Лапка• 28 марта 2023
Чим закінчився серіал "слуга народу"
Хто додивися? тільки перших пару серій осилила в свій час. Оглялаючись назад, тепер видно, що починалось все за планом, а що по плану на кінець задумано?
Лапка
• 28 марта 2023
Ответ дляКачка в тапцях
Мы ещё не знаем финал.
Ну сценаристи мабуть знають
Веселуха Муха• 28 марта 2023
Скинулись всем народом честным на долг внешний, стали богатые сильные и не зависимые
Чтото из той серии
Лапка
• 28 марта 2023
Ответ дляВеселуха Муха
Правда у Украины судя по всему такой долг, что скинемся уже врядли
За років 50 по-трохи нашкребем
Глаза_в_3_карата• 28 марта 2023
Тоже не видела сериал, но вот думаю, может надо глянуть чтоб знать что будт
Манкоголік• 28 марта 2023
Ніхто не бачив той кінець,скільки дивилось людей,а відповіді як закінчився не чула ніколи
Бабуся мороз• 28 марта 2023
Україну роздеребанили на шматки.
Розкололи вщент і всі президенти кожної частини сварились один з одним.
Потім цей історик їх вмовив об´єднатись. Скинутись всім народом і віддати борг. І Україна стала крутою, що до нас на навчання почали їхати. А закінчується, як діти вчать в школі історію цих подій
Лапка
• 28 марта 2023
Ответ дляБабуся мороз
Україну роздеребанили на шматки.
Удалено администрацией...
Подвійна веселка• 28 марта 2023
Ответ дляСлегка за 30
Удалено администрацией...
Ага, я как только о нем узнала, мужу шутила, и говорила, что что то затевается. Но такого конечно не ожидала
Пліснявілий сир• 28 марта 2023
Ответ дляЛапка
Удалено администрацией...
Вбивця українського народу(( а потім на наші землі прийде інший ...народ
Бритоножка• 28 марта 2023
Ответ дляПліснявілий сир
А какой выход из ситуации видите вы? Есть другие варианты?
Лапка
• 28 марта 2023
Варіантів завжди декілька... тільки зараз чомусь, здається, обираються найгірші... тому і лізе в голову, чи тут місія особлива, чи він сам не втямив, куди втрапе, а зараз вже ’маємо, що вже маємо’...
Пліснявілий сир• 28 марта 2023
Ответ дляБритоножка
Удалено администрацией...
Бритоножка• 28 марта 2023
Ответ дляПліснявілий сир
Удалено администрацией...
Что бы сделали вы сейчас на месте президента?
Пліснявілий сир• 28 марта 2023
Ответ дляБритоножка
Ви йому передасте, а він впровадить мої ідеї?
Пліснявілий сир• 28 марта 2023
Ответ дляБритоножка
Удалено администрацией...
Бритоножка• 28 марта 2023
Ответ дляПліснявілий сир
Удалено администрацией...
Ну, такое. Я думала, у вас конкретное решение есть.
Фоточки нема• 28 марта 2023
Терор і геноцид, як бачите.
Дообиралися блін, не на одне покоління вистачить…
Посудомойка• 28 марта 2023
Ответ дляПліснявілий сир
Откуда такие дураки возьмутся, ну окромя рашистов, конечно?
Я тертий жук• 28 марта 2023
Ответ дляПліснявілий сир
Тю, а я думала, що то русня
Цукрові вишні• 28 марта 2023
Ответ дляБритоножка
Уже поздно бить в колокола. Надо было работать в х2 до полномоштабной войны. А сейчас я даже не представляю как он спит по ночам