Приветствуется доброжелательная атмосфера. Давайте делится информацией по всему ассортименту IHERB!
Тема для ВСЕХ кому интересен айхерб.
Запрещено рекламировать свои услуги, коды и тд. по списку. Тема информационная, позитивная.
Эта тема является продолжение первой закрытой темы https://sovet.kidstaff.com.ua/question-228644
Тема для ВСЕХ кому интересен айхерб.
Мамина квіточка• 05 февраля 2024
Дівчата, на айхербі лише NOW Foods фірми є індол чи я інші не можу знайти? Кому прописували індол? Який берете? І він працює в зв´язці з екстрактом прутняка лише чи можна тільки індол?
На_оба_рот• 09 февраля 2024
Интересно, как проходит таможню посылки.
Их же куча за день, могут быть однофамильцы и одинаковые имена, могут же пошлину на одинаковые фамилии выписать?
Ответ дляНа_оба_рот
Думаю, якщо різні номери телефонів та міста, то не обʼєднають, в крайньому випадку попросять надати документи і пересвідчаться, що це різні люди
Г@Л@В@ломка• 11 февраля 2024
Вітаю. Давно не робила замовлення і днями зіткнулася з такою проблемою: зробила замовлення на $50, обрала доставку міжнародну із літачком, обрала найближчий поштомат, все пише безкоштовно, коли доходжу до оплати - з´являється оплата трохи більше $2.
Наповнюю корзину до $90 - доставка новою поштою залишається $4.
Після довгих повернень до корзини вибрала міжнародну доставку до відділення.
Це в мене був такий глюк, чи наразі так і є - міжнародна доставка до поштомату платна?
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Вся міжнародна доставка безкоштовна від 55$
Г@Л@В@ломка• 11 февраля 2024
Ответ дляsymbol
Так, я читала це, тому не зрозуміла що це в мене таке було. На жаль, скріни видалила на радощах, що, хоч, на відділення Мист безкоштовно вийшло замовити.
Чудовий каламбур• 12 февраля 2024
Ответ дляsymbol
Какие сейчас скидки для новичков?
Спасибо
Чудовий каламбур• 12 февраля 2024
Ответ дляsymbol
20% за кодом NEW20
Можна на любу суму,щоб була книжка 20%?
Пожарник• 13 февраля 2024
Дівчата, привіт. Порадьте з власного досвіду кальцій для дитини 12 років. Можна і в комплексі. Дякую
Пожарник• 21 февраля 2024
Ответ дляcranberry
мені цей найбільш адекватний варіант по ціні/формі/концентрації
Так, по опису гарний, але для дорослих написано…
На привозе• 22 февраля 2024
Дівчата, як приходять посилки?
Все ОК по термінах? У мене посилка в Польщу прибула 14го, і досі не в Україні.
Це через блокування кордону?
Пишущаяся• 23 февраля 2024
Ответ дляПожарник
Гляньте енімал парад і гарден оф Лайф