Приветствуется доброжелательная атмосфера. Давайте делится информацией по всему ассортименту IHERB!
Тема для ВСЕХ кому интересен айхерб.
Запрещено рекламировать свои услуги, коды и тд. по списку. Тема информационная, позитивная.
Эта тема является продолжение первой закрытой темы https://sovet.kidstaff.com.ua/question-228644
Тема для ВСЕХ кому интересен айхерб.
На привозе• 11 сентября 2023
Лера+Тимур• 11 сентября 2023
Добрый день. В субботу вечером оформила заказ, сразу деньги снялись, а сегодня зашла - одна позиция отмена, счет с меньшей суммой (за минусом отмены). Какие теперь мои действия, кто подскажет? Впервые такое(
Ответ дляЛера+Тимур
Никаких, при отгрузке снимается фактическая сумма с учетом отмены
Лера+Тимур• 11 сентября 2023
Ответ дляsymbol
Спасибо за ответ! Но пишет, что отправлено, сумма снята большая (110 дол), а счет на 90 дол и одна позиция отменена. Может быть, заказ еще не отправлен?
фан L.O.S.T.• 11 сентября 2023
Ответ дляsymbol
Якщо ще не замовляли через додаток, код на все - 27NEWAPP
Замовляла вже (( а якщо новий аккаунт створити з іншої електронної пошти , чи так не вийде ?))
Бойцовская• 11 сентября 2023
вітаю, зробила замовлення, але оплата не знялась, т.як не вистачило грошей, на пошту надійшло ’Замовлення оформлено’, чи знімуться пізніше кошти чи заказ відміниться ? (вже докинула на карту) Ніде не бачу щоб було ’сплатити замовлення’
На привозе• 11 сентября 2023
Ответ дляБойцовская
На сторінці замовлення, наскільки пам´ятаю, була кнопка справа - оновити статус оплати чи перевірити оплату щось таке.
Бойцовская• 11 сентября 2023
Ответ дляНа привозе
дякую, дійсно, з´явилась кнопочка, трошки згодом)
Все будет, но потом• 11 сентября 2023
Посоветуйте ,пожалуйста,какой магний цитрат лучше взять ?Нужен на постоянной основе ,чем больше количество и качество !
мама Людмила• 12 сентября 2023
Ответ дляsymbol
це для новачків?
Незламна Україна• 12 сентября 2023
Ответ дляsymbol
Я не замовляла через додаток, але цей код не спрацьовує. Пишуть, що тільки для нових клієнтів, тобто тих, хто ще ніколи не замовляв на сайті, не лише в додатку.
Незламна Україна• 12 сентября 2023
Ответ дляCarin
Блин, буквально день назад вит D3 5000 был по 4,46 полная цена, и вот он уже 5,25...
При том, что запас по сроку всего пару мес. За что они там думают?
Я в кінці серпня (перед початком знижок) скопіювала свій список товарів з цінами, щоб зрозуміти, чи будуть знижки чесними. Дещо не змінилось, а на деякі товари ціна різко виросла. Наприклад, ефірна олія троянди була весною 40, влітку 44, зараз 53. Батончики-снеки я купувала влітку за 10, на початку вересня ціна 22, трохи згодом 23. Це в доларах.
Ответ дляНезламна Україна
Ну в мене така інформація, перевірити не можу, оскільки перше замовлення робила в 2010 році)
Ответ дляCarin
Справедливости ради этот витамин Д стоил 6$, последние пару лет точно, может, дату забыли поменять, бывает, что приходит с лучшим сроком, чем указано
Ответ дляНезламна Україна
На різні бренди різна маржа, тому на все 27% дати не можуть. Батончики CGN ви купували по суперакції, їх повна ціна була 15$
Незламна Україна• 12 сентября 2023
Ответ дляsymbol
Акція то коли ціну знижують на день або тиждень. Коли ціна майже півроку була 10, і лише на кілька днів іноді цю знижку знімали, я вважаю, то й була справжня основна ціна.