Засомневаю• 26 марта 2023
колонії для неповнолітніх, чому їх майже відмінили?
зацікавилася, яке може бути покарання для неповнолітніх? в основному це якісь виховні роботи та таке інше несуттєве. позбавлення волі неповнолітнім вбивцям або злочинцям майже не назначають, це повинно бути дуже тяжке вбивство.
в Україні таких колоній майже немає після 2012го року. Тобто частіш за все неповнолітні уникають покарання.
мені здається, що повинні бути принаймні якісь заклади, де з дитиною працють психологічно та таке інше. Що ж це за покарання - виправні, громадські роботи або штраф? це не змінить дитину зовсім.
чи я помиляюсь?
за кордоном діти вбивці або злочинці також часто уникають покарання.
чи я помиляюсь?
Секретница• 26 марта 2023
По той же причине что тубдиспансеры закрыли, и в псих- невролог больницах тоже сократили и отделения и койкоместа
Тільки не про гроші• 26 марта 2023
Є кримінальний кодекс,читайте за які злочини неповнолітніх отримують строк
Зоя Жорівна• 26 марта 2023
Не знаю, у меня знакомая отсидела года три-четыре на малолетке, за кражу. После 2012 года.
Засомневаю
• 26 марта 2023
Ответ дляТільки не про гроші
отримують, але частіш за все умовний
Тільки не про гроші• 26 марта 2023
Ответ дляЗасомневаю
отримують, але частіш за все умовний
Що значить частіше за все? Ви звідки берете таку інформацію
Засомневаю
• 26 марта 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
за крадіжку? мабуть вона з бідної родини. бо за таке дітей зазвичай не саджають за грати
Пліткарка• 26 марта 2023
Мне кажется,что они должны сидеть,пусть даже во взрослых камерах. Эти поблажки на возраст меня раздражают
Відірву та викину• 26 марта 2023
Ответ дляТільки не про гроші
Перше покарання зазвичай умовне
Засомневаю
• 26 марта 2023
Ответ дляТільки не про гроші
з новин. багато новин, коли дитина скоїла злочин, але її помилували через те, що вона неповнолітня.
я не сперечаюся, бо не компетентна у цьому питанні. але цікаво було б дізнатися.
також цікаво було б дізнатися чому скоротили кількість псих.лікарень, туб.диспансерів. адже психічно хворих людей менше не стало.
Тільки не про гроші• 26 марта 2023
Ответ дляВідірву та викину
Перше покарання зазвичай умовне
За вбивство та розбій теж умовно?
Засомневаю
• 26 марта 2023
Ответ дляВідірву та викину
Перше покарання зазвичай умовне
також про це читала.
Тільки не про гроші• 26 марта 2023
Ответ дляЗасомневаю
А, з новин? Зрозуміло. Ви володієте повною інформаціжю
Пліткарка• 26 марта 2023
Ответ дляТільки не про гроші
За вбивство та розбій теж умовно?
Ну за групповое изнасилование у нас условный срок, за убийство наверное тоже, а грабёж это просто хулиганство
Відірву та викину• 26 марта 2023
Ответ дляТільки не про гроші
За вбивство та розбій теж умовно?
Читайте КПК.
Вбивство це тяжкий злочин.
Розбій: груповий важкий, якщо сам - ні
Вбивство це тяжкий злочин.
Розбій: груповий важкий, якщо сам - ні
Зоя Жорівна• 26 марта 2023
Ответ дляЗасомневаю
Что-то много у вас «зазвичай» и «частіше за все», какая-то странная у вас статистика
Засомневаю
• 26 марта 2023
Ответ дляТільки не про гроші
не психуйте))
я не казала, що володію інформацію.
тема просто поговорити. якщо ви володієте достовірною інфою, то поділіться, а не руки до лоба прикладайте)
я не казала, що володію інформацію.
Засомневаю
• 26 марта 2023
Ответ дляВідірву та викину
Читайте КПК.
Вбивство це тяжкий злочин.
Розбій: груповий важкий, якщо сам - ні
Вбивство це тяжкий злочин.
Розбій: груповий важкий, якщо сам - ні
закон як дишло, куди повернув туди й вийшло. дивують наївні люди) як би ж все у нас було за законом
Відірву та викину• 26 марта 2023
Ответ дляЗасомневаю
Все залежить від кваліфікації адвоката та прокурора
Засомневаю
• 26 марта 2023
Ответ дляСекретница
так у чому причина? бракує фінансування?
ГонУрова дівка• 26 марта 2023
Ответ дляТільки не про гроші
За вбивство та розбій теж умовно?
Ну от приклад: групповые згвалтування 2 Роки умовно
Тільки не про гроші• 26 марта 2023
Ответ дляПліткарка
У вас це де? Бо в Україні згвалтування то тяжкий злочин.
Відірву та викину• 26 марта 2023
Ответ дляГонУрова дівка
Доказова база була слабкою. Питання: не захотіли чи не змогли зібрати?
Тільки не про гроші• 26 марта 2023
Ответ дляЗасомневаю
не психуйте))
я не казала, що володію інформацію.
Реєстр судових рішень вам у поміч
ПрипоРошенная• 26 марта 2023
Ответ дляЗасомневаю
Ну да. На все это не хватает денег. То, что надо меньше воровать - как-то нашей власти в голову не приходит, зато других креативных идей по оптимизации хоть отбавляй
Пліткарка• 26 марта 2023
Ответ дляТільки не про гроші
У нас это в Мукачево, в троем изнасиловать девочку 14 лет стоит по 60к. Вы в шоке? А вот такие законы, характеристика у парней хорошая
Тільки не про гроші• 26 марта 2023
Ответ дляГонУрова дівка
Так там питання до кваліфікації злочину. Тобто злочин не кваліфікували як згвалтування.
Засомневаю
• 26 марта 2023
Ответ дляГонУрова дівка
а пам´ятаєте історію, коли у Харкові підліток їхав на великій швидкості на червоний? і насмерть збив чоловіка. його здається теж під шумок війни відпустили?
Тільки не про гроші• 26 марта 2023
Ответ дляПліткарка
Справа не в їх характеристиці
Пліткарка• 26 марта 2023
Ответ дляТільки не про гроші
Справа не в їх характеристиці
А в чем же? На видео изнасилования мало криков девочки?
Тільки не про гроші• 26 марта 2023
Ответ дляПліткарка
Криків мало для кваліфікації. Якщо прямо відповідати на ваше питання. За судмедекспертизою внутрішніх пошкоджень не було виявлено. Чому суддя не взяла до уваги покази дівчини, то вже питання буде у слідстві, яке зараз ініціюють. Чи були ті покази, чи долучили їх до справи, чи ознайомилася суддя з усіма матеріалами справи ь.д. Щоб щось говорити стосовно цієї справи, то як мінімум треба ознайомитися з її матеріалами