Планшетница• 23 марта 2023
Есть ли шанс разносить сапожки из замша и как?
Короткі чобітки з натурального замшу на шпильці. Дуже впритик в ширині де пальці, мізинець. Наступний розмір уже заширокі біля ноги, тому взяла менші. Як їх трохи розтиснути, чимось попшикати може, чи якісь ще варіанти і поради? З середини не просто шкіра, а трошки як утеплені (волохаті))).
Не служанка• 23 марта 2023
Замша погано тягнеться. Майже ні.
Але дуже добре підкреслює вигіни стопи.
Якщо вам навідь стояти в них незручно, то ходити - тим паче.
Взуття і повинно бути трохи вільним.
Але старше покоління всі як один обираються собі взуття мінімум на 1 розмір меньше, ніж їх стопа.
Але дуже добре підкреслює вигіни стопи.
Взуття і повинно бути трохи вільним.
Як ухурделю• 23 марта 2023
На толстый носок надеть и походить. Натуральная кожа и замш разнашиваются.
Куда ж без меня• 23 марта 2023
Можно мастеру отнести-растянет на колодке. Главное, чтоб в длину норм были.
Планшетница
• 23 марта 2023
Ответ дляНе служанка
Замша погано тягнеться. Майже ні.
Але дуже добре підкреслює вигіни стопи.
Взуття і повинно бути трохи вільним.
Але дуже добре підкреслює вигіни стопи.
Взуття і повинно бути трохи вільним.
Фотки як про мене майже всі)) в мене худа нога і взуття важко підібрати, якщо в довжину ок, то в ширину бовтаються. Тому майже завжди беру впритик, якщо це туфлі чи отакі напівчобітки відкриті, інакше просто згублю