Днепрянка• 21 марта 2023

Дівчатка, хто в Швеції? Де влаштувалися на роботу??

Донька хоче їхати, там знайомі.
Хоче роботу на літо, англійську знає
Тяжко влаштуватися, є вакансії
Цікавлять реальні відгуки
Дякую
Witty• 21 марта 2023
Так якщо там знайомі, то хай і попитають на місці про роботу. А то тут порадять, а такого взагалі у тому регіоні не буде)
Добре, що є англійська, їй шведська і не знадобиться))
автор Днепрянка • 21 марта 2023
Мене цікавить,як довго шукали,чи охоче беруть наших українців,на завод, наприклад?
автор Днепрянка • 21 марта 2023
Ответ дляWitty
Знайомі,щоб зупинитися на короткий час, навряд чи вони допоможуть з поацевлаштуванням
Witty• 21 марта 2023
Та й взагалі вакансії з України не шутайте, то посередники. Їхати біженцем і шукати. В центрах прийому і працівники може підкажуть, і з нашими познайомиться та й збере всі чутки
Witty• 21 марта 2023
Ответ дляДнепрянка
Нормально беруть, якщо там взагалі беруть іноземців. Я буквально через протоку від них, то хто хотів працювати - познаходили. Просто не у всіх умови однакові вийшли. Хороша компанія чи хороший босс - все добре й чітко, працювати на людину-гімно дуже тяжко
LyudaT• 21 марта 2023
Подруга сына работала в ООН, агитировала делать пожертвования для Украины, но это тяжелая работа, постоянно с людьми контактировать, люди разные. Потом в Заре продавцом работала. Но у нее период был частых болезней, много болела, там были не рады. Сейчас ищет работу, пока не нашла.
Korsika999• 21 марта 2023
А кто знает, в Швеции нужен шведский, или хватит нормального английского для работы на производствах?
Witty• 21 марта 2023
Ответ дляKorsika999
Его практически везде хватит, кроме сферы обслуживания.
Я сдавала шведский на гражданство, но с тех пор уровень вообще не улучшился, потому что при нехватке словарного запаса сразу перехожу на английский и все понимают.
Непереводное телевидение рулит
Korsika999• 21 марта 2023
Ответ дляWitty
Непереводное телевидение рулит
Спасибо за ответ