Поліцейський патруль• 19 марта 2023

Підкажіть роботу для студентки влітку

МакДональдс, КФС та схоже не пропонувати. Не більше 8 годин на день
5cmhybyna• 19 марта 2023
ви самі все знаєте.

4есотка• 19 марта 2023
Простор, Ева, аврора.
SectetlyYours• 19 марта 2023
Веб камщица
Был бы я девушкой...вещал бы уже с Бали
SectetlyYours• 19 марта 2023
Ответ для4есотка
Простор, Ева, аврора.
Простор Ева и Аврора это где нагибают с утра до вечера с дыбыльными штрафами?
Дама-мадама• 19 марта 2023
Аниматор, официант на курорт куда - нибудь (не в Украине)
4есотка• 19 марта 2023
Ответ дляSectetlyYours
Не знаю))) не слышала про штрафы ничего. Вы там работали?
автор Поліцейський патруль • 19 марта 2023
Ответ дляSectetlyYours
Мабуть, так. І хочеться щось цікавіше за касу та товар розкладати. Це вже було

4есотка• 19 марта 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
Значит по своей специальности пусть ищет
SectetlyYours• 19 марта 2023
Ответ для4есотка
На сайте отзывы о работодателях читайте
Послушная• 19 марта 2023
Ищите оплачиваемую стажировку по своей специальности. На кого учитесь, какой курс?
5cmhybyna• 19 марта 2023
Офіціантка в кафе або ресторані
Продавець у магазині або супермаркеті
Асистент в офісі або фірмі
Оператор колл-центру
Агент з продажу (консультант) у магазині з мобільними пристроями або електронікою
Перекладач
Модель на фотосесії або показі мод
Асистент фотографа або відеографа
Ведуча на дитячих святах та заходах
Кур´єр
Асистент в парку розваг або на водному парку
Інструктор з фітнесу або йоги
Асистент перукаря або візажиста
Вчителі англійської або іншої мови
Доглядальниця за дітьми
Працівник дитячого табору
Помічник бібліотекаря
Асистент на виставках та заходах
Робота в театрі або кінотеатрі
Помічник музиканта або DJ на заходах
SectetlyYours• 19 марта 2023
Идите уже официанткой там чаевые

Колл центр - полное Г
СпайдерВумен• 20 марта 2023
А чого не мак?
У них непоганий соцпакет і графік самостійно можна обирати, зарплата адекватна, що не так?
автор Поліцейський патруль • 20 марта 2023
Ответ дляСпайдерВумен
А чого не мак?
Ви працювали?
СпайдерВумен• 20 марта 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
Ви працювали?
Я - ні, мама однокласника мого сина працювала і була дуже задоволена, бо в неї четверо дітей, всіх вранці завела, о першій- другій годині дня вже має забирати зі школи меньших школярів, то вона по чотири години в день працювала з понеділка по п’ятницю, заробляла більше за мене (а у мене повний день), без проблем ходила на лікарняні і до неї не було претензій, як до мене, коли я з дитиною лежала у інфекційній лікарні (він під крапельницями весь тиждень, а мені дзвонять «ну ти ж додому ночувати їздиш, заходь на роботу, роби поточні справи»)
Ответ дляСпайдерВумен
А, тому що вона працювала по 4. Мене гоняли по 7-8 годин і то дуже виснажливо для мене. Не змогла домовитись про пів робочого дня