Дадосвидания• 25 марта 2023

Як ви записуєте дітей 1 року в ділу на аналізи?

В першому повідомленні надала всі дані і що треба робити і кому (дитина 1 рік). Відповідь була «Ви можете оформити замовлення у відділенні або оплатити онлайн зі знижкою -10% за промокодом у смс». У відділенні мене направили до оператора бо дітей оформлюють на номер, який не зареєстровано в ділі, а я є їх клієнт. Я знов їм пишу, відповідь через 15-30 хв узагальнена, не відповідає питанню. Тобто, пишу « потрібно оформити дитину ПІБ, дата, телефон, емейл, дослідження, відділення, а у відповідь «ви можете оформити у відділенні» або «переходьте у особистий кабінет для оформлення», але для цього треба окремий номер!!! А мені сказали, що може це зробити оператор на мій номер!! Він потім пише «особистий кабінет можете створити ви самі» і т.д.. Потім я знову пишу «мені треба оформити дитину» і нарешті починається «ми можемо оформити», я вже вкотре питаю в них «як? Можливо я в першому повідомленні не всі дані надала?», а вони знову «ми можемо оформити і ви можете сплатити онлайн або у відділенні». Потім нарешті вже дійшли до оформлення через півтори години з початку відправлення першого (можливо треба як папуга одне і те ж писать і отримаєш те, що просиш, так вийшло в мене), тоді він пише «Для передзамовлення потрібно ПІБ…. все те, що я вказала в самому першому повідомленні!!!! І тут я вирішила уточнити, можливо моє ПІБ треба, а не дитини? Можливо десь я помилилась? І знову питання , яке мене пошатнуло «замовлення для дитини?». Жесть…. Я в першому повідомленні все розписала, щоб не було зайвих питань!!!! Там бот сидить? Можливо це лише в мене такий гіркий досвід?
Сегодня я не я• 25 марта 2023
Приходите на анализы. Вас там зарегают
Я такой маленькой на дом вызывала

Зубная фея• 25 марта 2023
На моєму номері я і двоє моїх дітей. В чому проблема?
Сегодня я не я• 25 марта 2023
Ответ дляЗубная фея
В авторе 🤷‍♀️
Залізний занавіс• 25 марта 2023
Не знаю как с анализами, но с ботом киевгаза я просто заипалась ,, беседовать,, ..... Ответы типа ,, насреднююногу,, и ничего не ясно. А дозвониться до оператора, анриал.
автор Дадосвидания • 25 марта 2023
Ответ дляСегодня я не я
В авторе 🤷‍♀️
А може ви той оператор і проблема в вас. На питання не дають відповіді.
автор Дадосвидания • 25 марта 2023
Ответ дляЗубная фея
Як ви оформляєте замовлення?
автор Дадосвидания • 25 марта 2023
Ответ дляЗалізний занавіс