Коварная Зая• 14 марта 2023

Кто выбрал Германию для "переседеть", или остаться жить? Почему именно Германия?

Миллка• 14 марта 2023
Ответ дляAlexandra
Проезд там очень доступный, с апреля 49 евро в месяц по всей стране. Это очень дешево, учитывая пособие еа человека там 500
Доступний, це при умові таких квитків , за 9 чи 49 євро. А так проїзд тут дуже дорогий. Наразі відвідую курси Б2, (Б1 буди ближче, за 15 км) , вимушена їздити за 40 км від місця проживання- найближча школа, то мій квиток зі знижкою для типу студента- практиканта , Ausbildende, коштує мені 197 євро в місяць. Маю дві пересадки ( автобус 92 є+ трамвай 105 є), і школа сказала, що зможуть коменсувати лише 35 євро за проїзд , донька відвідує гурток в сусідньому селі( 12 км), то квиток на бус місячний коштує 117 є.
’ дуже дешево’ ..
Щоб з´їздити мені у найближче місто , 50 км від мене, то проїзд коштує 28 євро у 2 сторони.
Тим людям , які живуть у містах, думаю, дешевше з проїздними. А от живучи у маленькому селі , не дуже дешево обходиться проїзд.
Безумовно вдячна дуже за все, що роблять для нас німці.
Distel• 14 марта 2023
Ответ дляda1i
інвалідність підтверджували на медогляді в Німеччині чи по укр.посвідченню?
Від страхової приходила працівник, оцінювала потребу в догляді. Діагноз тут підтверджували, український не визнають.
Probel Tochka• 14 марта 2023
Ответ дляКрайня невістка
Да, есть и такие. Мужу возят в Украину тысячи. Поверьте
оспидя...сколько сказочников.
Probel Tochka• 14 марта 2023
Ответ дляВообще не факт
Сколько евро пенсия? И какие требования для ее получения?
Минимальная 450 евро. Условия - 5 лет платить налоги в Германии, после этого человек имеет право на минимальную пенсию, даже если он покинул Германию.
Samch• 14 марта 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
И что, что больше, уровень жизни и центы там тоже выше.
На харчування вартість менша ніж в Україні, вище трохи м’ясотільки, ковбасні вироби, яйця і хліб. Овочі дешевші, фрукти так само. Я їздила в гості нещодавно, там на пособіє можна жити, так шикувати ти не будеш, але нормально.
Samch• 14 марта 2023
Ответ дляSo_so
Тысячи из 400 евро?))
В кого 5-6 дітей, той і відкладає дійсно тисячі) це правда.
Rabbit2012• 14 марта 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Этого пособия хватает на еду и проезд. Для хорошего уровня жизни этого не хватит, поэтому пособия это так, сто б с голоду не умереть
Вы хорошо думаете о людях. Если семья большая и в Украине особо не шиковали, то довольные сидят( у нас в классе все многодетные рванули), здесь сидели на сьемах, там выдали квартиры, на 5 чел пособие такое, которого они в жизни не видали. Им плевать на войну, они наконец-то до минимального комфорта добрались в своей жизни Еда в стоке на пару евро, ерунда, что срок годности истек. Люди счастливы. К тому же, среди евреев, покочевавших по миру и не севших родственникам американским на шеи, именно Германия- мекка. Мои знакомые и в Израиль пытались, в Канаде мало платили, Америка не приняла, в Германии в общине огромные выплаты урвали и сидят счастливые. Им на двоих плюс маленький ребенок 3200 с головой хватает, еду дают, жилье дали отдельное и работать даже не планируют.Пишут:’ жизнь удалась’. Очень рада за этих людей и поддерживаю актрису Ирму Витовскую. Экзамен на гражданство Украины после победы. Для всех.
ОднаРозоваяРоза• 14 марта 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Так там и расходы огого. Выплаты 400 на человека в среднем.
Вы реально считаете, что это много?
Если на неделю купить еды одному это 50-70 евро, а проезд, а за свет заплатить, а одеться и тд.
Там если семья большая, может и получится что-то отложить, а так, то разве что на сухарях сидеть только.
А разве вопрос в том, чтобы было много? Людям у которых нет ничего, пособие на которое можно не умереть с голоду очень даже не плохо. Это логично, что выбирают ту страну, где будет проще выжить без языка и работы.
uuukr• 14 марта 2023
Ответ дляОднаРозоваяРоза
А скільки вони збираються сидіти без роботи та мови? За рік вже можно мінімум вивчити та роботу знайти. Короче, мені цього не зрозуміти. Як можно тупо сидіти й нічого не робити.
сладкий_ноябрь• 14 марта 2023
Ответ дляSamch
Ну так вот об этом и речь, что жить не шикуя только и можно.
сладкий_ноябрь• 14 марта 2023
Ответ дляОднаРозоваяРоза
Так в том то и дело, что этих денег хватает впритык, а не как пишут, что по Европе путешествуют и откладывают десятки тысяч
Ну просто смешно становится
ОднаРозоваяРоза• 14 марта 2023
Ответ дляuuukr
Так може зараз і з роботою, мова ж про те чому обирали коли тікали.
Probel Tochka• 14 марта 2023
Ответ дляSamch
Ага, очень дешевые:)
В самых дешевых магазинах или по акциям яблоки от 1 евро кило, картошка полтора евро кило, огурцы поштучно 50-60 центов одна штука, апельсины, мандарины 2-3 евро. Масло и сливочное, и растительное дороже вдвое, чем в Украине. Короче... не надо выдумывать. Дешево питаться там, если под Тафелем караулить шаровую просрочку.
Семицветка• 14 марта 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Три последних это конечно ни о чем.
Не скажите. Мои соседи получают в тафеле в нашем городе продукты (дают очень много) и ездят получают в районный центр. Их двое взрослых и 8 детей. В магазинах на продукты тратят очень мало. Соседка сама говорила, что тафель почти полностью закрывает их потребности по питанию, и у них выходит откладывать хорошие суммы. Пособие им платят около 3500. Вот и посчитайте сколько можно отложить.
Семицветка• 14 марта 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
😀😀😀😀 люди рассказывают не о себе, а о своих вымышленных знакомых. Поэтому да, бывая в Германии, я понимаю, что это всего лишь фантазии.
А вы из тех, кто вешает на себя лапшу?
Давайте расскажу о себе. Живем вдвоем, с тысячи 400 евро откладываю. Ни в чем не нуждаемся.
AnnaOst• 14 марта 2023
Ответ дляSNOOPY
в нас німкеня знайома вийшла на пенсію в вересні і через те, що всі зайняті українцями, ще досі не отримала жодного платежу. вона вже просто обожнює українців, і особливо українських пенсіонерів, які отримують все вже рік:-)))
А хіба німецькими пенсіонерами займається та сама організація що і українцями? Українськими пенсіонерами займається соціаламт. Він займається тими німцями які отримують соціальну пенсію. Німцями що пенсію собі заробили займається пенсійний фонд.
Чи ваша німкеня сама біженка?
Samch• 14 марта 2023
Ответ дляProbel Tochka
Ага, очень дешевые:)
Та ні ми за свої уздили. Помідори дешевше ніж в Києві, як і огірки. Я огірок за 1 євро брала еко, так він 45 см в довжину десь. В києві кг огірків 120 на той час був. Картопля так дорожче. Мандарини так само як в Києві в нас були, я була в грудні 2022р. Різницю цін особливо не побачила. Так кафе, вулична їжа кава, це дорожче. Іграшки дитячі - ні, багато чого дешевше або так само вартують. Одяг теж однаковий у вартості.
сладкий_ноябрь• 14 марта 2023
Ответ дляСемицветка
Там не 1000 евро на двоих это раз.
От в чем не нуждаемся у всех разное понятие. Кто-то может в мясе не нуждаться например 😀😀😀
Семицветка• 14 марта 2023
Ответ дляProbel Tochka
Ага, очень дешевые:)
Апельсины обычно 1.10-1.20 за килограмм, каждую неделю в каком-то маркете акция, беру 5 кило на неделю всегда. Масло отличное по акции 2.20-2.50. Беру по 4 упаковки и до следующей акции мне хватает. Растительное на прошлой неделе в Лидле 2с копейками было по акции. Сейчас по 3 с копейками ( мы за всё время в Германии и трех бутылок не использовали - не жарим почти).
Семицветка• 14 марта 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Там не 1000 евро на двоих это раз.
Так люди живут в комфортном для них режиме и откладывают.
Тысячи реально отложить, если большая семья.
Семицветка• 14 марта 2023
Ответ дляSamch
Сейчас огурцы подорожали. Вот эти большие по 1.60 стали. Но вкуснее маленькие с пупырышками.
lybov83• 14 марта 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну просто смешно становится
Все зависит от состава семьи. Вместе с квартирой у нас пособие составляет приблизительно 2400€. Это на 4 человека. Если люди многодетные, то прилично больше. Если человек одинок, то 500€, но сюда не входит жилье. Я в Баварии. Здесь много парней/девушек предпочтут бомж пакет съесть и сэкономить на какую то шмотку или поездку и у них это вполне получается + подработки какие то.
Семицветка• 14 марта 2023
Ответ дляProbel Tochka
Ага, очень дешевые:)
Про картошку по полтора евро ща кило вы прикалываетесь? самая дорогая в Реве без акции 1.20. А можно взять сразу 5 кило по 70 центов. Много акций где картошка 50-60 центов за кг.
AnnaOst• 14 марта 2023
А взагалі живучі в Німеччині розумієш що таке держава здорової людини, де податки не розкрадаються, а використовуються для блага громадян. Тільки що дістала зі скриньки лист від орендодавця де він пише, що так як уряд прийняв рішення компенсувати частину вартості опалення, то для мене опалення коштуватиме в 2023 році на 28 євро на місяць дешевше.
Тут держава для того щоб вирішувати проблеми громадян, а не для того щоб їх створювати
Миллка• 14 марта 2023
Я рада насправді, у кого виходить ще й заощадити, отримуючи виплати. Не від хорошого життя приходиться економити людям. Подруга моя, яка в Україні, але була місяць на зимових канікулах з дітьми у Європі, говорить, навіть з подорожчанням цін в Україні дешевше і продукти, і інші сфери життя , аніж у Польщі, Ніиеччині.
У мене інколи не вистачає виплат.
Про яке там подорожувати на ці гроші. Але у кого виходить, то молодці. За світло в місяць 137 євро + інтернет 55є + 30 євро телеком + доплачую за кухню 30 євро( такі умови у власниці були) - це автоматично знімається з картки+ на проїзд +/- 400.євро. Але безперечно , це дуже велика і так допомога для нас.
Просто коли мені, буває, говорять, та ви там шикуєте, такі виплати, мабуть і відкладаєте, почуваєш себе трохи ніяково.
Чесно кажучи, мрію знайти роботу. Мабуть мрійниця- хочеться працювати ближче по спеціальності, я- соціальний педагог. В принципі, можливості є, мені сказали. Але спочатку мінімім знання мови- Б2, коли дай Бог отримаю Б2- тоді можна буде визнати диплом, але щоб працювати , потрібен С1. Залюбки би і в дит.садку працювала, але теж треба буде вчитися , сказали, це щоб вихователем працювати.
Але страшне хочу додому,( ми з Сумської обл, 30 км від кордону) , наскільки тут живу у підвішеному стані і стані невизначеності. Як бути далі. Повернувшись додому, теж треба буде з нуля шукати роботу.Старша донька - підліток, тут інтегрувалася добре, мріє тут отримати освіту, в захваті від навчання у нім.школі,і гоаорить, що додому не хоче повертатися( я щаслива за неї , що їй тут подобається, але сумно, що не хоче додому). Після 10 життя в підвалі , як виїжджали..як втікали від орків- бо ледь не зіткнулися з ними їдучи дорогою - на блокпості нам говорять, у вас є 5 хв щоб з´їхати у ліс, село, бо їде колона зі 150 одиниць- це щастя що врятувалися, уже рік вона на антидепресантах. І говорить, поки там війна , будь ласка, будь тут мама заради мене.Молодша дитина, навпаки, не інтергується ніяк, без друзів, мову не хоче вчити, сумує за домом.
І я одно рвуся додому, тут тільки заради дітей. Як багато пишуть , що заради виплат тут - не знаю, це для мене як насмішка. Можливо у кожного різна мета перебування.
Клята русня, понівечила нам усім життя, яке було таким щасливим.
сладкий_ноябрь• 14 марта 2023
Ответ дляSamch
Что именно меньше?
Мясо, рыба, овощи и фрукты дороже чем в Украине. Проезд дорогой очень, кафе, рестораны, такси космос
lybov83• 14 марта 2023
Ответ дляProbel Tochka
Ага, очень дешевые:)
Эээ. Кауфлянд картошка 0.5€/кг. Остальное тоже дешевле. Вы цены с потолка рисуете. Можете онлайн каталоги посмотреть.
Samch• 14 марта 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Что именно меньше?
Помідор, огірок, фрукти так само, авокадо дешевше. Фрукти наче не дорожче банан/мандарин так само як в Києві.. Проїзд так дорогий дуже, особливо якщо з міста в місто їхати, ми за 120 км заплатили 70-85 євро квиток для дорослого, але дітям дешевше. Зате дитячі гуртки, басейни, катання в лунапарках це дешевше...
Samch• 14 марта 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Что именно меньше?
Чого ви там тоді сидите, якщо там так погано, я вдома в Україні, працюю на країну. Дивують люди, патріоти з-за кордону. Ідьте сюди тоді, якщо там так погано. Я побачила що всі хто виїхав і живе на держ допомогу вони про Україну взагалі не думають, залишитись в Німеччині 90% точно хоче.
Dianichka• 14 марта 2023
Ответ дляСнегурочко
для 98% цього достатньо для ’щасливого’ життя, лише 1-2% обирали з позиції можливої роботи і заробітків. Тут кожна перша тема про Німеччину ’в Україні у мене була мінімалка, а там пАсобія більші за зп дома’
Так это боль и позор ’дома’. Не правда ли? Что люди, имеющие ВО, получают минималку, на которую дома реально не проживешь. А если еще и квартиру снимать...)