Коханозадовільна• 19 марта 2023
Чи красива я дівчина і скільки мені років?
Дякую
Прагматик флегма• 20 марта 2023
Ответ дляШанельКуКу
Ну, розумієте, батьки таких ’корінних’ прихали за радянських часів до Львова’по распределению’, причому багато їхало саме з росії.
Держрозподілення остані часи було десь у 80-х. Тобто корінна львів’янка вже у році як мінімум 35, а то й 40+. Навіть за радянських часів у Львові більшість школ були українські, а вищі навчальні заклади з 91 року всі на українській. Тому дуже дивно, що хтось зі Львова розмовляє кацапською