Приветствуется доброжелательная атмосфера. Давайте делится информацией по всему ассортименту IHERB!
Тема для ВСЕХ кому интересен айхерб.
Запрещено рекламировать свои услуги, коды и тд. по списку. Тема информационная, позитивная.
Эта тема является продолжение первой закрытой темы https://sovet.kidstaff.com.ua/question-228644
Тема для ВСЕХ кому интересен айхерб.
Ответ дляНезламна Україна
Якщо обрати Сша і замовити через Міст, то так можна в Україну зі знижкою замовити? Чи я неправильно зрозуміла?
Я спробувала порахувати через доставку UE, вийшло на 10долл дорожче. Я брала знижку 27% яка гипотетично буде в нас на все теж колись))
Malinka111_• 17 сентября 2023
Ответ дляUchanSu
У нас зазвичай було в кінці місяця
Ответ дляUchanSu
На американській версії є бренди, дешевші на 20% і 27% додатково, є товари, яких давно немає в наявності для України
ЮЕ - дивний вибір, в них 10% комісія та обмеження 1 кг для доставки добавок
Ответ дляsymbol
Я рахувала пральний порошок, креми і т.п. добавки не рахувала. Ціна на грабгрін 52.61 для нас і 39.50 для них. 10% не враховувала, бо не знала, рахувала по морю 3.8 за кг. Це більше спортивний інтерес))
Ответ дляUchanSu
Ну це зрозуміло, що важкі товари краще безкоштовно напряму, деяка косметика та догляд в США навіть дорожчі, все треба порівнювати
Наприклад, засіб для посудомийки більше 2 кг на 3 дол дешевше навіть з доставкою
Все будет, но потом• 19 сентября 2023
Порекомендуйте,щось для захисту шлунку ,чоловік приймає статини ,треба захист шлунку ,дякую
А у нас макарошки• 19 сентября 2023
Дівчата, у вас спрацьовує код 27BONE? донедавна писало - ще не час, тепер - 27BONE не відповідає вимогам (в кошику колаген та хондропротектори з реклами).
Статус Ква• 20 сентября 2023
Дівчата, може в когось була ситуація, зайшла відслідкувати замовлення, написано ’Особлива ситуація’, Львів - посилка не прибула. Не знаю, що робити з цим далі.
Весела бджілка• 21 сентября 2023
Дівчатка,порадьте мелатонін для дитини 4 роки та омегу,буду вдячна!!!
Ms. Dolly• 22 сентября 2023
Доброї ночі) дівчата, хтось купував на iherb засоби від прищів для підлітка? Я ось такі вмивалку, лосьйон та серветки обрала, усюди саліцилова кислота. Норм чи є щось краще? З перекисом бензоїла не хочу, від угресола рушники попсувались
Ответ дляMs. Dolly
Брала дітям такі серветки. Норм. В синій баночці трохи легші.
мама Людмила• 22 сентября 2023
’Міжнародна авіадоставка до поштомату з відстеженням’ это на 55$ заказываю и бесплатно в Поштомат Новой почты?
Ms. Dolly• 22 сентября 2023
Ответ дляhrystia
Дякую! ❤️
На привозе• 22 сентября 2023
Можна замовляти більше 5 одиниць однієї добавки? Не буде проблем з митницею?
мама Людмила• 22 сентября 2023
Девочки, еще напомните пожалуйста (давно не заказывала) есть 2 аккаунта с разных телефонов на разные имена, но привязана одна и та же банковская карта. Могу оформить оба заказа в один день, не забанят? и максимально пишет сумму 150$, точно можно или надо до 100$ ? Заранее благодарна за ответ
Ответ длямама Людмила
В мене код спрацьовує двічі, митний ліміт 150€, в доларах ще більше
Ответ дляsymbol
Так, то для інших країн, нам зробили на все, код 27IHERB2 до 25 вересня)
а мне на почту пришло, что -27 на все товары. сейчас захожу- мне высвечивает только -27 на спорт . я в Грузии. хотя в корзину цинк положила- скидка есть. кстати, 1 заказ в Грузию пришел бесплатно, уже получила. доставка домой тут интересная : звонят по телефону, когда уже под домом курьер. заранее никто не звонит. доки мои никто не проверял- просто отдали коробку.