Kidstaff• 22 марта 2023

IHERB, cоветы, рекомендации, отзывы и просто общение

Приветствуется доброжелательная атмосфера. Давайте делится информацией по всему ассортименту IHERB!

Тема для ВСЕХ кому интересен айхерб.
Запрещено рекламировать свои услуги, коды и тд. по списку. Тема информационная, позитивная.

Эта тема является продолжение первой закрытой темы https://sovet.kidstaff.com.ua/question-228644
symbol• 15 января 2024
Ответ дляБез QR коду
45 років.
Підкажіть що пропити з вітамінів: знервованість, пригнічений стан, все дратує, сухість шкіри, проблеми з нігтями і волоссям?
Вітамін Д, біотин, магній та перевірити щитовидну залозу
Без QR коду• 15 января 2024
Ответ дляsymbol
щитовидку перевіряла - по аналізах норма
підозрюю що в мене застій жовчі просто
Без QR коду• 15 января 2024
Ответ дляsymbol
в одному препараті немає такого комплексу?
На_оба_рот• 15 января 2024
Ответ дляБез QR коду
Пийте краще окремо.
symbol• 15 января 2024
Ответ дляБез QR коду
В потрібних дозуваннях ні, максимум це такий комплекс https://ua.iherb.com/pr/kal-d-3-mag-glycinate-90-v...
На_оба_рот• 16 января 2024
Все уже видели очередное подорожание на сайте?
Например, женская Rx Omega-3 подорожала где то на 90 грн., Ultra-Mag на 30 грн.
Херсон це Україна• 17 января 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Пока Вы не написали, то и не обращала внимания, видела, что дороже, чем год назад...Natural Factors, WomenSense, RxOmega-3 заказываю раз в месяц-два (себе иногда и подруге постоянно по просьбе), 24 декабря выкупала и розница была 15,93дол., а 9 января выкупала - уже розница 17,31дол.
symbol• 17 января 2024
Нові акції https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-3470761
миссДавеча• 17 января 2024
Вітаю! Буду дуже вдячна, якщо порекомендуєте що можна замовити для прийому при нерегулярному менстр.циклі/зптримках?
На_оба_рот• 18 января 2024
Не могу разобраться, какое содержание лецитина в этой добавке?
Все будет, но потом• 19 января 2024
Что посоветете от изжоги?
symbol• 19 января 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Что посоветете от изжоги?
https://ua.iherb.com/pr/boiron-acidil-on-the-go-mu...
symbol• 19 января 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Це чистий лецитин, 15 мл на порцію
На_оба_рот• 19 января 2024
Ответ дляsymbol
Це чистий лецитин, 15 мл на порцію
А в грамах скільки? Щось не можу зрозуміти
Все будет, но потом• 22 января 2024
Дівчата ,порекомендуйте який рутин купити краще для дорослого ?Будь ласка,підкажіть
Анонім Секретар• 22 января 2024
Relora для контроля стресса и апетита кто-то принимал?
kseniya123• 23 января 2024
Дівчатка, а є зараз якийсь код на знижку на весь кошик? Дякую
Olya1202• 23 января 2024
Ответ дляkseniya123
gold60 тільки
hrystia• 23 января 2024
Ответ дляkseniya123
Gold60 дає -10%, gold120 дає -10% і -30% на власні бренди на корзину від 120%.
Ще -24% на перше замовлення в додатку.
symbol• 25 января 2024
❄️ЗНИЖКА 15% на всі товари від 80$ за промокодом WINTER24 https://ua.iherb.com/?pcode=WINTER24 до 31 січня
Чудовий каламбур• 26 января 2024
Ответ дляsymbol
На перше замовлення в додатку потрібно якийсь промокод?
Дякую.
symbol• 26 января 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Дякую.
На перше замовлення 24% за рефкодом (в особисті)
Окремого коду для додатку зараз немає
Пошаманю• 27 января 2024
Девчата, посоветуйте, как правильно принимать биотин, цинк и л-лизин? Добавлять ли витамин Д? Вопрос в том, что ем раз в день. Принимать все вместе или что-то можно натощак?
Гуглила, по теме мало чего нашла. Спасибо
Меряю от 0• 28 января 2024
Посоветуйте хорошие пробиотики для детей 3 и 9 лет. Спасибо
А у нас макарошки• 30 января 2024
Ответ дляПошаманю
Лізин натщесерце. Під час їжі - біотин і цинк. Д3 також під час їжі, дозування в залежності від його рівня в крові (якщо без аналізу, можна 2000 МО тривало або 5000 МО до літа, наприклад).
А у нас макарошки• 30 января 2024
Підкажіть, будь ласка, чи є комплекс жіночих мультивітамінів без йоду.
Пошаманю• 30 января 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Щиро дякую!
На_оба_рот• 31 января 2024
Как Вам стоимость уже женской Омега-3 около 800 грн.?
Опять на 100 грн. подорожала
Херсон це Україна• 31 января 2024
Ответ дляsymbol
Дякую автор! Ви, як завжди, просто фея!!!
Єдине, чим засмутилась я, що Монобанк перевів Айхерб з категорії ’Продукти’ в ’Для краси і здоров´я’...кешбеку тепер мало буде збиратися з цих покупок...хоч курс трішки менше, ніж у Привата, але не набагато...
Херсон це Україна• 31 января 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Опять на 100 грн. подорожала
Капець, на 5 дол.дорожче за 1,5місяці!