Сладкий лимончик• 23 марта 2023
У Вашому житті спрацював принцип Не май 100 карбованців,
а май 100 друзів?
Особисті дружні зв´язки Вам в чомусь посприяли? Чи навпаки? Або взагалі нейтрально?
Море Щастя• 23 марта 2023
Всі друзі були тянучками, завжди щось було потрібно.
Спочатку машин не було, кругом возила, потім дітям допомагала за кордоном. Коли особливо вже від мене нічого не треба, то ми вже і не друзі (
Эта_Шикарна)• 23 марта 2023
звісно що так. це моя часта фраза ) будь-яке питання, тільки варто озвучити, як одразу знайдеться хтось, хто в темі та підкаже, що робити, як, де итд ) не встигаєш навіть напрягти мізки де шукати інфо ) і це працює і в зворотньому напрямку, якщо що
Редисочка• 23 марта 2023
как показывает жизнь-как раз наоборот.Друзья по всей жизни редкость.В основном попутчики на определенном жизненном этапе.
наКоблучках• 23 марта 2023
спрацювало. В складних ситуаціях. Зокрема, коли померли мої батьки з´їхалися друзі, допомогли організаційно, фінансово
Пластилин_Колец• 23 марта 2023
Да, конечно, постоянно! Все, что имею, благодаря другим людям. Меня учили, подсказывали. Сама из воздуха никогда бы ничего не сделала.
И это я еще крайне необщительная, вот сын, по счастью, вырос такой, что у него реально тысяча приятелей и десятки друзей. Он может решить практически любой вопрос и очень быстро. Красавчик просто.
Простоваля• 23 марта 2023
Ні, скрізь потрібні гроші і навіть друзям віддячити, але звичайно знайомі то добре.
Море Щастя• 23 марта 2023
Була краща подруга, якій я в лкарні навіть білизну прала і кормила з ложки, коли вона отримала спадок (велику суму валюти, квартиру, гараж, машину), то потім сказала, що вона вже стала самодостатня і їй ніхто не потрібен, от і 15 років дружби ((
Залізна пані• 23 марта 2023
Працювало і працює , але я служила в мене багато колег чоловіків, а я розлучена. Тому завжди є підтримка і допомога)
Залізна пані• 23 марта 2023
Ответ дляГербарія сушу
Лучше иметь деньги ,конечно.
Нещодавно я попала на гроші, сумма не велика, 30к грн, просто сказала другу, коли він запитав як справи. Приїхав і все вирішив. Тому... без друзів теж таке собі життя
Треба ось так• 23 марта 2023
Так,часто.І в радості і в біді.Навіть не самі близькі друзі допомогали,а товариші.Я також допомогаю ,якщо є можливість.
Гербарія сушу• 23 марта 2023
Ответ дляЗалізна пані
Друг или ухажёр? Дружбы между м и ж не бывает))
Кумедна• 23 марта 2023
Частично, но там тоде нужно было «100 карбованців» т.к. помогли связями, а решить вопрос - за деньги
Щаслива Я• 23 марта 2023
Тут швидше не друзі, а хороші знайомі. Так, підкажуть по темі, зведуть з потрібними людьми, виручать в деяких ситуацій, як то підвезти, коли авто в ремонті. Я згідна з цією фразою. І так, я теж завжди допоможу, якщо мої знайомі про щось просять чи питають
Залізна пані• 23 марта 2023
Ответ дляГербарія сушу
Друг, мы вместе служили. Там немного все иначе. Есть понятие взаимоподдержка и взаимовыручка
Гербарія сушу• 23 марта 2023
Ответ дляЗалізна пані
В армии?