ПушАпница• 16 марта 2023

Дівчата хто вже рік закордоном

Я сьогодні вже рівно рік закордоном
А я і досі не вірю
Стан нереальності і життя на паузі
Минуле життя лишилось в окупації
Які у вас спогади про той день коли ви приїхали закордон?
КликОЛЬКА• 16 марта 2023
Страх и неизвестность впереди....ожидание что я тут на месяц максимум...с собой дети, собака и корм для собаки...а уже больше года здесь ..
ФФФФристайла• 16 марта 2023
У меня все нормально, очень насыщенный год был, попрактиковала английский, начала ещё один язык учить, нашла парня, год почти в отношениях, все хорошо.
Когда ехала думала я ничего не теряю, ничего не заказывала, рассматривала как приключение.
Магиня• 16 марта 2023
От через це почуття паузи я взяла і повернулася. Тепер живу.
автор ПушАпница • 16 марта 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
І я з дітьми і песиком)
Молодшому рочок був як виїзжали
КликОЛЬКА• 16 марта 2023
Ответ дляПушАпница
І я з дітьми і песиком)
Молодшому рочок був як виїзжали
Младшей было 8 месяцев.... сейчас барышня уже разговаривает)
Туфли в чешуе• 16 марта 2023
развелась, продаем майно, выхожу замуж.
все хорошо, обратно не буду
Бритоножка• 16 марта 2023
У меня завтра будет год. Пол тот день когда приехали ужас. Но мне знакомый сказал, через год будешь с улыбкой эту всю драму вспоминать. Так и вышло, чувствам себя дома
Лунтик-паунтик• 16 марта 2023
Первые четыре месяца были как в тумане, потом через «не хочу» взяла себя в руки. Курсы, экзамен, сейчас уже работаю, дети учатся, уже планирую ближайший год. Пока так.
автор ПушАпница • 16 марта 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
развелась, продаем майно, выхожу замуж.
все хорошо, обратно не буду
У вас за рік стільки подій
Нехай все буде на краще!
Губка Боб• 16 марта 2023
В мене рік був в лютому , спогади про той день дивні, ніби з минулого життя. Зараз все інше - робота, житло , ритм життя.
автор ПушАпница • 16 марта 2023
Ответ дляМагиня
Нам поки що нема куди повертатись (
ДелайКак_Я• 16 марта 2023
Жизнь не на паузе. А идёт вперёд. Живу , гуляю, отдыхаю.
Туфли в чешуе• 16 марта 2023
Ответ дляПушАпница
У вас за рік стільки подій
Нехай все буде на краще!
дякую! тримаэмося. Чоловік почав зраджувати у квітні
Марфа Українівна• 16 марта 2023
Страх
36 годин кордону
Тиждень хостелу з двома дітьми
Віра в те що 2-3 тижні і додому
Розчарування в тій вірі
Пошук житла, зйом квартири коли по польськи знаєш лише дзень добри і курва
Пошуки роботи
Мовні курси
З 1 квітня нова пон, новий колектив, нова школа дітям і садочок
Літо в тумані в очікуванні перемоги в жовтні
Розчарування
Чекати січень, перемога в січні
Розчарування, біль, ненависть
Роздоріжжя. Що робити далі і як жити далі. Де жити. Думки про житло в кредит поки що
Магиня• 16 марта 2023
Ответ дляПушАпница
Нам поки що нема куди повертатись (
Сумно :(((
Губка Боб• 16 марта 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Страх
36 годин кордону
Тиждень хостелу з двома дітьми
Віра в те що 2-3 тижні і додому
Розчарування в тій вірі
Пошуки роботи
Мовні курси
Розчарування
Чекати січень, перемога в січні
Розчарування, біль, ненависть
Не варто нічого чекати, просто жити
Дідова баба• 16 марта 2023
У мене рік був 23 лютого. Приїхали, поселились в готель, в якому було дуже холодно і сиро. Ввечері йшла з магазину і дуже хотіла додому в Україну, в свою теплу і затишну квартиру. А вранці почалась війна...
автор ПушАпница • 16 марта 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Страх
36 годин кордону
Тиждень хостелу з двома дітьми
Віра в те що 2-3 тижні і додому
Розчарування в тій вірі
Пошуки роботи
Мовні курси
Розчарування
Чекати січень, перемога в січні
Розчарування, біль, ненависть
В мене знайомі 5 діб їхали з Херсона до Польщі, думали вже що не виживуть поки доїхали(
Кривая спроса• 16 марта 2023
Ответ дляФФФФристайла
Как мило и весело!
Марфа Українівна• 16 марта 2023
Ответ дляДідова баба
А чому ви поїхали 23? Знали що війна буде?
автор ПушАпница • 16 марта 2023
Ответ дляДідова баба
В вас гарно інтуїція спрацювала виїхати завчасно
Я натуралка• 16 марта 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Вже усі про то говорили, мені дуже погано було 23 лютого, передчуття було і ніщо не тішило
Борисфенка• 16 марта 2023
В той день, коли я приїхала, думала, що це страшний сон, і дуже хотіла прокинутися.
Через пару місяців змирилася, що прокинутися не вдасться і треба жити далі.
Якось живу. Чоловіка не бачу другий рік і невідомо, коли побачу.
Дідова баба• 16 марта 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Завдяки дівчатам тут з січня слідкувала за ситуацією, за тим, що говорили іноземні лідери. Їм повірила більше чим нашій владі. Вирішила перестрахуватися, вийшло, що не даремно.
Туся муся• 16 марта 2023
Виїхали з країни 05.03.2022. Тиждень не виходила там з будинку з дітьми, прислухалася до звуків, десь півроку постійного безсоння та хвилювання, я не жила, а існувала. Потім якось втягнулися, робота, побут, діти… чоловік поставив дедлайн до березня, і стало легше

10 днів як повернулися в Україну, я щаслива, це дійсно круто бути вдома. Моя душа нарешті на своєму місці.
Санта Барбара• 16 марта 2023
Повернулася і окунулася в нашу страшну схему корупції
З сільради не можу добитися нічого
Акт пошкодження будинку роблять другий місяць
Вони там всі змії
Не балакають
А гавкають
Я ще їм винна

Противно від усього цього
Сам на сам з бідою
І я така не одна
І нічого не змінилося за рік
Зате премії по сорок тисяч собі виписують
Хати свої вже відбудували за бюджетний кошт
AnnaOst• 16 марта 2023
У мене рік був 28 здається лютого. В третій годині ночі вилізла з автобусу на автовокзалі Любовна. Чогось не було інтернету в телефоні. Злотих немає. Як таксі викликати не ясно. Напала паніка.Добре що готель забронювала. Подзвонила на гарячу лінію для українців, викликали мені таксі. Найгірше в перші дні було прокидатися і в перші секунди думати що ти вдома ...
Кривая спроса• 16 марта 2023
Ответ дляБорисфенка
Та воно вам і не треба.
Этожзвяздаяегообожаю• 16 марта 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
На каком языке?)
Україна наше все• 16 марта 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
А як ви так швидко нового чоловiка знайшли?)