Меряю линейкой• 25 марта 2023
Кто в Германии, давайте поговорим
Скоро год, как мы в Германии (сразу укажу, ехали изначально просто в никуда, так и остались, изначально я не рассматривала ехать на перспективу, не выбирала ни место, ни страну, ничего) а сейчас задумалась, что делать дальше. Понимаем, что домой возвращаться не хотим, даже когда прекратятся ежедневные обстрелы, там уже и сейчас полная разруха...
Язык зашёл, страна в целом нравится, есть свои моменты, но считаю они есть везде
Какие у вас сложились отношения с Германией? Тема просто поговорить, "на подумать "Понимаю, все мы разные, у каждого все индивидуально. В моем окружении друзья, знакомые стали разъезжаться, кто куда, Канада, Америка, Англия, не понравилась Германия, каждый столкнулся со своими трудностями, как у Вас?
Принцепесочка• 25 марта 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Я хочу додому. Дуже хочу. До щоденних істерик і депресій...
Але мене примусили звільнитися. Де шукати роботу після повернення не розумію, бо з цим і до війни все було дуже складно в моєму місті. А тут на сьогодні знайти більш менш нормальну роботу досить нескладно
Не розумію, куди повертатись і за що жити.
Нужно всем перетерпеть этот год и продержаться тут. Дождаться хороших новостей и домой все поедем.
Будут новые вакансии, новая работа, все будет отстраиваться, новые проекты будут, новые инвестиции, новые города будут строиться и разрушенные дома отстраивать заново. Все будет. И работа будет.
З царем в голові• 25 марта 2023
Ответ дляПліткарка
Ви самі почитайте, що ви пишете. Не наша держава винна в тому, що люди поїхали за кордон, а держава-агресор, люди не за роботою поїхали, а від ракет ховаються. Я написала дуже зрозуміло, що не усі біженці - з окупованих міст, повно людей, які були вимущені кинути все і поїхати з країни через ракети - і Дніпро, і Харків, і Львів і Ужгород. Люди бояться за своє життя і життя дітей, а в Україні через постійні обстріли в жодному місті немає безпеки, вчора прилетіло в багатоповерхівку в Дніпрі, а сьогодні - в хату в Івано-Франківській області. Хоч скільки коштів держава виділить ВПО, ракети від того літати не перестануть і безпечніше в Україні не стане. Невже ви цього не розумієте?
Якщо ви вже заікнулись про ракети в Дніпрі, то відповім - постраждалим на відновлення житла та на лікування не має збирати кошти міністр в інстаграмм!!!
Має бути програма по тимчасовому розміщенню, а не сторіс з посиланням на збір, яке виглядає як знущання.
Це по перше.
Ваше «сьогодні/завтра прилетить» звучить зовсім ефемерно, в нас є міста які постійно обстрілюють, а є міста, куди ніколи не прилітає. Вони відносно безпечні. Надання тимчасового житла державою в спокійних областях і мало бути тим вірним рішенням.
Скільки старих санаторіїв, який зробили занедбаними задля загарбання землі, це тільки по київський області. Людям з Херсону чи Маріуполя чудово б жилося там, хоча б після толоки, чи реновації, це вже якщо розкошелитись.
Це по перше.
З царем в голові• 26 марта 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Іншими словами: вам скрізь не так
Ви мабуть ще раз мій текст прочитайте, бо не зрозуміли його. Вірю, що справитесь🙏
НеГолосую• 26 марта 2023
Ответ дляOlga_Lvn
Невеликий відсоток? Їх половина столичного житлового фонду.
Старе обшарпане житло є всюди, але є програми з його реновації, ніхто не чекає, коли само розвалиться і на тому місці збудувати хмарочос.
P.S. на фото ’хрущівка’ в Словенії для порівняння.
Та то навіть не половина хрущівки, а один під´їзд. Та й населення всієї Словенії менше за Київ.
Меряю линейкой
• 26 марта 2023
Ответ дляInci
Нам вообще не зашло, моих детей немецкие дети обижали. В школе сформировали сборный 1-4 класс для украинцев, так немецкие дети поджидали наших чтобы те не могли сходить по нужде, били, говорили мерзости (и это начальная школа!). На улице могли палкой замахнуться. Плюнула на эту мнимую безопасность, психика и самоуверенность детей важнее, вернулись.
Мой ребенок в немецком классе,есть также в классе сирийцы,но класс дружный,но на перемене бывали стычки с детьми из старших классов,звучало как то от русских детей(читай от их родителей)что то типа ’фу Украина’,но был разговор с учителем,больше не фукают.
бибизяна• 26 марта 2023
Ответ дляМарина-af26
Во первих в Польше сказали максимум месяц. Во вторих наша церква в Германии договорилась чтобы троих семей они взяли в спец лагерь. Так как оставалось еще две комнаты в коридоре лагерь подселил нам еще семью.
Все сидели там пока лаземдамт (язык сломать можно) не захотел платить лагерю за жилье. Срок продлевали дважды. Последний срок до 24 марта. Но всех выселили начиная с нас с 17.01- 15.02. Нас 4 семьи было.3 из церкви и 1 чужие.
Мы жили по договоренности церкви в лагере безбарьерном. Ни одного парога, лифти, широкий и просторний туалет с душем. Окружали нас в основном школьники и взрослые с дауна, на электроколяске, умственно осталые. Здоровенькие тоже были с однокласниками на коляске.
Потом раз и переселение в барьерные места двоих мы в счет, одному чемпиону по фиксованию нашли дом где коляска не развернется (так им спорт компания нашла место где он может развернутся на коляске и тренироваться), а четвертая семье нашла жилье, но им отказали. Предложили жилье такое, что старшего сына не занести даже в уличную дверь. Но потом всетаки им дали согласия на ту квартиру.
Вибачте, я погарячкувала, вам важче, бо ви з особливими потребами і тут дійсно необхідна допомога соцслужб. Але тисячі українців сидять по таборам і дійсно чекають на чудо. Це дивно.
Але в Україні невже вам зараз легше буде? Може таки ще шукайте квартиру чи будинок безбарьерний в якомусь селі?
З царем в голові• 26 марта 2023
Ответ дляНеГолосую
Не чекайте реновації, займіться ділом. Все чекають , що хтось зробить.
Хрущівок не половина, а значно менше. Чи може вам як іншій моїй опонентці- хрущівки, сталінки, чешки то одне й те саме?
Жінко, ви мабуть в нашому Києві ні разу і не були?
Ну не все так тут казково)
І старий житловий фонд в нас у переважній більшості, така гірка правда життя.
Так смішно читати «не чекайте самі, робіть щось»
Лікарні самі реставруйте, дороги стеліть, пенсіонерів забезпечуйте. Це риторика корупціонерів, які замість виконання своєї роботи її перекладають на всіх навкруги.
Ну не все так тут казково)
НеГолосую• 26 марта 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Удалено администрацией...
Яка бідність? Як у декого в Німеччині - одна пральна машина на весь будинок? Ні, у нас такої дичини нема.
Ответ дляНеГолосую
А дома 50-х и более ранней постройки? :) Речь шла о том, что во всех столицах мира есть старое , обшарпанное жильё. И сколько там той Словении? Мне сложно поверить, что бывает такое плебейское раболепие перед заграницами , как я наблюдаю у некоторых на этом форуме.
Старые дома в порядке очередности тоже ремонтируют.
Киев в последние годы до войны по уровню благоустройства уступал даже многим украинским областным центрам, тому же Харькову, Чернигову, Виннице, с вечным смогом, пробками, хаотичной застройкой. Сложно было это не заметить.
Плебейское раболепие? Да тут одни рассказы про загнивающий Запад, как в СССР.
Таракашечка• 26 марта 2023
У меня позитивная история с Германией. Эмиграцию не планировали, но вышло, как вышло...
Работу нашла быстро, через 4 недели после приезда уже начала работать. Пособий не было и нет, с джобцентром никаких дел не имела. Признали укр.диплом, язык знала . Живем в деревне, арендуем шикарную квартиру за копейки (да, повезло). Моей з/п не просто с головой хватает, а бОльшая ее часть остается на карте.
Ребенок адаптировался, нашел друзей, подрабатывает на миниджоб.
Страну, менталитет, культуру ребенок принял, что было важно для меня. У меня же с этим не было проблем, Германия всегда нравилась, был опыт проживания здесь раньше.
Возвращаться в Украину не планируем, наш дом теперь здесь. Я никогда не привязывалась к бетонометрам, поэтому мой дом там, где я. Перспективы в дальнейшем поменять параграф 24 на другой очень благоприятные.
бибизяна• 26 марта 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Ну не все так тут казково)
А ще скільки висоток 9-10-12-16-18 поверхових з ліфтами кінця 80х початку 90х, які вже на ладан дишуть, бо 10 років як мали їх замінити по техніці…
З царем в голові• 26 марта 2023
Ответ дляНеГолосую
Удалено администрацией...
Ви описали себе, безтактна людина, та і годі.
І припніть краще свого язика, не всі такі невиховані як ви, то ж спускайтеся на землю.
Є таке поняття, як старий фонд, ознайомтесь з ним. Старий фонд в Україні це 80% усього житла, якщо не більше.
Ви можете лазити де завгодно, по своєму спецпроекту, чи по Німеччині, це ваш вибір. Але запам’ятайте - ви не маєте ніякого права засуджувати вибір інших.
Це те, про що й шла мова - невідома особа в Інтернеті поливає брудом інших, тільки за те, що людям хватило духу виїхати в іншу країну, в пошуках безпечного життя. Вам не стало на це духу, іншим стало.
І ви підтримуєте економіку країни? Туалетний папір та хліб купуєте? Ви дуже допомогли👍🏻
НеГолосую• 26 марта 2023
Ответ дляOlga_Lvn
Не надоело лепить СССР куда попало? Уже не смешно даже. Так Европа и есть унылый совок с уравняловкой посредством налогов.
Упал не Киев, а комментаторы выпрыгующие из штанов, чтобы обхаять столицу своей страны, бо им где-то что-то ткнули.
У нас и царские дома реставрируют и люди в них живут (а это строения позапрошлого столетия) . Но Украина в разы больше крошечной Словении. Ещё есть к чему придраться?
Шиворот Навыворот• 26 марта 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Половину коментарів прочитала, далі фу! Фамільярдність з вас - гірським потоком, тому й місця собі ніде не нагрієте.
Меряю линейкой
• 26 марта 2023
Ответ дляStylUashop
А при чем тут Ваше мнение? Вы знаете сколько Украинцев в Европе с 2014 года после Донбасса ??? И не у всех есть в/ж по сей день
После окончания войны все поедут домой, оставят только востребованных специалистов по рабочим контрактам))
Это вы так решили,кто куда поедет?А вы кто?))
Марина-af26• 26 марта 2023
Ответ дляМеряю линейкой
А у нас в Хершинг-ам -Аммерзе не обижали ни немцы ни Украинцы. Наша была одна среди немцев. Сейчас в Нидерпёккинг - школа в Пёккинг. На второй день приходит и плачет со словами имя мальчика обижает. В классе трое Украинских детей. Муж пришел на следующий день в школу. Потом в этот же вечерь звонит школьная переводчик и говорит : Завтра собрание будет в кабинете директора. Мы пришли вместе в школу. Вроде сказали разделят по разным классам. Но не разделили и обижать перестал.
Принцепесочка• 26 марта 2023
Ответ дляМарина-af26
Мы живем в городе где одни дома ни одного магазина ни школы. Садик есть. Младшая школа развозка 5 мин и в школе в соседнем городе. Старшая за три девять земель. В 7 утра обычный маршрутный автобус везет в Штарнберг, там они все хором садятся на поезд и в другой город едут сами.
Разница только в том, что у моего нет проездного и он не оплачивается ДЦ, все за свои деньги нужно оплачивать проезд как мне ответили, тренировки каждый день и по 2-3 часа с пересадками каждый день в одну сторону нам не подходит. А если вечером или к ночи ехать, то и мне проезд тоже нужен сопровождать по поездам. Итого я подсчитывала на нашей земле - это 350 евро проездные только обходятся и пол-дня каждый день добираться + еда в дороге.
Конечно лучше и удобнее в нашем случае жить в городе, ближе к тренировкам и я выбираю как удобно нам, село и такая дорога нам не подходит, пробовали спасибо, уж лучше в общаге и надеяться на чудо-поиск квартиры в городе. Село не подходит никак.
Все индивидуально.
Единая страна!• 26 марта 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
слухайте. чого ви так агресивно в кожній темі про виїхавших? Насправді ні, не прийдеться повертатись, бо німці не по доброті душевнй бабл вкладають в наших людей. І безглуздо цього не бачити. Вони закрилу низькокваліфіковані роботи сирійцями (Мак, доставка), зараз закриватимуть нами середній персонал. В топах-самі німці.
І було б добре, аби люди перестали с.атися через це.Бо, насправді, Україна дуже втратить і в спеціалістах, і в демографії в цілому, якщо ви всіх будете відправляти ’не вертайтеся’. Хто вас на пенсії годувати має, якщо всі ці діти-підлітки в Німеччинах полишаються. Я писала вище, що дуже хочу процвітання Україні, але внутрішні срачі на тему, хто правіший ті, що поїхали, чи ті,що лишились-вони не сприятимуть процвітанню ніяк.
Яким чином внутрішні срачі на тему, хто правіший ті, що поїхали, чи ті,що лишились на мамському форумі можуть повпливати на рішення людини жити,працювати і будувати життя в своїй країні,якщо вона так її любить? Або людина не дуже щира,або ’я на вас всіх образилася’.Тоді будь де буде важко
З царем в голові• 26 марта 2023
Ответ дляНеГолосую
В кого «у нас»?
У вас?
Чи у жителів України?
Так це є. Безробіття, бідність, висока вартість продуктів харчування та послуг різного характеру. Подивіться статистику, поцікавтесь бюджетом. А ще бажано мати близьких на фронті, щоб розуміти як справи з амуніцією у військових.
Про корупцію казала в усіх попередніх повідомленнях, якщо ви живите в Україні то зіштовхнувшись з нею, не важливо в якій ролі
У вас?
Чи у жителів України?
НеГолосую• 26 марта 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Ви з себе почніть і свого виховання , я відповіла в заданому вами тоні.
Мені шкода, що в Україні ви тільки хліб і туалетний папір могли купити, живучі у хрущівці. Такі перші й поїхали на чужі шиї, ото герої з сильним духом:)))
Ви не відрізняєте житло за типами , не знаєте що в які роки строїли
, але когось хочете повчати?
Щось безпечне життя не пішло на користь, якщо так від люті захлинаєтесь. Що забули на форумі країни з якої чхурнули в пошуках безпеки і халяви? Де це в Україні за рік все старим і обшарпаним стало? В хворій уяві бігунів?
, але когось хочете повчати? Щось безпечне життя не пішло на користь, якщо так від люті захлинаєтесь. Що забули на форумі країни з якої чхурнули в пошуках безпеки і халяви? Де це в Україні за рік все старим і обшарпаним стало? В хворій уяві бігунів?
Меряю линейкой
• 26 марта 2023
Ответ дляТаракашечка
Я думаю знания языка сыграло важную роль в Вашей истории
Я уверена,что с языком я бы уже тоже работала,но пока в процессе,грызем)
Принцепесочка• 26 марта 2023
Ответ дляТаракашечка
Вы уже знали язык, жили или бывали здесь раньше. А значит имеете знакомых, которые где-то вам возможно помогли. А значит задумывали об эмиграции уже раньше ( не нужно лукавить нам). Имеете машину, чтобы жить в селе.
Ребенок знал тоже немецкий. Или какие друзья сразу у него появились и легкая адаптация?
А тот, кто тут оказался впервые и без знания языка, без машины, без жилья, без планов на эмиграцию - получает большой стресс и не готов адаптироваться или ломать себя. Не могут найти жилье.
Не всем заходит Германия с ее языком, законами, бюрократией, недоступной и непонятной медициной, ценами на интернет, проезд, такси, такими некачественными сферами услуг парикмахеров.
З царем в голові• 26 марта 2023
Ответ длябибизяна
Так, і це реальна небезпека для життя льдец. Так само з комунікаціями в старих будинках, термін експлуатації був близько 50-ти років, вони в переважній більшості всі з ржавими трубами
НеГолосую• 26 марта 2023
Ответ дляЗ царем в голові
В кого «у нас»?
У вас?
Чи у жителів України?
У вас?
Чи у жителів України?
У нас в Україні. Звісно війна не на користь всім сферам життя. Але бідність і безробіття це не реальність українців, а придумане втішання тих, хто по світу блукає. Продукти в Україні дешевші чим в Европі. Труси всім будинком не перемо у спільній пралці.
А так, корупція. Ви всі бідненькі її тільки згадали коли за кращою долею побігли, але її не наздогнали. Що там Шольц? Вже дійшов до податкової?
З царем в голові• 26 марта 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Грійте своє місце, інших не займайте. А краще вивчить питання особийстих кордонів, та не порушуйте їх своєю токсичністю
Ответ дляНеГолосую
В том то и проблема, что имея такую огромную территорию и ресурсы Украина могла жить на порядок лучше.
Уравниловка - может, и плохо, но разделение на блатных и нищих - тоже не хорошо, и характерно как раз для стран третьего мира.
Свободно думать и выражать свои мысли - это неотъемлемое право человека.
Идеальных стран не бывает, везде есть свои плюсы и минусы. Есть они и в Украине. Не считаю правильным прятать голову в песок и не замечать очевидных недостатков. Как тогда их исправлять? Прогресс - это движение вперёд, а не топтание на месте, мол, и так сойдёт, оно ж своё.
З царем в голові• 26 марта 2023
Ответ дляНеГолосую
, але когось хочете повчати?
Удалено администрацией...
З царем в голові• 26 марта 2023
Ответ дляНеГолосую
Удалено администрацией...
НеГолосую• 26 марта 2023
Ответ дляOlga_Lvn
Удалено администрацией...
Единая страна!• 26 марта 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Жінко, ви свою агресію залиште при собі, а ось це «хто ви така» мамі будете озвучувати, точно не мені.
Якщо вам страшно від сприйняття правди, то це тільки ваша проблема.
Від любові людей бо батьківщини вона краще не стане, потрібно діяти.
Ви щось зробили? Завдяки вам посадили високопосадовця, який розкрадає гуманітарну допомогу? Може завдяки вам відмінили незаконну забудову біля парку перемоги, зо в Києві?
Чи може ви своїми зусиллями зробили так, що біля вічного вогню та на труда новому острові не будуть будувати ресторани?
Мабуть що ні. Все своє життя я активно виступала за рішучі діі, писала запити та звернення до кмда та інших установ, ходила на мітинги, щоб зберегти своє рідне місто, місто моїх прабатьків.
Повернувшись додому я знову почала боротись з бездіяльністю організацій та високопосадовців, і знаєте що?
Взагалі нічого! Ніякого результату.
Тому так, в Києві безліч жебраків, обшарпаних хрущовок, безліч ДТП при участі п’яних водіїв, підвищення цін, і на фоні - ВІЙНА. Так собі умови для життя, і не нікуди не сховати, хоч десять разів повторіть про лютої до батьківщини, можете навіть вишиванку надягнути на якесь свято, для більшого патріотизму.
У мене з вами все)
Взагалі нічого! Ніякого результату.
У мене з вами все)
Ну кожен баче своє.Я повернулпся і прям такого жаху ,як ви написали не бачу.А ДТП в інших країнах не буває?А бійок на вулицях з участю обдовбаної молоді чи емігрантів ?