Мааарковная• 13 марта 2023

Как же это невероятно вкусно. Что у Вас на ужин)

Вопрос в теме
Рекламама• 13 марта 2023
Ответ дляСладкий лимончик
Гречневого супа сегодня мне захотелось.
Курятина
Картошка
Гречка
Цибуля с морковкой хорошо обжаренная
Соль, перец
Зеленый лук, петрушка, окроп
Очень вкусно получилось) фото уже лень делать, я наелась
Это Вам повезло что в теме в основном ночные жрицы, а то б Вам за ’Цибуля с морковкой хорошо обжаренная’ от фитоняшек влетело
СкумбріяП8• 13 марта 2023
Борщ на вечерю, перед сном вино
Мейк-ап форева• 13 марта 2023
Ответ дляМудробаба
Мука 350 грн, сіль ч.л, 2 ст.л .олії, 200 грн.кипятку
Все змішуєте, заливаєте окропом і замішуєте тісто до еластичності еластичності, спочатку ложкою,бо гаряче. Потім хвилин15-20 в пакет, хай тісто відпочине. Тонесенько розкачуєте і на суху сковороду. Лаваш збризгую водою, і вкриваю полотенцем вологим. виходить дуже еластичним
Патриоточка• 13 марта 2023
+
Ума Палата• 13 марта 2023
Ответ дляСамохвалова
У нас тоже шаурма...с мексиканской овощной смесью,на выбор с сосиской и йогуртовый соус...вкусно
йогуртовий соус самі робите? що додаєте?
Не фонарь• 13 марта 2023
Ответ дляПрикуси Язык
Вы совсем ку-ку?
Зачем унижаетесь? Или Вы думали, что покажете это фото, а он вышлет денег?
испанский стыд, но некоторые так и выживают
Не фонарь• 13 марта 2023
Ответ дляmikshyta
Перекрутила філе хека, мерлузи або ментая (на вибір), сала шматочок (або якщо не має, то вершкове масло, але з салом смачніше), смажену цибулю, булочку замочену в воді і віджату, посолила, поперчила, чуток цукру. Потім все це гарно відбити руками (брати в дві руки і кидати в миску). Зліпити котлетки, піджарити чуток. В каструльку морковку, цибульку на дно, смажені котлетки, чуток водички і протушити хвилин 10.
а филе сырое? как то начала делать, какой то треш с сырым.
Самохвалова• 13 марта 2023
Ответ дляУма Палата
Сама-йогурт+гірчиця американська+лимон.сік+каррі+будь яка зелень+суха цибуля+сухий часник.
Самохвалова• 13 марта 2023
Ответ дляНе фонарь
Мне кажется у него и мысли не возникло ,что у нее нет денег на еду-просто оценил так странный выбор . А она уже записала в жлобы...
Тумба-юмба• 13 марта 2023
Слюнями давлюсь😂. Диета у меня однако
ПолБатона• 13 марта 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Офигеть, девчата , у меня аж в животе забурчало от фото
Приятного всем аппетита, у меня не ужин было вареное вкрутую яйцо( думаю, и без фото все догадаются, как оно выглядит) и йогурт молокия. Недавно пересмотрела фильм про сахар, сильно перешерстила холодильник на предмет скрытых сахаров, даже йогурт теперь внимательнее выбираю. -3 кг с начала месяца
Кино? ссылку плиз
Заліковий троль• 13 марта 2023
Ответ дляПотрындельница
От я мовчала день....він питає що трапилося та прислав фото з ресторану,де 5 страв....а яйому це...то одразу,що це за харчування,йди сюди,пригошайся.
Вы троллите автора этой темы?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3299021
хутряна володарка• 13 марта 2023
Ответ дляMs. Android
тушкована картопелька з простими спеціями на олійці
+домашня квашена капуста на меду
+холодець з курячих гомілок на желатині з додаванням морковки, яйця і горошку
чоловік з дітьми поїли повноцінні порції, а я взяла по ложці всього, ех, фігура
Як це квашена на меду? Чи мед вже в готову додавати? Я такі експеременти люблю,але кваена капусьа з медом - по за моєю фантазією
Сиреневая цапля• 13 марта 2023
Ответ дляПасхальний тролік
Можна рецепт?
Спасибо
Пожалуйста: 0,5 кг творога + 4 яйца+ 60 г сахара+ 120 г сметаны + щепотка соли+ ванилин перебить блендером (либо перетереть) + 60 г манки+ 1 ч.л разрыхлителя. Все перемешать и оставить для набухания манки минимум минут на 10, затем при 180-200°С (верх-низ) минут 30 и готово. Для пробы можно полнормы сделать.
Сиреневая цапля• 13 марта 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Это сырники?) Впервые вижу в таких формочках) прикольно!
А пропекаются? Сколько по времени запекаете?
А почему нет? Пропекаются минут 30. Та же запеканка творожная, только порционно.
хутряна володарка• 13 марта 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
вкотре переконалася, що збуджує проста апетитна, добротна їжа, а не всякі там авокади з хумусами
Сьогодні відварида дітям маакарони +масло і сосиски. Собі просто трошки полила юшкою з борщу
Мені здалося, що це - найсмачніше, що я їла за кілька років( вже тікаю🤣)
Астановитесь• 13 марта 2023
Ужин: Матиас, картошка в мундирах и наливка вишневая.
mikshyta• 14 марта 2023
Ответ дляНе фонарь
Да, сире
Затишне кубло• 14 марта 2023
Ответ дляСкумбріяП8
З нуту бомбезні котлети
цікаво! розкажіть, як готуєте?
Не танцую- но пою• 14 марта 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Психанула,денег нет ,нажарила пирожков с капустой,чай и пирожки на ужин
Хочу пирожков, ням))
Янка-угомонись• 14 марта 2023
Середня еринги жарила, фігня,шампики лучше. У дочки мидии мариную сама,сын картоха с мясом тушила, муж булгур с мясом+ всем салат рукола огур помидор фета.
Янка-угомонись• 14 марта 2023
Еринги по акции 37 за 230 грамм,ник в тему
Доктор Хаос• 14 марта 2023
Ответ дляТелепузик
А какой именно фильм?

Документальный фильм австралийского журналиста, так и называется ’Сахар ’
Доктор Хаос• 14 марта 2023
Ответ дляПолБатона
Кино? ссылку плиз

Пасхальний тролік• 14 марта 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Телепузик• 14 марта 2023
Ответ дляДоктор Хаос
https://youtu.be/8f4R8u2b8IQ
Благодарю! Посмотрю
Зажуженная Жужжа• 14 марта 2023
Ответ дляMs. Android

рекомендую цей лінивий холодець, легкий і смачний, для м´ясистості до 8 шт. гомілок додаю 1 шт. курячого філе
активне приготування (помити, покришити, розлити) займає максимум годину + пасивні години дві (само собі вариться, охолоджується)
нам на 4х вистачає десь на 4-5 днів, у мого чоловіка це стало улюбленою стравою

https://www.youtube.com/watch?v=5_vg5Ktk-84
смачно виглядає! Дякую за рецепт
Ms. Android• 14 марта 2023
Ответ дляхутряна володарка
колись мене нею здивувала моя тітка, але вже протягом десяти років кожної зими у мене постійно є така капуста на столі
готую, щоб вистачило на тиждень-два, 3-4 капустини + терта морква у невеликій кількості
точних пропорцій меду/солі немає, на смак, на свою кількість починаю з ложки солі і двох з верхом ложок меду, розмішала, спробувала, додала ’в пучки’ солі/меду
основний орієнтир: 1) приємний смак, явно солодкуватий, але приємний, так, що можна й таку їсти, що нічого не хочеться більше додавати; 2) інтенсивне виділення соку

потім гарно прим´яла у вигляді невеличкого конусу, зверху тарілку, на яку 3л банку з водою, практично за лічені хвилини, вся капуста покрита власним соком, залишаю при кімнатній температурі на дві доби, знову ж на смак, тоді ставлю у холодильник, тільки банку змінюю на меншу
хутряна володарка• 14 марта 2023
Ответ дляMs. Android

Дуже дякую за рецепт
Обов´язково буду пробувати зробити
Хропочка з гривкою• 14 марта 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
Хочу пирожков, ням))
Сегодня у меня рогалики, завтра хлеб буду печь