Мальчижка• 20 марта 2023
Порадьте толкового дерматолога в Києві. Рецидивуючий фолікулів.
Вже у кількох лікарів була, лікування не приносить довгого ефекту. Маленькі прищики на шиї та декольте.
Скоро літо, а шкіра виглядає просто жахливо, перепрошувала массу засобів - стійкого ефекту нема.
Фото не для брехливих, просто може у кого була така ж проблема, порадите лікаря
Полуничка• 20 марта 2023
Ответ дляSectetlyYours
Купить все отмеченные и принимать по 5 штук
Сколько принимать ?
SectetlyYours• 20 марта 2023
Ответ дляПолуничка
Сколько принимать ?
Вот по 5 гранул кажлого
До конца
Если не поможет 300грн не велика потеря
У меня полтора месяца ни одного гнойника
До конца
Если не поможет 300грн не велика потеря
Мальчижка
• 20 марта 2023
Ответ дляМао_Мяо
Клиника Евродерм. Там хорошие дерматологи.
Була там, без толку.
Мао_Мяо• 21 марта 2023
Ответ дляМальчижка
Була там, без толку.
Ще є на Дніпровській набережній клініка Дерматології та алергології. Теж непогана там Мантула. Чули про неї?