Вытворунка• 15 марта 2023
Кто делал татуаж губ - очень больно?
очки_ннадо• 15 марта 2023
Мені було дуже((( мабуть все індивідаульно, але саме на татуаж губ більше не піду ніколи.
Хоча спокійно витримую всі інші маніпуляції з обличчям, включаючи інєкціі та заповнення губ філлером
ОноВамнадо• 15 марта 2023
Делала много раз, нет. Неприятно немного, потом же обезболивают
Идите в ’правильные дни’, не должно быть больно
Вытворунка
• 15 марта 2023
Ответ дляОноВамнадо
Правильные дни это какие?
ОноВамнадо• 15 марта 2023
Ответ дляВытворунка
Правильные дни это какие?
дни цикла вашего,
за неделю до и вовремя КД - нежелательно, может быть больнее
АфродитаПетровна• 15 марта 2023
Мені легше стрілки зробити було ніж губи.Більше ніколи не робила би.Та й швидко з‘їдається з губ.
Вытворунка
• 15 марта 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
А стрелки не приобрели сероватый оттенок? Хорошо получилось?
АфродитаПетровна• 15 марта 2023
Ответ дляВытворунка
Вже 10 років і все ще чорні