Kidstaff• 22 марта 2023

IHERB, cоветы, рекомендации, отзывы и просто общение

Приветствуется доброжелательная атмосфера. Давайте делится информацией по всему ассортименту IHERB!

Тема для ВСЕХ кому интересен айхерб.
Запрещено рекламировать свои услуги, коды и тд. по списку. Тема информационная, позитивная.

Эта тема является продолжение первой закрытой темы https://sovet.kidstaff.com.ua/question-228644
UchanSu• 17 сентября 2023
Ответ дляНезламна Україна
Якщо обрати Сша і замовити через Міст, то так можна в Україну зі знижкою замовити? Чи я неправильно зрозуміла?
Я спробувала порахувати через доставку UE, вийшло на 10долл дорожче. Я брала знижку 27% яка гипотетично буде в нас на все теж колись))
Malinka111_• 17 сентября 2023
Ответ дляUchanSu
У нас зазвичай було в кінці місяця
symbol• 17 сентября 2023
Ответ дляUchanSu
На американській версії є бренди, дешевші на 20% і 27% додатково, є товари, яких давно немає в наявності для України
ЮЕ - дивний вибір, в них 10% комісія та обмеження 1 кг для доставки добавок
UchanSu• 17 сентября 2023
Ответ дляsymbol
Я рахувала пральний порошок, креми і т.п. добавки не рахувала. Ціна на грабгрін 52.61 для нас і 39.50 для них. 10% не враховувала, бо не знала, рахувала по морю 3.8 за кг. Це більше спортивний інтерес))
symbol• 17 сентября 2023
Ответ дляUchanSu
Ну це зрозуміло, що важкі товари краще безкоштовно напряму, деяка косметика та догляд в США навіть дорожчі, все треба порівнювати
Наприклад, засіб для посудомийки більше 2 кг на 3 дол дешевше навіть з доставкою
Olya1202• 18 сентября 2023
вже відомо, яка буде наступна акція?
symbol• 18 сентября 2023
Ответ дляOlya1202
вже відомо, яка буде наступна акція?
🎉ЗНИЖКА 27% на мінерали за промокодом 27MINERALS https://ua.iherb.com/c/minerals
cranberry• 19 сентября 2023
доброго ранку! підкажіть, яка нова категорія буде на знижці :)?
Все будет, но потом• 19 сентября 2023
Порекомендуйте,щось для захисту шлунку ,чоловік приймає статини ,треба захист шлунку ,дякую
symbol• 19 сентября 2023
Ответ дляcranberry
🎉Наступна акція - ЗНИЖКА 27% за одноразовим промокодом 27BONE на добавки для кісток, суглобів та зв´язок https://ua.iherb.com/c/bone-joint-cartilage?pcode=... до 20 вересня 20-00
А у нас макарошки• 19 сентября 2023
Дівчата, у вас спрацьовує код 27BONE? донедавна писало - ще не час, тепер - 27BONE не відповідає вимогам (в кошику колаген та хондропротектори з реклами).
Любительница• 19 сентября 2023
Коли вже приправи
symbol• 19 сентября 2023
Ответ дляА у нас макарошки
Вже і на сайті зʼявилася акція, все одно не спрацьовує, зараз полагодять
symbol• 20 сентября 2023
🎉Наступна акція - ЗНИЖКА 27% на товари для дітей за одноразовим промокодом 27BABY https://ua.iherb.com/c/baby-kids до 20 вересня 20-00
Статус Ква• 20 сентября 2023
Дівчата, може в когось була ситуація, зайшла відслідкувати замовлення, написано ’Особлива ситуація’, Львів - посилка не прибула. Не знаю, що робити з цим далі.
symbol• 20 сентября 2023
Ответ дляСтатус Ква
Зачекати, буває партія з кількох частин, за документами приходить, а фізично ще ні
symbol• 21 сентября 2023
🎉Наступна акція - ЗНИЖКА 27% на добавки для сну за одноразовим промокодом 27SLEEP https://ua.iherb.com/c/sleep?pcode=27SLEEP до 22 вересня 20-00
Весела бджілка• 21 сентября 2023
Дівчатка,порадьте мелатонін для дитини 4 роки та омегу,буду вдячна!!!
odna_luna• 21 сентября 2023
Ответ дляsymbol
для нас буде діяти?
зараз пише, що 27SLEEP не діє для вибраної країни..

і на сайті банер вже на знижку на весь асортимент.... на товари для сну нема(
symbol• 21 сентября 2023
Ответ дляodna_luna
для нас буде діяти?

Так, то для інших країн, нам зробили на все, код 27IHERB2 до 25 вересня)
Ms. Dolly• 22 сентября 2023
Доброї ночі) дівчата, хтось купував на iherb засоби від прищів для підлітка? Я ось такі вмивалку, лосьйон та серветки обрала, усюди саліцилова кислота. Норм чи є щось краще? З перекисом бензоїла не хочу, від угресола рушники попсувались
hrystia• 22 сентября 2023
Ответ дляMs. Dolly
Брала дітям такі серветки. Норм. В синій баночці трохи легші.
мама Людмила• 22 сентября 2023
’Міжнародна авіадоставка до поштомату з відстеженням’ это на 55$ заказываю и бесплатно в Поштомат Новой почты?
symbol• 22 сентября 2023
Ответ длямама Людмила
там рідко доступна НП, в основному точки видачі Міст
Ms. Dolly• 22 сентября 2023
Ответ дляhrystia
Дякую! ❤️
На привозе• 22 сентября 2023
Можна замовляти більше 5 одиниць однієї добавки? Не буде проблем з митницею?
мама Людмила• 22 сентября 2023
Девочки, еще напомните пожалуйста (давно не заказывала) есть 2 аккаунта с разных телефонов на разные имена, но привязана одна и та же банковская карта. Могу оформить оба заказа в один день, не забанят? и максимально пишет сумму 150$, точно можно или надо до 100$ ? Заранее благодарна за ответ
мама Людмила• 22 сентября 2023
На Солгар -27% не діє ((((
symbol• 22 сентября 2023
Ответ длямама Людмила
В мене код спрацьовує двічі, митний ліміт 150€, в доларах ще більше
fibinika• 22 сентября 2023
Ответ дляsymbol
а мне на почту пришло, что -27 на все товары. сейчас захожу- мне высвечивает только -27 на спорт . я в Грузии. хотя в корзину цинк положила- скидка есть. кстати, 1 заказ в Грузию пришел бесплатно, уже получила. доставка домой тут интересная : звонят по телефону, когда уже под домом курьер. заранее никто не звонит. доки мои никто не проверял- просто отдали коробку.