Приветствуется доброжелательная атмосфера. Давайте делится информацией по всему ассортименту IHERB!
Тема для ВСЕХ кому интересен айхерб.
Запрещено рекламировать свои услуги, коды и тд. по списку. Тема информационная, позитивная.
Эта тема является продолжение первой закрытой темы https://sovet.kidstaff.com.ua/question-228644
Тема для ВСЕХ кому интересен айхерб.
Ответ дляhrystia
Дякую. А в капсулах не підкажете, яку краще взяти? То для старшої жінки потрібно. В капсулах легше приймати.
Swanson, набагато легше приймати у порошку, просто треба звикнути до смаку, можна в їжу додавати, або з водою, молоком, з медом змішати. Це дійсно дуже корисно, мої батьки вживають постійно. Тим більше, старшим людям і так доводиться приймати багато ліків та добавок і зайві капсули, матеріал яких ще треба перетравити, ні до чого
На привозе• 10 января 2024
Ответ дляsymbol
💊Знижка 20% на вітаміни, мікроелементи та добавки з промокодом 24VMS, понад 17 000 товарів до 17 січня
Як думаєте, дадуть -24% на все у січні ще?
Щось не дуже балували знижками на ці новорічні свята(
Гостра на язик• 11 января 2024
Чомусь від учора немає можливості вибрати відділення Міст, лише Нова пошта поштомати... у всіх так?
Без QR коду• 15 января 2024
45 років.
Підкажіть що пропити з вітамінів: знервованість, пригнічений стан, все дратує, сухість шкіри, проблеми з нігтями і волоссям?