Kidstaff• 22 марта 2023

IHERB, cоветы, рекомендации, отзывы и просто общение

Приветствуется доброжелательная атмосфера. Давайте делится информацией по всему ассортименту IHERB!

Тема для ВСЕХ кому интересен айхерб.
Запрещено рекламировать свои услуги, коды и тд. по списку. Тема информационная, позитивная.

Эта тема является продолжение первой закрытой темы https://sovet.kidstaff.com.ua/question-228644
Carin• 05 сентября 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Дівчата , підкажіть, а є зараз дійсний код -27% на бади (омега, вечірня примула, вітаміни )? І який , якщо є? Бо не найду ((
На собственные ТМ не работал. Да он там и ни к чему, т.к. -30% в обычном режиме легко вытянуть.
odna_luna• 05 сентября 2023
а ви в $ викупляєте?
чи в грн?

на сайті, коли виставляти валюту грн, то 1 долл = 37,34 грн

а в приваті зараз курс 37,4534, в монобанку 37,4406
symbol• 05 сентября 2023
Ответ дляodna_luna
а ви в $ викупляєте?
чи в грн?

В $, по 37.31 ви не купите, буде подвійна конвертація
А у нас макарошки• 06 сентября 2023
Підкажіть, будь ласка, яка наступна категорія.
symbol• 06 сентября 2023
Ответ дляА у нас макарошки
Now foods за кодом 27NOW, потім антиоксиданти за кодом 27ANTIOX https://ua.iherb.com/c/antioxidants
Леді Душка• 06 сентября 2023
Ответ дляsymbol
Підкажіть де ви дивитесь знижки? мені на почту не приходять... Дякую
odna_luna• 06 сентября 2023
не антиоксиданти в добовій, а бренда NOW
odna_luna• 06 сентября 2023
короче не зрозуміло як тепер.. був код 27now багаторазовим ( в мене з одного акк 4 раза спрацював до сьогоднішнього дня), а тепер став одноразовим виходить... чи так і буде багаторазовим...
symbol• 06 сентября 2023
Ответ дляodna_luna
Я так і написала)
symbol• 06 сентября 2023
Ответ дляodna_luna
Поки що працює повторно, останнє замовлення робила вже після появи акції на сайті
vorobchyk• 07 сентября 2023
Добрий день. Порадьте будь ласка дієві засоби при запорах, пов´язаних з проблемою з жовчним. Знаю, що потрібен магнію цитрат і, або артишок, або шрот розторопші. Але може хтось має перевірену схему.
Дякую
На привозе• 07 сентября 2023
Скажіть, код на Now вже б вимкнувся, якби він був до 10 ранку по тихоокеанському часу 7 вересня, як було зазначено на афіші?
То може до кінця місяця працюватиме?
fibinika• 08 сентября 2023
Добрий ночи, подскажите, пожалуйста: заказала 4 сентября на 87долларов. Вроде собрали и отправили. Когда теперь можно другие товары заказать? Как часто можно покупать? Спасибо
symbol• 08 сентября 2023
Ответ дляНа привозе
То може до кінця місяця працюватиме?
Схоже, що залишили до кінця місяця
symbol• 08 сентября 2023
Ответ дляfibinika
100% гарантія, коли перша прибула в країну призначення, одразу можна замовити на іншого отримувача
symbol• 08 сентября 2023
🎉Наступна знижка 27% на засоби для ванни, особистої гігієни та краси https://ua.iherb.com/cl/beauty-bath-personal-care?... за кодом 27BBPC до 11 вересня, 20:00
fibinika• 08 сентября 2023
Ответ дляsymbol
Спасибо, написали доставка 18—28 сентября в Грузию. Долго(. А когда пыталась заказать на другого получателя, то код не срабатывал. Только с другого ака получилось. Заказала 2 заказа с разных акков, разные получатели и карты оплаты, но адрес один. Теперь жду
symbol• 08 сентября 2023
Правильне посилання https://ua.iherb.com/cl/beauty-bath-personal-produ... , майже 12 тис товарів двох категорій
▫️Догляд за тілом
▫️Догляд за волоссям
▫️Особиста гігієна, дезодоранти, SPF
▫️Засоби для ванни та душу
▫️Догляд за порожниною рота
▫️Аптечка й перша допомога
▫️Догляд за губами
▫️Ароматерапія та ефірні олії
▫️Тверде мило
▫️Подарункові набори
▫️Засоби для чоловіків
▫️Товари для краси за інгредієнтами
▫️Корейська косметика
▫️Зволожувальні засоби й креми для обличчя
▫️Засоби догляду й сироватки
▫️Очищувальні засоби, тоніки й скраби
▫️Макіяж
▫️Маски й пілінги для обличчя
▫️Пензлі й аксесуари для макіяжу
мама Людмила• 08 сентября 2023
Ответ дляsymbol
Наступна акція у понеділок:
ЗНИЖКА 27% на догляд за тілом за одноразовим кодом 27BODY https://ua.iherb.com/c/body-care?pcode=27BODY
Вітаю! Де можна побачити повний перелік, в які числа на що буле знижка -27% ? Дякую
Yuliia2112• 08 сентября 2023
Добрий день.
В чому може бути проблема?Гроші за заказ знімаються з картки але через день повертається і замовлення скасовується.
symbol• 08 сентября 2023
Ответ длямама Людмила
Ніде)
symbol• 08 сентября 2023
Ответ дляYuliia2112
Добрий день.
Запитайте в чаті підтримки
Лівий Локіть• 08 сентября 2023
А коли на косметику і догляд почнеться?
symbol• 08 сентября 2023
Ответ дляЛівий Локіть
А коли на косметику і догляд почнеться?
Вже працює
На привозе• 08 сентября 2023
Ответ дляYuliia2112
Добрий день.
Як дізнаєтесь, напишіть. Цікаво.
Думаю, причина в тому, що якогось товару немає в наявності і не очікується.
На привозе• 08 сентября 2023
А ви бачили, які нові запахи у Arm & Hammer очікуються? Цікаво, чи додадуть до кінця акції.
Carin• 08 сентября 2023
Ответ дляНа привозе
Як дізнаєтесь, напишіть. Цікаво.
Это навряд ли, скорее, наш банк капризничает
symbol• 08 сентября 2023
Ответ дляНа привозе
Як дізнаєтесь, напишіть. Цікаво.
Коли немає якогось товару, відправляють без нього і грошей за нього не беруть. При замовленні сума тільки блокується
Дыня• 10 сентября 2023
підкажіть будьласка, зібрала на викуп заказ під аакцію -27,, нараховуєтся податок 4 доллари з копійками,, в мене це вперше що є податок, замовлення на 66 долларів, це норм? чи ящось не те зробила, бо замовляю не часто мо що змінилось
Дыня• 10 сентября 2023
дякую, розібралась, страна злетіла