Мию чакри щоденно• 23 марта 2023

Польша. Стыдно за наших

10 вечера. Вынесли на балкон колонки и орут укр.песни, пьяные в ж....
Орут они, а стыдно мне.
Не знаю, можно ли вызывать на такое полицию в Польше?
Невидимка Майя• 24 марта 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Пожалуйста, уехавшие, не позорьте нас.
Оставшиеся еще хуже. У меня маленький ребенок. А оно отмечает в соседнем доме что-то, ор, караоке, крики, громадський захист уже несколько раз приезжал. И нечего что война.
КонФФетОшка• 24 марта 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Пожалуйста, уехавшие, не позорьте нас.
Шо б это была самая большая наша проблема
Нехай щастить• 24 марта 2023
Ответ дляРяженка
Они в своей стране. Не дрыснули как трусливые ...
Люди работают, и хотят отдыхать. И даже во время войны нужно жить здесь и сейчас.
Трусливые это те, кто остался без ничего?
Кинг-Конгша• 24 марта 2023
До війни моя сусідка здавала квартиру полякам студентам, які по обміну вчились в нашій Медакадемії. Вони постійно влаштовували п´янки-гулянки, понапиваються і оруть пісні на балконі до 5 ранку. Сусіди вже не витримували і поліцію викликали.
Большой секретик• 24 марта 2023
Ответ дляРадуга-дуга
Кстати. Вспомнила поляков в Египте. Еще те бухарики.
А немцы, такое творят на отдыхе, шо капец. Ну и понятно, дома то концлагерь
Ряженка• 24 марта 2023
Ответ дляНехай щастить
Особенно те, кто выехал в Черновицкой, закарпатской областей
Нехай щастить• 24 марта 2023
Ответ дляРяженка
А выехали только оттуда?
Мой_ужин• 24 марта 2023
Ответ дляБелая и пушистая
Когда я рассказала сестре мужа (учительнице), что у нас на 8 Марта и День учителя учителя получают подарки, духи там, цветы, она прямо расстроилась))
Немка))
Тоже хотела бы
Не вірю. В європйських вчительок вистачає зарплати аби купити собі духи.
А квіти тут продають в кожному магазині, як хліб. Букети по 9-11 тюльпанів чи троянд, швоздики, лілії... по 3-5 евро. Стоять 1-3 тижні. Дома завжди кілька ваз з живими квітами.
Помпезних метрових троянд ніде не бачила, такі тільки на замовлення.
Белая и пушистая• 24 марта 2023
Ответ дляМой_ужин
Ваши проблемы
Ряженка• 24 марта 2023
Ответ дляНехай щастить
А выехали только оттуда?
В большей мере выехали из спокойных ( относительно) регионов.
Елена-ленуся• 24 марта 2023
Ответ дляКредитная
У вас багато вільного часу? Чи ви на пособії?
Бо звичайні наші українцв за кордоном пашуть по 12 годин, нема коли до гори глянути
І краще б ви українською мовою спілкувалися, щоб всі за кордоном знали, що ми українці маємо свою гарну мову і не спілкуємося з ’мишебраттями’ однією
Працюю звичайно , прибираю на вихідних 😁
Кусюче сонечко• 24 марта 2023
Ответ дляЕлена-ленуся
Я в Англии, в моем городке я одна с ребенком с Украины . Стараюсь держать имидж , ребенок у меня всегда чистюсенький, вошел в тройку лидеров отличников по учебе в классе , я живу в квартире , дом викторианского стиля, подъезд , 3 этажа , и я как раз на третьем этаже живу , у меня трое соседей : молодая пара , лет по 23 с грудничком , пацан 18 лет и мужик лет 65 . Если я не уберу, никто не уберет . Общая лестница в ковролине , я каждые выходные пылесошу, натираю поручни , стало свежо и чисто . Думаю , пусть знают , какие мы украинцы чистоплотные и аккуратные , потому что все равно , даже по одному человеку , могут формировать мнение о нации.
Я вами пишаюсь! Але ви ж це робите не тому, щоб за нашу націю не було соромно, а тому що ви так виховані.І я впевнена і в України ви також саме жили, тобто змінилося тільки місце проживання. Порядна людина вона усюди порядна, а якщо нема виховання, то нічого не поробиш на жаль..
СкрипяСердцем• 24 марта 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Та, не только у нас.
В Финляндии тоже, оказывается, дарят. Хожу на интеграционные курсы : учителю дарили подарок на новый год, на окончание курсов.
Думала хоть тут такого нет, но ’ніт’
У Європі подарунки символічні й необов´язкові.
СкрипяСердцем• 24 марта 2023
Ответ дляБелая и пушистая
Немка))
Тоже хотела бы
Сестрі двоюрідного чоловіка, сподіваюсь.
Герцогиня• 24 марта 2023
Ответ дляШанельКуКу
Германия. Частная школа. Нормально так домашки. Не меньше , чем в физмат лицее Украины

Речь шла про частных репетиторов, оплачиваемых родителями.

Репетиторы у детей, нацеленных на университет. В реальшулле репетиторами не заморачиваются
Мои знакомые немцы учились в обычных (не частных) гимназиях, о частных репетиторах они вообще не слышали, даже понять не могли о чем я говорю. Им сейчас по 30, они уже закончили университеты.
СкрипяСердцем• 24 марта 2023
Ответ дляГерцогиня
Є тут репетиторство. Nachhilfe.
Альфред Шнитке• 24 марта 2023
Біженці поливають брудом біженців) Це так по-нашому.
Альфред Шнитке• 24 марта 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
В Україні також не обов´язкові.
СкрипяСердцем• 24 марта 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
В Україні також не обов´язкові.
Принудиловка.
Латексне альтер ЕГО• 24 марта 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
А так поводитись - це нормально? Тут половина не розуміє різниці, коли громадяни якихось країн приїжджають на відпочинок в мирний час, повністю за свій рахунок і ведуть себе якось не культурно, і коли мільйони біженців так поводяться. Половина з яких живе безкоштовно, не працює і ще й виплати мають. Це різні ситуації. Зайти в якусь польську групу, там на тисячу коментарів один позитивний, решта проти нас. Але для чого, легше сказати, що я читати не вмію, а якась полька на вулиці мені посміхнулася, значить все ок і нема ніякого негативу, все не правда. Не треба розвивати в собі комплекс меншовартості, але в такій ситуації треба поводитися максимально культурно в інших країнах хоча б.
Альфред Шнитке• 24 марта 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Прямо мільйони так проводяться? Ну тоді і ви серед них. Чи ви білопальтові? Польщі ця війна принесла стільки плюшок, що нехай помовчать.
Кусюче сонечко• 24 марта 2023
Ответ дляКрапипопка
Что за правила? Ихних - такого нет слова в русском, это суржик. Вы так и не ответили - платите ли Вы или хозяин Вашей квартиры за уборку дома коммунальным службам? То что Вы там надраиваите регулярно и бесплатно общественную лестницу характеризует Вас скорее как человека недалекого и которого не знает свои права. И вот честно - смешно читать Ваше наивное ’пусть знают какие украинцы чистюли’.
Я вважаю, що ви не праві.Я в Німеччині, і свій під´ їзд ми прибираємо самостійно. Нам одразу німці сказали, що у них черга по прибиранню.Двохповерховий будинок і по 2 квартири на поверсі.Прибираємо кожен тиждень по п´ятницях ,´ свій поверх по черзі з сусідською квартирою.Хоча я прибираю частіше із-за того, що наш 2й поверх, а велосипеди кожен день ми тягаємо через перший до комори і коли бачу що що до п´ятниці ще далеко, а мусора вже много на 1му поверсі, то я і там прибираю.Хоча звісно мені про це не говорили, я просто сама бачу.
Латексне альтер ЕГО• 24 марта 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Мільйони виїхали і живуть половина безкоштовно. А через кілька дурних погане враження за весь наш народ. Я не біженка. Поводяться так одиниці, але того вистачає, бо про хороше рідко пишуть, а от негатив розноситься швидко
Альфред Шнитке• 24 марта 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Ви написали, що мільйони біженців так поводяться. Насправді, я переконана, що таких одиниці. Більшість нормальних, як і у будь-якому середовищі. Як часто ви чули британця, поляка чи німця, який би брудом поливав свій народ? І що ви чуєте від самих українців? Взяти цей форум. Знайдуть один з тисячі випадків і мусолять, які українці погані. Хоч самі і належать до них. Але це інше, я хороший, а всі інші ні. Щось я не помічала тут тем про тих тисячі біженців, які поводяться нормально.
Латексне альтер ЕГО• 24 марта 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Поляки, німці і британці не в такій ситуації, як ми зараз. За мільйони біженців не правильно написала. Мало бути виїхали.
Елена 1919• 24 марта 2023
Ответ дляOksana0612
Поляки у Львові ведуть себе ще гірше )) Не буду навіть писати, що вони витворяють
а чего они вообще во Львове?туристы или военные?
Альфред Шнитке• 24 марта 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Вони у будь-якій ситуації не скажуть нічого поганого про свій народ.
автор Мию чакри щоденно • 24 марта 2023
Ответ дляsur_sur
Повертайтеся додому від того позору)
Некуда возвращаться. Дом в Ирпене. Был...

П.С. Я вчера позвонила администрации дома, они , видно с ними поговорили, потому что утащили и микрофон и колонки оьратно в комнату к себе
Альфред Шнитке• 24 марта 2023
Ответ дляЕлена 1919
Так, військові. Десять батальйонів по Львову тусуться.
автор Мию чакри щоденно • 24 марта 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Полякі ще гірше себе поводять. А так.. ну поспівали вони пісні, нічого аж ТАКОГО не трапилося. Як мішають, то дзвоніть до поліції. Взагалі не розумію того, що нашим завжди за наших стидно. З чого б це? Ми вбиваємо когось, знущаємось? Ми такі ж люди як і інші. Не гірше. І не ліпші. А вдягати біле пальто: ой, наші то жах, наші то , наші сьо. А ви не ’наші’? Ми гарна нація: трудяща, вільна, відверта , з великою душою.
Я не збираюсь когось звинувачувати або ще що. Є норми і закони, які треба виконувати. Після 22 години повинна бути тиша. В мене 3 дітей, чому ми повинні не спати ? Є закон

За більш ніж рік я жодного разу не чула, як бухають поляки, чи то мені так везе. Тільки наші або кацапи. Так, мені соромно , хоча я дуже люблю Україну