Сусановна• 19 марта 2023

Пропали гроші, треба виговоритися

Дівчата, ситуація на голову не натягнеш. Я вже просто себе ізвела, мучаюсь, ночами не сплю.
Були в мене батьки, 3 місяці, вони ВПО, нема квартири, розбили. Виїхали з 1 сумкою і доками,з собою забрали тільки цінне. Була певна сумма грошей, невелика, в доларах. Збирають, бо хочуть хоч щось купити з житла колись, але ще збирати і збирати. Мама працює віддалено, батько інвалід. Але вони сучасні, розумні, адекватні, в нас дуже гарні стосунки.
Живуть періодично в нас та в сестри в іншому місті.
Я з чоловіком в шлюбі 18 років, за цей період він не показав ніяких негативних сторон, спокійний, врівноважений, любить мене і дитину, заробляв гарно до війни, все тратив на нас,домашній сім´янин.
У чоловіка зараз були фінансові труднощі, сам не викрутився, то займав у батьків декілька тис доларів з поверненням звісно.
Так от, батьки почали збиратися їхати до сестри, полізли до грошей, а там не вистачає 3.4 тис доларів.
Це шок,дома нікого не було чужого, квартира на охороні. Дитина маленька, ще грошима не цікавиться, 5 років.
Ніхто не брав і грошей нема. Чоловік клянеться і божиться, що не чіпав і навіть не знав,де вони лежать. Вони дійсно були заховані в маминих речах. Ну і не було жодного разу,щоб чоловік лишався сам вдома, завджи хтось з ним був.
Звісно, я йому довіряю і це як страшний сон, бо я не вірю, що він це міг зробити. Тим більше батьки завжди без проблем давали гроші і в борг і просто так, тобто якщо пороосити, вони дадуть. Але то ми робили всього пару раз за наше подружнє життя для крупних покупок і ось цей раз чоловік порросив, щоб закрити кредит.
Чоловік клянеться, що боргів нема і він все закрив, що гроші йому заоаз не потрібні. Ну і навіщо красти, коли можно попросити і дадуть.
Тато мій теж би не взяв, бо йому і нема куди тратити в чужому місті, та і він для сім´ї останнє віддасть.
Мама теж би не брала сама в себе, бо злягла з гіпертонічним кризом після всього.
Ну і я звісно не брала,бо з дитиною дома, нема куди тратити. На все що треба давав чоловік + я трохи працюю віддалено.
Ситуація тупік, ніхто не брав і грошей нема.
Мама якось обмовилась, що то ж не ти (я), значить твій чоловік. Але вони нас не винять і поощають цю суму, віддавати не треба, живіть як жили. Бо в мене вже до розлучення скандали. Дома все перерили,кожен куток, нема грошей.
Ось що робити((((
Дівчата, що ви думаєте, як розрулити цю ситуацію, бо я скоро зійду з розуму, плачу щожень. Я розумію, що в будь - якому випадку тепер у всіх будуть зіпсовані стосунки
Мотористка• 20 марта 2023
Ответ дляСусановна
Ви знаєте, вони такхочуть якесь житло купити,бо вже рік скитаються, що рахують кожну копійку. І мама економіст і бухгалтер в мене
Кажу як хороший головбух зі 25 річним стажем : поклала дома гроші і пропали. Крім мене нікого в квартирі не було. Перерила все. Думала, що десь витянули хоча маршрут був банк-авто-дім. Нашлися у кладовці серед миючих засобів і туалетного паперу. Я не помню як я їх туди поклала.
Може мати десь переклала.

Наша взяла• 20 марта 2023
Ответ дляОйЙой
Тоже интересно ,автор хоть знает куда первый долг ушел?
Автор всем доверяет, она не считает нужным проверять
Наша взяла• 20 марта 2023
Ответ дляSectetlyYours
Пагубная привычка
Это может быть наркотик?
SectetlyYours• 20 марта 2023
Ответ дляНаша взяла
Это может быть наркотик?
Может азарт?
автор Сусановна • 20 марта 2023
Ответ дляВумна вутка
Почти докрутили
Осталось понять что
Крипта
Форекс
Игры
Що вам це знання дасть? Дівчата, ну серйозно, прийдеш сюди за порадою чи підтоимкою - затопчуть. Вже жалкую, що написала щось.
Дякую тим дівчатам, хто пвдтримав
когдадеЦкие• 20 марта 2023
Ответ дляPmB
Да? Я не знала. Это какая вкладка?
Так. Заходьте в послуги - кредитний рейтинг - кредитна історія.
ПочтальЁнша• 20 марта 2023
Автор. Было так. Деньги были у вас, вы по договору с родителями вытянули нужную сумму для закрытия долга с этой коробки . Приехали родители, перечитали, все сошлось ,поменяли деньги, доложили, перечитали все сошлось. Перед отъездом, возможно!!! Мама подзабыла ,что вы уже взяли деньги в долг , решила заранее отложить сумму для вас( что бы потом не лезть в попыхах) куда-то эти деньги всунула ( не сильно далеко ,карман, сумку, книжку, тумбочку, повыш ,что бы ребенок не достал) и об этом благополучно забыла. А когда уезжали, то на нервах решили пересчитать....и тут опаньки сумма то не сошлась. Ту что ищите в недоступном месте для ребенка. Мужа поцелуйте, обнимите , и не руште свой брак. Деньги у вас лежат спокойненько, и скоро найдутся .

Чорт і Шо• 20 марта 2023
Ответ дляСусановна
То чому не попросити, це ж найлегше, а не шукати по чужим речам, крастм і бути першим підозрюваним. Це в голові не вклажається. Я вже писала, що він врівноважений, має аналітичний склад розуму і ніколи нічого не робить на емоціях
А може він планував швидко їх повернути?
Я колись жила в сестри. Гроші відкладала, лежали вони в шафці. Якось докладувала туди і вирішила перерахувати - половини не хватало. Як потім виявилося, зять колись випадково на них натрапив. І одного разу йому терміново потрібні були гроші, а просити він ну дуже не любить, от він і взяв - думав я не помічу і через декілька днів поверне на місце.
автор Сусановна • 20 марта 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Дякую! Це був би ідеальний варіант
Буду шукати ще, вже дівчата підкинули пару ідей, де подивитися, хоч би знайшлися
ПочтальЁнша• 20 марта 2023
Ответ дляСусановна
Дякую! Це був би ідеальний варіант
Обязательно найдутся , ищите по близости, не далеко.
автор Сусановна • 20 марта 2023
Ответ дляПочтальЁнша
КондуктЕр тролейбуса• 20 марта 2023
Колись казали обв’язати ніжку стола хустинкою чи перевернути чашку,щоб річ знайшлась.
Але я думаю, все-таки прорахунок. Суми близькі- 3800 позичив, 3400 не вистачає..Це ж не 1 тисяча і 8, до прикладу. Можливо вони дійсно перераховували, маючи на увазі цю заборговану вами суму. Тобто, наче вона вже є. А потім перемкнуло і почали рахувати по факту. У нас, молодих, вже дах їде з цим усім, повно пробілів в пам’яті, а тут старші люди-все на стресі, ще й така біда з житлом.
Невже жодних записів, все в голові мама тримала?
В мене відчуття,що все-таки зійде просвітлення і вона згадає, що прорахувалась. Не вірю в крадіжку з боку жодного члена вашої сім’ї.
КондуктЕр тролейбуса• 20 марта 2023
Нехай ситуація скоро розрулиться і ви нам розкажете, що трапилось. Все буде добре!
Куда_бежать• 20 марта 2023
Ответ дляМотористка
Може мати десь переклала.
Ви мені нагадали як ми колись тиждень в квартирі шукали важливі документи. Все перекрили, а потім, як хтось мене направив у кладовку, де вони спокійно лежали серед мотлоха. Яким чином вони там опинилися - до сих пір залишається загадкою.
Птица Говоруша• 20 марта 2023
Ваша мать… только она в этом задействована… никто не брал деньги у нее.
Мамина корзиночка• 20 марта 2023
У нас була схожа ситуація. Гроші лежали в файлі в повному ящику в тумбочці. І коли ящик відкривали, вони якось вислизнули і стали вертикально понад стінкою в тумбочці. Тільки через декілька років в мене ’на глазах’ щезла одна бумага і тоді здогадались, що щось не так, розкрутили цю тумбу і знайшли бумагу і гроші. А так їх не було видно. Тумбочка була з ящиками, що не виймаються, а ото їздять.
Чорт і Шо• 20 марта 2023
Ответ дляКуда_бежать
Ха! я колись вдома не могла знайти одну книжку, все обрила, але не знайшла.
Через пару років знайшла, аж дві одинаковісіньки книжки, і там де 100 разів її шукала.
Бабайко• 20 марта 2023
Ответ дляСусановна
В борг 3800, пропало 3400
Почему именно пропало 3400$? Странная сумма
Трусиковед• 20 марта 2023
Ответ дляСусановна
Так, показав всі доки, де був кредит, все погашено. Показав картки свої, на них є гроші. Тобто якби був борг, то він би свої перше взяв. Навіть кредитні 150 тис цілі на карті
І ще чому у нього на карті в доступі така велика кредитна сумма? Мені максимум 5тис давали, потім під час війни підвищили до 15

Пез Году Неделя• 20 марта 2023
Ответ дляСусановна
Дякую! Це був би ідеальний варіант
Автор, співчуваю. Не плачте, це всього лише гроші. Добре, що батьки живі, здорові, чоловік дома. Це неприємна ситуація, але після того, що багато з нас пережили за цей рік, це точно дрібниці. Бажаю швидше вам знайти гроші і допомогти батькам з житлом.
inneska-85• 20 марта 2023
Ответ дляНаша взяла
Была у меня еще как-то недостача на работе. Две тыс дол. Считали, проверяли, выясняли, ничего. Сказал директор мне отдавать. Я рыдала, но делать нечего. Через месяц выяснилось кто взял. Человек с которым проработали 8 лет вместе, дружили.
какой ужас
Джага-джага• 20 марта 2023
Автор,у нас подобная ситуация была. Свекровь не нашла сумму в уе с четырьмя нулями. Мы временно,в начало войны жили вместе. Наши сбережения и сбережения свекров лежали в одном месте.Жили мы с ребенком и свекры. Потом в город приехал наш папа на пару недель, мы сняли отдельно квартиру, но сбережения и документы оставили там в тайнике у свекров. Тут они звонят через время и заявляют что пропали их деньги. Не все. Но бОльшая часть…по их мнению, кто-то залез и частично украл из одного файла 80% денег.А наши деньги на месте. Когда это произошло они не знают, может и тогда,когда мы еще жили…деньги так и не нашли. Но в ходе разговоров долгих свекровь раскололась,что основную часть перепрятала…оставила часть уе на жизнь/на каждый день. А вот круглую сумму,перепрятала,как неприкосновенный запас. Но уверяет что помнит куда спрятала и денег там нет. Все перерыли сто раз. Деньги не нашли. Я до сих пор в шоке.
Пез Году Неделя• 20 марта 2023
Ответ дляНаша взяла
Итак обрисовался круг подозреваемых

МАМА автора не вела никаких учетных записей, пользуясь своим авторитетом финансиста вводила в заблуждение родственников, проворачивая финансовые махинации и водя всех за нос, после того как пропажа крупной суммы была обнаружена лицемерно сымитировала приступ гипертонии, обеспечив себе алиби

ПАПА автора - безобидный пенсионер с инвалидностью, некоторые комментаторы заподозрили у него наличие любовницы или незаконорожденных детей, а также азартные игры в интернете на деньги. Выдал себя случайно оброненной фразой про чрезмерную тонкость тонкого файла, что для любого человека было бы не заметно и неочевидно.

МУЖ автора - имел постоянный доступ к месту хранения ценностей. Финансовые затруднения в последнее время заставили его влезать в кредиты. Легко согласился вернуть все деньги за счет семейного бюджета, не смотря на то, что не признает свою вину.

АВТОР - потратила семейные сбережения и создала тему на советчице пытаясь чужими руками (невинными руками советчиц) очернить членов семьи, запутать их, заставив подозревать друг друга дабы отвести от себя подозрения.

Блін, ви так класно написали. Просто, хоч комедійний детектив знімай))
Пез Году Неделя• 20 марта 2023
Ответ дляНаша взяла
Ого! А як з´ясувалось? Розкажіть в подробицях.
inneska-85• 20 марта 2023
Ответ длямимАпроходила
Авторе, ну ви б одразу так розказали,вже виявляється, що чоловік сам брав, в раніше казали, що він не знає де лежать .
Не это главное. Главное, автор писала, что долг только взял. А оказывается уже закрыл. Непонятно.
Джага-джага• 20 марта 2023
Ответ дляПочтальЁнша
От ваших слов даже у меня дух переперло…тк вспомнила,что свекры ездили в банк,хотели ячейку открыть,но что-то не получилось …может они тогда и брали деньги и гдето потеряли итд…а сами и забыли что их брали. Скажите, а вы что-то видите или предположили? Почитайте,пожалуйста,мою историю, возможно вам есть что сказать. Буду очень благодарна
inneska-85• 20 марта 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Та яка різниця? Почуйте мене,що Ви,як донька,вчинили максимально невірно. Не можна ЧУЖИМИ грошима розпоряджатися так´піди і візьми,скільки взяв не знаю,але перераховували потім і все зійшлося,а врешті -решт,три тисячі немає.чужих.не ваших’
Это точно. У меня лежат чужие деньги, временно. Тоже в файлике)) периодически пересчитываю, пересматриваю, обязательно подписано, сколько там денег, чтоб не забыть, да и оно в память лучше врезается, чем без записи.
inneska-85• 20 марта 2023
Ответ дляСусановна
Про це і тема, в мене душа розривається, всі рідні і всім вірю. Як розрулити цю ситуацію не знаю
Как можно не знать сумму, которую вам дали на хранение? Это нонсенс.
Мужу понравилось брать доллары из стопочки, вот и взял второй раз. Даю только 1%, что это не муж.
Підмітайло• 20 марта 2023
Автор, яка ви наівна Чоловік ваш ніде не працює, просити задовбався, мабуть в борги десь заліз по самі вуха і потягнув чужі гроші. В цій ситуації мені шкода лише ваших батьків. Бажаю вам прозріння.
НаБалКоніХодять• 20 марта 2023
Ответ дляСусановна
Він аналітичного складу розуму, ніколи не робить дурниць чи під емоціями. Ну це для мене якби сонце світило синім, так повірити що він таке зміг зробити. Я ж його 20 років знаю, він навіть на малеченькій брехні жодного разу не був пійманий.
Автор, я бы в такой ситуации на своего мужа даже не подумала бы. А раз вы этот вариант допускаете, значит, есть предпосылки