Приветствуется доброжелательная атмосфера. Давайте делится информацией по всему ассортименту IHERB!
Тема для ВСЕХ кому интересен айхерб.
Запрещено рекламировать свои услуги, коды и тд. по списку. Тема информационная, позитивная.
Эта тема является продолжение первой закрытой темы https://sovet.kidstaff.com.ua/question-228644
Тема для ВСЕХ кому интересен айхерб.
Підмітайло• 29 февраля 2024
Ответ дляИнна135
Знижка 15% на кошик від 50$ по промокоду HELSI15
Діє до 3 березня.
він багаторазовий?
Некомильфо• 02 марта 2024
Ответ для_Tetyana_
Що ви маєте на увазі, коли кажете дієвий? Він весь дієвий. Його дія залежить від дози та від стану вашого кішківника. Доза залежить від рівня віт. Д в організмі.
Читала відгуки що від НьюФуд немає толку, бо не піднімає рівень вітаміну Д.
Херсон це Україна• 03 марта 2024
В застосунку не пробувала, а на сайті в 13й годині вже не працював цей код від Хелсі
Херсон це Україна• 03 марта 2024
Ответ дляsymbol
Код був до 12-00
Обидненько, привыкли, что до 20.00 действуют их кода...ну да ладно, после Вашего реф.кода, как обычно, использовала GOLD60.
Спасибо Вам за все советы и ответы.
Мальчун-задирун• 03 марта 2024
Ответ дляИнна135
Код Helsi15 в застосунку Helsi пишуть, що активний ще 5 годин, а на сайті IHerb пише, що вже закінчився термін дії 🤷♀️
Написала в підтримку…
А куда писать?
Підмітайло• 04 марта 2024
Ответ дляsymbol
Код був до 12-00
а де це вказувалося? Бо теж з ним влетіла
Підмітайло• 04 марта 2024
Ответ дляsymbol
🌸Весняний розпродаж
Знижка 20% на купівлі від $90
Знижка 15% на купівлі від $60 за промокодом SPRING2024 до 11 березня 20-00
Знижка 20% на купівлі від $90
а до якого часу діє? і разовий?
На_оба_рот• 04 марта 2024
Ответ дляПідмітайло
а до якого часу діє? і разовий?
Багаторазовий. До 11.03