Приветствуется доброжелательная атмосфера. Давайте делится информацией по всему ассортименту IHERB!
Тема для ВСЕХ кому интересен айхерб.
Запрещено рекламировать свои услуги, коды и тд. по списку. Тема информационная, позитивная.
Эта тема является продолжение первой закрытой темы https://sovet.kidstaff.com.ua/question-228644
Тема для ВСЕХ кому интересен айхерб.
Леді Душка• 06 сентября 2023
Ответ дляsymbol
Now foods за кодом 27NOW, потім антиоксиданти за кодом 27ANTIOX
Підкажіть де ви дивитесь знижки? мені на почту не приходять... Дякую
Ответ дляodna_luna
короче не зрозуміло як тепер.. був код 27now багаторазовим ( в мене з одного акк 4 раза спрацював до сьогоднішнього дня), а тепер став одноразовим виходить... чи так і буде багаторазовим...
Поки що працює повторно, останнє замовлення робила вже після появи акції на сайті
На привозе• 07 сентября 2023
Скажіть, код на Now вже б вимкнувся, якби він був до 10 ранку по тихоокеанському часу 7 вересня, як було зазначено на афіші?
То може до кінця місяця працюватиме?
Ответ дляfibinika
Добрий ночи, подскажите, пожалуйста: заказала 4 сентября на 87долларов. Вроде собрали и отправили. Когда теперь можно другие товары заказать? Как часто можно покупать? Спасибо
100% гарантія, коли перша прибула в країну призначення, одразу можна замовити на іншого отримувача
Ответ дляsymbol
Спасибо, написали доставка 18—28 сентября в Грузию. Долго(. А когда пыталась заказать на другого получателя, то код не срабатывал. Только с другого ака получилось. Заказала 2 заказа с разных акков, разные получатели и карты оплаты, но адрес один. Теперь жду
Правильне посилання , майже 12 тис товарів двох категорій
▫️Догляд за тілом
▫️Догляд за волоссям
▫️Особиста гігієна, дезодоранти, SPF
▫️Засоби для ванни та душу
▫️Догляд за порожниною рота
▫️Аптечка й перша допомога
▫️Догляд за губами
▫️Ароматерапія та ефірні олії
▫️Тверде мило
▫️Подарункові набори
▫️Засоби для чоловіків
▫️Товари для краси за інгредієнтами
▫️Корейська косметика
▫️Зволожувальні засоби й креми для обличчя
▫️Засоби догляду й сироватки
▫️Очищувальні засоби, тоніки й скраби
▫️Макіяж
▫️Маски й пілінги для обличчя
▫️Пензлі й аксесуари для макіяжу
▫️Догляд за тілом
▫️Догляд за волоссям
▫️Особиста гігієна, дезодоранти, SPF
▫️Засоби для ванни та душу
▫️Догляд за порожниною рота
▫️Аптечка й перша допомога
▫️Догляд за губами
▫️Ароматерапія та ефірні олії
▫️Тверде мило
▫️Подарункові набори
▫️Засоби для чоловіків
▫️Товари для краси за інгредієнтами
▫️Корейська косметика
▫️Засоби догляду й сироватки
▫️Очищувальні засоби, тоніки й скраби
▫️Макіяж
▫️Маски й пілінги для обличчя
▫️Пензлі й аксесуари для макіяжу
мама Людмила• 08 сентября 2023
Ответ дляsymbol
Наступна акція у понеділок:
ЗНИЖКА 27% на догляд за тілом за одноразовим кодом 27BODY
Вітаю! Де можна побачити повний перелік, в які числа на що буле знижка -27% ? Дякую
Yuliia2112• 08 сентября 2023
Добрий день.
В чому може бути проблема?Гроші за заказ знімаються з картки але через день повертається і замовлення скасовується.
На привозе• 08 сентября 2023
Ответ дляYuliia2112
Добрий день.
Як дізнаєтесь, напишіть. Цікаво.
Думаю, причина в тому, що якогось товару немає в наявності і не очікується.
На привозе• 08 сентября 2023
А ви бачили, які нові запахи у Arm & Hammer очікуються? Цікаво, чи додадуть до кінця акції.