Всім шампаньського• 26 марта 2023
Що не можна купувати в Єгипті з аптеки щоб на таможні не затримали?
Аль де Барановна• 26 марта 2023
Ответ дляАшотакоя
Все не можна
Почему. Приятельница провозила и все пропустили.
Домашка• 26 марта 2023
Я везла пантогар и препараты на основе парацетамола. Норм. А почему не пропустят? Надо почитать правила
Марфа Українівна• 26 марта 2023
Ответ дляДомашка
А я їх купувала
Могли забрати в аеропорту. Якщо дуже треба-раджу витягнути з упаковки і вести просто блістери окремо від інших ліків. І багато не брати, бо можуть бути проблеми, якщо знайдуть. В них міститься якась заборонена речовина.
Та никада в жизни• 26 марта 2023
Хм, у меня ни разу даже чемодан не проверяли, а я везла не только себе. Не очень много, но достаточно. Вообще без проблем
Пописанная парта• 26 марта 2023
До війни возила трохи не повні валізи
При чому - все собі!!
Можна запитати у гіда чого не можна. Ліки від гепатиту точно... я не пам´ятаю
Особисто завжди везла: ясмін, аналог нашої ярини, отривіни, різні сиропи від кашлю - гуави навіть аналогу в нас немає, івороспан (проспан), бруфен дитячий і дорослий, протициститні, отривіни, ларіпро (горло таб), bbc (антисептичний для горла).....
Як? Виймала з упаковок, тасовала тощо
При чому - все собі!!
Як? Виймала з упаковок, тасовала тощо
Локшина на вухах• 26 марта 2023
Ответ дляПописанная парта
До війни возила трохи не повні валізи
При чому - все собі!!
Як? Виймала з упаковок, тасовала тощо
При чому - все собі!!
Як? Виймала з упаковок, тасовала тощо
от гепатита можно,если есть документы что для себя..
Всім шампаньського
• 26 марта 2023
Ответ дляПописанная парта
До війни возила трохи не повні валізи
При чому - все собі!!
Як? Виймала з упаковок, тасовала тощо
При чому - все собі!!
Як? Виймала з упаковок, тасовала тощо
Тобто краще з упаковок повиймати?
Пописанная парта• 27 марта 2023
Ответ дляВсім шампаньського
Тобто краще з упаковок повиймати?
Ну менше займає місця точно )))
Але ще майте на увазі момент, що мені хтось розповідав, що наші на Молдавському кордоні цікавляться, що везете. Ми просто літали ще коли ми з Борисполя ...
Отак було одного разу )))
Але нас будо 5 людей і 5 валіз ;)
Отак було одного разу )))
Але нас будо 5 людей і 5 валіз ;)