Доброго дня!
Знавці, підкажіть будь ласка, скільки на сьогоднішній день, приблизно,+-, складають щомісячні витрати на дитинку 1-2 рочків.
Розумію, бувають форс-мажори, але цікавить саме регулярні щомісячні витрати, виходячи з того, що харчування треба буде купувати.
Тобто харчування, памперси, плановий огляд лікаря тощо...
Зазделегідь, подякував.
Всюди влазю• 19 марта 2023
Ответ дляPerfumate
Не зовсім зрозумів. Хіба можна у такому віці годувати як дорослих? Не в темі ) Гадав, лише суміші дитячі...
Нужно, это уже не грудничок и можно обойтись без смеси. Вообще с года общий стол. А так памперсы, одежда, игрушки, врачи плановые все в поликлинике бесплатные
Всюди влазю• 19 марта 2023
Ответ дляPerfumate
Зрозумів, десь в районі +- 5000 грн. на міс.
Моей чуть больше двух, тратим меньше чем 5000 тыс. Тратим +- пару тысяч, а может и того меньше
Гжегож Бженчишчикевич• 19 марта 2023
Ответ дляPerfumate
В рік можна переходити на загальний стіл. Моему сину рік, сьогодні їв вермішелевий суп зі всіма, наприклад. Їв оладки ті, що я і старшим напекла.
Найбільша стаття витрат - одяг і памперси. Але суми сказати не можу, бо купляю одні з найдешевших памперсів, а одяг подруга віддала багато, тож також особливо не купляю.
Шлях до зірок• 19 марта 2023
Ответ дляPerfumate
Детский магазин, как пример: постоянные клиенты делают заказ примерно на 2000 раз в неделю. Сюда входит смеси, каши, пюре, подгузники, салфетки. Но это основное. А так ещё+ какие-то игрушки, одежда. До 10000 в месяц выходит
Виннипуховна• 19 марта 2023
Думаю тыс 3-5. Одежду практически не покупаем, все отдали знакомые или дарят новую.Игрушки,памперсы,смесь, детский чай,каши,новые пустышки ,влажные салфетки, пюрешки, йогурты детские и творожки каждый день, все это стоит не копейки.
Можно конечно и экономнее ,каши не детские покупать,а варить каждый день и тд, но мне лень)
12 галюцинаций• 19 марта 2023
Моїй 1.7. Памперси 1000 грн в міс, одяг і взуття пару тис грн в міс. Іграшки рідко купую, але все ж купую, інколи дорогі, інтерактивні. Їсть те, що й ми, але купую дитячі йогурти, сирки, молоко дитяче. Прививки всі державні, лікар теж, але деколи їздимо на платні прийоми невролога, ортопеда. Ще дитячі креми, шампуні, салфетки. Ну короче, якщо порахувати, то не мало вийде