Zelenkа• 27 марта 2023

Хвилювалочка, давно не бачились

Леди на мопеде• 28 марта 2023
Ответ для Просто я
Ничего, вечером вон снежок обещают. У природы нет плохой погоды, когда тебе не нужно на работу ходить
Это да... меня происходящее за окном не печалит)) но надо и дома что-то сделать, пока погода нелётная
Просто я• 28 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Я решила сегодня забить на все дела. Сначала думала хоть в эпицентр поехать с дочкой, пусть сама себе оббои выбирает, так у неё месячные начались, лежит пока.
LudaSHS• 28 марта 2023
Ответ дляBe_me
Це ж Ярослави пост? Теж на фотці залипала вчора)
Читали там коментарі, що гроші «внікуди» і звіти на united24- то таке шось?
Блін, таких людей за усього світу залучають відомих, проект розкрутили і тупо красти, не хочу в це вірити..
Як думаєте, чергові «кругом зрада» чи таки дійсно не все там чисто?
Так Ярослави) велику роботу роблять
LudaSHS• 28 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Gunia классные
Не знала про це підприємство наше, а тут така краса)
ЛЮБА• 28 марта 2023
Ответ для Просто я
Только как объяснить что у природы нет плохой погоды моей голове ? )))
У меня то же были планы, но перевернувшись с боку на бок , решила не вмешиваться в пригороду, пусть все течет своим чередом, все мои животные такого же мнения , тихо разбрелись по квартире и спят )))
a.ostroverh• 28 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Какая-то тарелка или их блюдо засветилось на рождественском столе у Кирилла Тимошенко, тоже народ возмущался...
a.ostroverh• 28 марта 2023
Наверное поря спрятать снеговика и гномов... Может поэтому весна не приходит?)
Ну и ещё не всё похудели
автор Zelenkа • 28 марта 2023
Сніг пішов😳
Амарилис• 28 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Сніг пішов😳
Це все Тонін сніговичок. Не хоче ховатись)
LudaSHS• 28 марта 2023
❗️Небо Києва охоронятимуть системи ППО, які можуть збивати балістичні ракети

Франція у найближчі дні передасть Києву системи протиповітряної оборони SAMP/T, які здатні збивати балістичні ракети.

Про це повідомив міністр оборони Франції.
Думаю не тільки Київ
LudaSHS• 28 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Сніг пішов😳
Ага
Така вже погода була)
juli344• 28 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Сніг пішов😳

Мы машины переобули уже...
ok1904• 28 марта 2023
Ответ дляjuli344

Мы машины переобули уже...
Я зимові речі сховала, вчора
Просто я• 28 марта 2023
Ответ дляok1904
Я зимові речі сховала, вчора
Вещи быстрее достать, чем поменять колеса
Просто я• 28 марта 2023
Ответ дляjuli344

Мы машины переобули уже...
На пару дней на больничный идите
ok1904• 28 марта 2023
Ответ для Просто я
Та, вже не хочеться. Я черговий світер лишила, одного вистачить.
ok1904• 28 марта 2023
Хтось в Ніжин електричкою їздив? Зорієнтуєте.
a.ostroverh• 28 марта 2023
Погода шепчет
Кроме снега ветрище)
Просто я• 28 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Погода шепчет
Кроме снега ветрище)
Да. Весна в самом разгаре
Просто я• 28 марта 2023
Ответ дляok1904
Нет. Ни машиной, ни электричкой.
ok1904• 28 марта 2023
Ответ для Просто я
Нет. Ни машиной, ни электричкой.
Я на днях попробую. Планувала на своє Д.нар, але після обсирілів побоялася десь рухатичя, а тут треба чоловіку по справах, кажу: я поїду з тобою, це мені Всесвіт актуалізує моє невиконане бажання.
Просто я• 28 марта 2023
Ответ дляok1904
Думаю, что всё будет хорошо. Как раз через пару дней и погода более менее наладится.
RAVM• 28 марта 2023
Ответ дляok1904
Класно Вам,в нас на Київщині вимерзає, хоча цвів
Так і ми на Київщині, кущику вже 3 рік, не вимерз
svetlapanna• 28 марта 2023
Всім привіт. В нас деревопад,а вітер такий,що в квартирі виє..
ok1904• 28 марта 2023
Ответ дляRAVM
В мене навіть цвів, жовтенткими квітами Дуже бджоли його поважали пілюл час цаітіння. Якщо не помиляюся треба пара, в мене було декілька саджанців. Воно не самозапильне наче. Взагалі зізіфус виростає як середня вишня.

Навіть лисття має лікувальні вдастивості- відхаркувальне

Суперфуд.
Амарилис• 28 марта 2023
Мене нарешті донесло до кроваті. Час спілкування)
vray• 28 марта 2023
Всем привет, времени все меньше заходить, но всегда ищу тему. Все живы, здоровы и 🙌.
Фото мало в теме😂 непорядок.
Амарилис• 28 марта 2023
Ответ дляvray
Фото мало в теме😂 непорядок.
Привіт). Тут вранці тусня була, а зараз всі розбіглися.
ok1904• 28 марта 2023
Ответ дляvray
Фото мало в теме😂 непорядок.
Я можу свою розсаду перців показати: там, де багато , то мамі в город, боларський , а де 15 шт, то гіркий(купила два гібоиди, один з них корейський, аж цікаво, що виросте) мені в клумбу.
ok1904• 28 марта 2023
Чекаю недочекаюсь 4 го-5 го справжнього листочка, щоб прищепити вершок, і буде кущитись, обожнюю розсаду перців робити