец. Год назад я рыдала от новостей, у меня тряслись руки и я думала что ничего страшнее, чем реальность - быть не может. А сейчас уже ничего не чувствую. Видимо уже нет эмоционального ресурса, ни на горе, ни на радость.
К сожалению тоже самое ( словно пустая внутри
Меня и мысли о своей смерти не пугают совершенно и страха нет
Надеюсь это временно потому что жить оболочкой пустой ужасно
Ответ дляirenmay
Ну а за що можна ненавидіти? Логічне пояснення цьому заздрість. Ну це дуже грубо кажучи. Але суть така