Не будь КакСвета• 14 марта 2023
Замовлення їжі на день - завтрак, обід, вечеря, де?
Доброго дня! Підкажіть, чи існують сервіси де можна замовляти їжу на день чи декілька днів. Наприклад, завтрак, обід та вечерю все разом з доставкою. Не потрібна дієтична, чи веганська, це має бути звичайна проста їжа. Місто Київ. Дякую
Все буде Україна• 14 марта 2023
я знаю что в инсте люди заказы делают, меню составляют, поищите, ну или в кафе заказывайте, где доставка есть
Булькаю• 14 марта 2023
зранку встала випила води. Вобід зварила макароші. Ввечері гречки з молоком.
Всьо
І сракотан не росте
Всьо
І сракотан не росте
Все буде Україна• 14 марта 2023
Ответ дляБулькаю
Всьо
І сракотан не росте
Всьо
І сракотан не росте
и то правда
, я тоже за простую еду
ПушАпница• 14 марта 2023
Ответ дляБулькаю
Всьо
І сракотан не росте
Всьо
І сракотан не росте
Вы так загнётесь скоро с таким питаем(
Булькаю• 14 марта 2023
Ответ дляПушАпница
Вы так загнётесь скоро с таким питаем(
5 рік і нічого тільки так і харчуюсь
Запароленое одеяло• 14 марта 2023
Не проще ли нанять кухарку? Она по заказу может готовить и у себя дома, а вам приносить.
Не будь КакСвета
• 14 марта 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
в мене батько сам залишився, він готувати не вміє зовсім, а жінка яка йому готувала звільнилася
в його віці булка з кефіром не варіант
поки знайду людину потрібен час,
я живу в іншому місті і допомогти можу тільки так
мені простіше і спокійніше йому зараз їжу замовляти ніж телефоном вчити макарони варити
в його віці булка з кефіром не варіант
поки знайду людину потрібен час,
Бауди на ауди• 14 марта 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
в його віці булка з кефіром не варіант
поки знайду людину потрібен час,
в його віці булка з кефіром не варіант
поки знайду людину потрібен час,
Жах, якщо чесно. Одне діло не може за станом здоров´я, інше не вміє. Це не велика наука зварити кашу чи кусок м´яса.
Запароленое одеяло• 14 марта 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
в його віці булка з кефіром не варіант
поки знайду людину потрібен час,
в його віці булка з кефіром не варіант
поки знайду людину потрібен час,
Сус1д1в нема таких, щоб готували ? Зараз добавка до пенс11 н1кому не завадить. Хай би поспитав, а ви б вже оплачували. Як не рядом живёте, то тяжко вам буде догляд орган1зувати. Але ж ви хороша дочка, турбуетесь. Бо тут як почитаешь...
Дама с заначкой• 14 марта 2023
Ответ дляБулькаю
Всьо
І сракотан не росте
Всьо
І сракотан не росте
меня растащит на голых макаронах и сил не будет. что это за еда такая
Фруты_Буты• 14 марта 2023
Так тут і дайте об´яву. Прям напишіть, який район, мікрорайон. Хтось знайдеться! Або в фейсбуці у групі вашого району.