Альфред Шнитке• 20 марта 2023

Лімфовузел на шиї в дитини давно як горошина

Колись після якогось Орз збільшився один лімфовузел на шиї.
Лікар завжди при пульпації його відчуває, але каже що то ок.
Збільшився коли синові було 2-3 роки ( він тоді дуже часто хворів горло, ангіна, пневмонія, аденоїди) . Під час хворіб, соплів, горла, кашля не збільшується. Та гулька є і є, як горошина.
Синові вже майже 10 років, тому та гулька є вже біля 6-8 років.
Якось я неодноразово питала чи потрібно його досліджувати, лікар казала що ні. Що то все ок. Якщо він не збільшується, не болить , тоді не чіпати. Лише коли , не дай Бог буде збільшуватись без хворіб.
Я для свого заспокоєння пішла на УЗД. Лікар сказала що там все ок, 10 мм
що таке не досліджують . Просто він знаходиться близько до шкіри і тому при повороті голови його видно

Просто той лімфовузел видно лише при повороті шиї в певне положення, і видно його лише мені, хто не знає не помітить.
Ще лікар казала що можливо син виросте і в 12-13 років це пройде , не так пройде , як стане непомітним. Час від часу здаю аналізи, там ніби все ок, ніколи нічого критичного немає. Останній час збільшені лімфоцити і знижені нейтрофіли, але малий зараз лікує шлунок і глисти. Каже лікар що то ок.

Хто з таким стикався?
Oksana-f9a3• 20 марта 2023
В мене на голові збільшені з дитинства все ок

автор Альфред Шнитке • 20 марта 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Ви якось його досліджуєте чи ні? Час від часу УЗД робите, аналізи збираєте ?
Oksana-f9a3• 20 марта 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Ні нічого не роблю, бо він не тривожить але одного разу почали боліти і напухли лікар виписав каплі все пройшло, але я робила мезо голови.
ВЫВсеВрете• 20 марта 2023
В мене так було, років до 14. В дочки теж років 6 точно було видно. Коли пропав навіть не помітила
Алгонавт• 20 марта 2023
В мого сина таке було
Збільшився після хвороби роки в 2-3
Лікар сказав нічого страшного, переросте, буваі таке
Дійсно, пропав він десь в 7 років
автор Альфред Шнитке • 20 марта 2023
Ответ дляАлгонавт
В мого сина таке було
Збільшився після хвороби роки в 2-3
Дійсно, пропав він десь в 7 років
Мому вже 10 років і поки не зник, але я його бачу при повороті голови сином, чоловік не бачить звичайно. Лікар сказала не чіпати. УЗД сказав 10 мм це норма. Що син виросте і його перестане бути видно.