❗️Висока активність авіації противника. Можливі пуски ракет. Бережіть себе!
HelloKitty18• 14 марта 2023
Ответ дляЧаЧаЧа
Майже кожного дня тривоги. В будні дні перша пол. дня. Це більше провокації, на минулому тижні те саме було майже щодня.
Так, хоч вихідні були спокійні.
hellowitch• 14 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Йобне то йобне. Це тільки із германій очінь страшно.
Эх, так шо, ’берегите себя’ отменяется?(
Ну ладно
Snow bunny• 14 марта 2023
Піду хоч трусєля вдягну, а то вийшла з душу, залізла під ковдру голяка і так мені добре. Було.
ViktoryjaG• 14 марта 2023
Ррррр! Один школьный день в неделю у ребенка и всегда! изгадят, всегда! Сидеть в подвале без отопления(
На нас летят уже, написали.
Nata.t.1970• 14 марта 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Хотя бы не бежать на балкон , чтобы посмотреть как летит)
А покурить?
Nata.t.1970• 14 марта 2023
Ответ дляrybka21
В Краматорську зранку прильот в житловий будинок
О боже.....
Есть погибшие?