Kidstaff• 22 марта 2023

IHERB, cоветы, рекомендации, отзывы и просто общение

Приветствуется доброжелательная атмосфера. Давайте делится информацией по всему ассортименту IHERB!

Тема для ВСЕХ кому интересен айхерб.
Запрещено рекламировать свои услуги, коды и тд. по списку. Тема информационная, позитивная.

Эта тема является продолжение первой закрытой темы https://sovet.kidstaff.com.ua/question-228644
symbol• 12 сентября 2023
Ответ дляНезламна Україна
Акція то коли ціну знижують на день або тиждень. Коли ціна майже півроку була 10, і лише на кілька днів іноді цю знижку знімали, я вважаю, то й була справжня основна ціна.
На всі товари власних брендів постійна знижка 30% за кодом, чомусь ви не з нею порівнюєте, а з повною вартістю
Незламна Україна• 12 сентября 2023
Ответ дляsymbol
А чому я маю з нею порівнювати? Ця знижка діє не постійно і має певну умову.
Я своє перше замовлення зробила у березні цього року, потім ще багато замовлень. Як новачку мені було цікаво спостерігати за цінами і знижками, щоб зрозуміти, як купувати дешевше. Свої спостереження я написала. Не бачу приводу для дискусії.
Бодіпозітівна• 12 сентября 2023
Я тоже писала что цены выросли, а не многое сильно выросли.
Покупала без акции
Яблочный уксус - 236 грн в июне, сейчас он 316 грн
Спортивная добавка - 512 была без акции, сейчас 817 грн
Средство для умывания - без акции 215 грн было весной, сейчас 346 грн

И это малая часть сравниваемого
Carin• 12 сентября 2023
Ответ дляsymbol
Справедливости ради этот витамин Д стоил 6$, последние пару лет точно, может, дату забыли поменять, бывает, что приходит с лучшим сроком, чем указано
Дорогая, разве 90 капс? В прошлом году на него вообще была бомбическая акция, он выходил 50 грн что ли... Возможно, действительно, ошиблись, это новая партия, и с такими уже новыми ценами.
symbol• 12 сентября 2023
Ответ дляCarin
Бывал и по 1$ в пробниках, вот, в заказах пишет по полной стоимости
Carin• 12 сентября 2023
Ответ дляsymbol
Спасибо, я с 2000 перепутала, он был зимой по 1,6 USD в акции
Да, видимо, прилично так подорожал ( У нас запас был, не бросалось в глаза...
cranberry• 12 сентября 2023
Ответ дляsymbol
🎉Зʼявився новий код 27ANNIV, тепер всі бренди, на які є окремі коди, а їх вже більше 60, можна замовити із знижкою 27% одним кошиком
скажіть, будь ласка, а код 27ANNIV - одноразовий?
Алесс• 12 сентября 2023
Коды суммируются?
Если код для новичков+код на now+код на всю корзину?
symbol• 12 сентября 2023
Ответ дляАлесс
Коды суммируются?
никакие коды не суммируются, коды, которые сейчас рекламируют транспортные компании, лаборатории, блогеры - реферальные, никаких дополнительных скидок они не дают
Алесс• 12 сентября 2023
Ответ дляsymbol
Можете допомогти?
Коли накидала корзину без регістрації,показало 56 дол,коли ввійшла в профіль,показує 60 дол корзина і 4 дол доставка🥵
І не бачу де код ввести
symbol• 12 сентября 2023
Ответ дляАлесс
Можете допомогти?
І не бачу де код ввести
В додатку під кошиком або натисніть Докладніше, там і коди можна ввести, і доставку обрати
Алесс• 12 сентября 2023
Ответ дляsymbol
Я з телефону)
Але розібралась,дякую дуже.
Виставила безкошновну доставку.
Я поставила індекс і все.
Це шо,значіть прийде на укрпошту?

І не спрацьовує код.

Без регістрації було 56 дол,зараз 60.
Странно
symbol• 12 сентября 2023
Ответ дляАлесс
Я з телефону)
Але розібралась,дякую дуже.
Виставила безкошновну доставку.
Я поставила індекс і все.
Це шо,значіть прийде на укрпошту?

І не спрацьовує код.

Без регістрації було 56 дол,зараз 60.
Странно
Це код для додатку, приїде, куди оберете) безкоштовно в основному доступні точки видачі Міст
Алесс• 12 сентября 2023
Ответ дляsymbol
Зрозуміла про код
Але по доставці там вибору не було. Я написала індекс там пише,айхерб сам вирішить куди доставить на нп чи на міст.
Дякую вам за консультацію. Останній раз одержала посилку 20.02.2022.
Вже і забула,як воно,шось замовляти.
odna_luna• 13 сентября 2023
Ответ дляcranberry
багаторазовий
Леді Душка• 13 сентября 2023
Доброго дня, на які товари наступні знижки?
symbol• 13 сентября 2023
Ответ дляЛеді Душка
Ще не вирішили)
27% на косметику з Кореї за кодом 27KBEAUTY або
27% на смаколики, товари для дому та тварин за кодом 27GHP
symbol• 13 сентября 2023
🎉Наступна акція - ЗНИЖКА 27% на корейську косметику за кодом 27KBEAUTY https://ua.iherb.com/c/k-beauty?pcode=27KBEAUTY до 14 вересня 20-00
ХуАнита• 13 сентября 2023
Добрий вечір
Скажіть будь ласка, яка зараз митна сума допустима для замовлень? щоб не сплачувати штрафи за розмитнення, якщо одночасно декілька посилок з айхерб на одну людину будуть на митниці?
Дякую
symbol• 13 сентября 2023
Ответ дляХуАнита
Добрий вечір
Дякую
150€, на різних отримувачів можна замовляти
Carin• 13 сентября 2023
Обещанный кстати Новой почтой код (на те товары, на к-рые не работает все остальное) точно так же не работает )
ameli10• 14 сентября 2023
порекомендуйте з корейської косметики засіб для вмивання для підлітка з акне та для жінки 40+
annetta888• 14 сентября 2023
Ответ дляcranberry
Чогось у мене вже не діє
annetta888• 14 сентября 2023
Ответ дляameli10
https://ua.iherb.com/pr/heimish-all-clean-green-fo...

Підійде і підлітку, і дорослому
symbol• 14 сентября 2023
Ответ дляannetta888
Чогось у мене вже не діє
Працює, може брендів цих немає, деякі сьогодні останній день, New Chapter, наприклад
symbol• 14 сентября 2023
🎉Наступна акція - ЗНИЖКА 27% на зелень та суперфуди https://ua.iherb.com/c/greens-superfoods?pcode=27G... до 15 вересня 20-00
На привозе• 15 сентября 2023
Ответ дляsymbol
А де побачити список тих, що останній день?
symbol• 15 сентября 2023
Ответ дляНа привозе
symbol• 15 сентября 2023
🎉Акція на вихідні для України - ЗНИЖКА 27% на товари для спорту за промокодом 27SPORTS https://ua.iherb.com/c/sports?pcode=27SPORTS до 18 вересня 20-00

🎉ЗНИЖКА 27% на всі товари для більшості країн, окрім Казахстану, України☹️, Молдови за одноразовим промокодом 27IHERB https://www.iherb.com?pcode=27IHERB
📦На сайті обирайте США, замовляйте через Meest, по Європі доцільно замовляти, якщо ви там знаходитесь, тому що до цін додається ПДВ
☝🏻Більшість товарів у США дешевші, більше в наявності, є знижка 5% на Solgar за автодоставкою
Незламна Україна• 15 сентября 2023
Ответ дляsymbol

Якщо обрати Сша і замовити через Міст, то так можна в Україну зі знижкою замовити? Чи я неправильно зрозуміла?