Пластилин_Колец• 12 марта 2023
Навчіть готувати кролика для дитинки 8 міс
В мене він резиновий виходить
Пошагово як робити
Хтомолодець? Я!• 12 марта 2023
Просто варить, долго, с овощами, потом в блендер и этого бульона, в котором варился, можно добавить чуток
ДеньгиНеСдаю• 12 марта 2023
Я робила фрикадельки з кролячого меленого м’яса (без нічого), заморожувала і пізніше варила з ними супи дитині.
Ермолайчик• 12 марта 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Аналогічно! Тільки в суп. Потім мілко різати або на блендер. Я доросла людина і все одно важко його жувати.
Щепотка_совести• 12 марта 2023
Я відварювала 2 години, а потім різала на шматочки і морозила,щоб швидко додати в супчик, потім блендером
Щепотка_совести• 12 марта 2023
Давала саме кролика, тому що це було єдине домашнє м:ясо, мій дядько розводив кролів, Ів якості м´яса я була впевнена. Також робила фрикадельки з фаршу і тушкувала, або додавала в суп. Це коли дитина вже їла не подрібнену їжу.
Научительница• 12 марта 2023
Гарно тушкувати задню частину, з цибульою, морквою і трохи сметани за умови що молоко вже введено