інтерв´ю зняли з посади комбата. Про це повідомила бригада в своєму телеграм каналі
olgabaluta• 16 марта 2023
Ответ дляJave
то може 2 млрд грн не нада було на марафон витрачати? якщоми гроші на оборону рахуємо??
И 65 млн на юмористическое шоу! Пусть бы ехали на фронт, и там бесплатно развлекали солдат
Ответ длячаревна
Один патрон снайпера 340 грн. Как думаете, сколько денег надо, чтоб они могли работать при всем масштабе войны?
Заправить один самолет на час полета 200 000 грн. А они работают каждый день.
Наша война, оборона дохрена жрет денег
Ну вот, понеслось
Конечно, у нас все отлично.
Покупать броники бойцам должны сами бойцы и их семьи. Это нормально, да.
Мне тут спорить не о чем.
Гуманитарка не доходит, военная помощь не доходит, машины тупо украли, но ничего, соберём со своих. Купим.
Главное рот не открывать.
А то что пока волонтеры собрали на машину, везти ее уже не кому, то такое
Зато чинуши наши хорошо себя чувствуют.
И предавать огласке их действия не на часі.
Конечно, у нас все отлично.
Мне тут спорить не о чем.
Главное рот не открывать.
Зато чинуши наши хорошо себя чувствуют.
Ответ длячаревна
Я даже не знаю про этот марафон. Просветите.
У бюджеті на 2023 рік на 1,4 млрд грн збільшилось фінансування іномовлення, марафону та «Укрінформу»
Коротко бюджет утвердили, цифра 1,9 млрд гривень, компанія виконавець належить кирило тимошенку, друзяці
Ответ дляGra_Nata
Ну вот, понеслось
Конечно, у нас все отлично.
Мне тут спорить не о чем.
Главное рот не открывать.
Зато чинуши наши хорошо себя чувствуют.
Конечно, у нас все отлично.
Мне тут спорить не о чем.
Главное рот не открывать.
Зато чинуши наши хорошо себя чувствуют.
Что понеслось, я написала реальные вещи. Представьте стоимость одного дня войны.
Belosnezka1980• 16 марта 2023
Ответ дляHelenWWW
И клеймо лепят матрешки или порохобота 😂
Точно! Після декількох банів, я покаялась, і тепер сиджу в темах де обговорюють рецепти і котів.
Ответ дляMarryV
Ну ’наконец то’ и у нас срачи типа шойгу- вагнер устроили. Это так способствует получению кораблей и самолетов.
Ни убавить, ни прибавить. По теме: мухи отдельно, котлеты отдельно. Иначе такая повестка скоро выведет формулу зла и толкнет в массы, сместив фокус врага внутрь, что рашке только на руку. Любые наши внутренние распри работают на врага.
Ответ дляСвітланкаОК
а ви вважаєте себе справедливою людиною? якщо так, то запостіть будь ласка коли конгрес США чи парламент Британії Зе стоячи аплодував
якщо не запостите, отже ви упереджена людина, яка просто лиє багно на керівництво країни під час війни
чим че вмотивовано - грошима кацапів чи так корисний ванька, то вже інша справа
чекати відео чи ні?
А Ви претендуєте на незаангажованість і справедливість?
Прокоментуйте мені оце:
На телеканалі Г+Г, власниками якого є Бєня (за яким полює американське правосуддя і якого покриває наш президент), та Медведчук ( обвинувачений у державній зраді) знову дають ефірний час Дубинському, який під санкціями США і співпрацював з Деркачем і Портновим.
Робота каналу фінансується з держбюджету, який наповнюють грошима США.
Це нормальна ситуація?
То напишіть як зевлада
Прокоментуйте мені оце:
Це нормальна ситуація?
То напишіть як зевлада
olgabaluta• 16 марта 2023
Меня знакомая уже 3й раз просит купить и переслать памперсы и продукты. Я, естественно, покупаю, не вопрос. Спрашиваю, получает ли она какую-либо гуманитарку. Говорит - вообще гуманитарки не видела. Теперь внимание! В Мюнхене, каждую неделю, мои друзья собирают гуманитарную помощь (в том числе, памперсы) и отправляют в Украину, конкретно, в этот регион!
Яровая тоже
І знову за рибу гроші.
Сьогодні відбулась зустріч з Міністерство Оборони Украіни та Міністерство економіки України та представниками легкоі промисловості.
Про хороше.
На зустрічі були озвучені основні тези Міністерсвом економіки, а саме:
- бажання залучити українського виробника на 100%
- бажання мілітаризувати економіку, бо це другий фрон.
- констатація, що лише 40% легкої промисловості залучені в процес виробництва для Міністерсва оборони .
За рік війни в воюючій країні- це триндець, малята .
Тепер про погане.
За словами Міністра оборони, тадам! МО не може працювати через Прозорро - немає досвіду роботи😈
Тільки в лютому МО почало контрактувати літню форму, і всі виробники кажуть про те, що це запізно, і вчасно форма не буде поставлена.
До відома. До 15.04.2023 МО має перевдягати всіх бійців на лінії фронту. Можемо констатувати, що це не відбудеться.
Підприємці піднімали питання, що вже зараз треба контрактувати зимову форму- і це правда, по виробничому циклу. МО не може вказати потреби.
Все той же « закритий клуб по інтересам» - 👻🙀🙀був дуже незадоволений тим, що ще когось треба пустити на цей ринок. І це, мої маленькі друзі, дуже гірка українська історія. Коли і сам не гам, і другому не дам.
А ще, той же « закритий клуб по інтересам» бере замовлення та імпортує Китай чи Туреччину, видаючи це за власне виробництво, і за « дякую» МО приймає товар неналежної якості. А окрім всього іншого виводить валюту за кордон, що б’є по платіжному балансу, який і так інколи показує ознаки життя.
Представник МО жалівся, що вони не можуть розібратись, хто с постачальників реальні, хто ні. Як з ким співпрацювати. На мою пропозицію зайти в МО як в 2015-2016 роках і допомогти - у всіх відмовило слух.
Саме цікаве в цій всій історії, що Міністр оборони заявив, що не має претендентів на посаду першого заступника міністра. Всі відмовляються.
Так от, публічна оферта Резніков Олексій я готова, і думаю, що багато хто мене підтримає в цьому пориві. 😈😈😈
Короче ви зрозуміли, вони жили бідно а потім всі померли🤷♀️
Такие реалиии
Но о них надо писать, проблемы нельзя заминать!
Иначе как построить потом нормальное демократической государство
І знову за рибу гроші.
Про хороше.
Тепер про погане.
Такие реалиии
Тільки сьогодні відписувалась в темі про свободу слова…. Не буде її в нас скоро, бо говорити погане зараз «не на часі». Хлопці гинуть в окопах під управлінням 24 річних комбатів. Гуманітарна допомога від інших держав гниє на складах, а волонтери за гроші народу одягають захисників. В районі бахмута, воювати немає чим, вести оборону також!!! бо зброю не дають …. але знову потрібно мовчати

Ответ дляLeshkatr

Удалено администрацией...
Ответ дляMilly111
Удалено администрацией...
Вот пример одного комента
.
Ну це виглядає, дуже не гарно з боку військового командира озвучувати ці позиції для західного медіа, оскільки від цього залежать поставки західної зброї. Коли МЗС і Міноборони синхронно переконують американців, що українська армія спроможна і здатна долати ворога, а військові командири починають переконувати їх в зворотньому, то це дуже фігова історія. Сильно допоможе зменшити втрати мобілізованих, якщо після цього інтерв´ю зменшаються поставки зброї з США?
.
Ответ дляKusalochka
Чему удивляться. ЗСУ держится не благодаря, а вопреки нашей власти
+ 10000000000000
И воевать начала армия, а власть неделю с начала войны молчала !
У меня такое впечатление, что они тогда наблюдали за реакцией народа и были готовы к любому развитию событий … в том числе «просто перестать стрелять» !
А как блицкриг не состоялся - начали несмело вылазить.
Ответ длячаревна
Вот пример одного комента
.
ну так треба мовчки йти на смерть.. ну а чого вам же не жалко.. баби ще нарожають..
Ответ длячаревна
Вот пример одного комента
.
Имхо, согласна с коментом на 95%.
Ответ дляsuper_mama
соромно? ви про що? Резніков краде безбожно, а потім приходить на похорон Да Вінчі з грустним обличчям? я весь час думаю, про що думає Резніков в цей час ’ви лохі, так і треба, бо чим більше Вас згине тим менше будете гавкати’ чи ’просто стоїть і рахує, хто вже дав відка, а хто ще донесе’ і головне робити сумне обличчя. Як людина яка обкрадає тих герої має совість приходити на похорон Героя
Саме так - армія знає правду, армія проливає кров, армія може спросити !
При владі - цинічні актори …
Belosnezka1980• 16 марта 2023
Ответ длячаревна
Вот пример одного комента
.
Не всі командири, бо так вийшло. Є такі, які переживають за кожного бійця, і кидати їх з палками проти рашистів, не хочуть.
kanareyka_tweety• 16 марта 2023
А Купол думав головою, перш ніж давати інтервʼю Вашингтон Посту, ще й перед запланованим контрнаступом? Ось слушна думка (цитата Коха):
Washington Post (WP) опять (в который раз!) разразилась капитулянтской статьей. Теперь она считает, что у Украины нет сил для наступления, качество подготовки резервов плохое, огромные потери ослабили украинскую армию и, мол, поэтому, никакого наступления не будет.
Лейтмотив всех этих мудовых рыданий прост как огурец: надо идти на компромиссы и договариваться с Путиным. Нужно заметить, что у WP богатые традиции по части капитуляции. Именно усилиями этой газеты в начале 70-х годов в США началась антивоенная кампания, которая привела к бегству американской армии из Вьетнама.
С тех пор газета очень гордится этой своей ролью и не меняет капитулянтских настроений. Вот только отвественность за 3 миллиона убитых Пол Потом камбоджийцев она на себя брать не хочет. А ведь эти жертвы - прямое следствие раздутой тогда WP антивоенной истерии.
Я бы предложил не обращать внимания на эти бредни американских леваков и путинских агентов влияния. У них своя свадьба, а у нас своя. Тем более, что WP с самого начала этой войны рассказывает про то, что у Украины не шансов и она должна идти на компромиссы. Однако война идет уже больше года, а шансы Украины стали не меньше, а больше. Так что собака лает - а караван идет.
Ответ дляMetelitsa
І у Вам все нормально в цій ситуації?
По старій версії зевлади Кривонос там був і злочинно вкрав мастила, щоб залити ними злітно-посадкову смугу. Кримінал.
По другій версії, розказаній у пропагандистському фільмі, Кривоноса там не було, а був Рєзніков. І також заливав мастилом смугу.
Все тут нормально?
А что за фильм где про Резникова говорят?