Я таке знаю• 29 марта 2023

Вашим мужьям выплатили боевые?

В этом и прошлом месяце получил зп 20 тыс, боевые за январь еще задерживают. Так ли это? Неужели военным могут задерживать зп.
Результат:
вже голосів: 243
135 (55.56%) Задерживают
108 (44.44%) Платят вовремя
Марика-bf42• 29 марта 2023
Ответ дляmamayarika2020
Не рвіть собі душу. З такими спепечатися, що зі стіною. Людина, яка не пройшла шлях дружини чоловіка, який носить погони (чи то військовий, поліцейський, дснс-ик, нацгвардієць, прикордонник тощо) Вас не зрозуміє. Не зрозуміє, що таке чекати ночами, чекати з виїзду. Бачите, вже навіть деякі пишуть, що нічого не робили і багато отримували. А де б ви зараз всі були, якби вони нічого не робили?
А ми там і були( Ви в 2014 році пам’ятаєте стан армії? Те, що є на зараз , то завдяки всім. Так що не треба знецінювати і перебільшувати.

Дим-дим• 29 марта 2023
Ответ дляVicky-A
Так. Я ще влітку писала, коли чоловік був в полоні, що віддам всі наші гроші, тільки йдіть за мого чоловіка відсидьте. Посидьте під обстрілами (їхня частина була приманкою, поки місто готували до оборони), потім посидьте в полоні. Я не проти віддати всі гроші, аби моя сім´я не зазнала того, що ми пережили. Але ж гроші всі вважають шаленими, а от терпіти всі негаразди не хочуть. А якщо дійсно все пеперахувати, то виходить, що військові отримують мізер. І моєму чоловікові постійні обстріли градами, танками та авіабомбами, в полоні ламали ребра та пальці, били током, ламали об нього гумові дубинки, не годували, не давали пити, не давали митися, знущалися морально, допити постійні і це все за 100 тис. Більшість тут вважає що це шалені гроші для військових. А чоловік 15 років тому як покинув армію, бо на зп 1700 не весело було жити. Почав нормально заробляти (понад 50 тис) і почав нормально жити. Але ж тут війна. І він як резервіст мав йти боронити. Хоче він того чи ні. А зараз він в тилу. Бо після полону типу на нуль не можна. Але то вилами по воді писано. Та ще й давайте надбавки знімемо. Клас. Озолотилися військові.
Мой так же 15 лет назад бросил армию. Тоже призвали. В плену не был, но ранен сильно, калека навсегда, положеных денег не получал, кучу нервов при сборе бумажек. Уже пол года всей семьей мотаемся с этими бумажками. Нужна операция протезирование за свой счет. Пенсия если будет, то маленькая, инвалидность. Зарплат и боевых дожны ему уже больше 500 тысяч, платить не собираются. На прежнюю работу вернуться не сможет с инвалидностью. Живи как хочешь.
Марика-bf42• 29 марта 2023
Ответ дляДим-дим
А почему не платят? Боже, какой ужас.
Еленнн• 29 марта 2023
Ответ дляЩебетушка
Бутусов независимый журналист который освещает реальное положение дел на фронте! Если Вам нужно ’всё хорошо прекрасная маркиза’ - смотрите единый марафон
ну так і дивляться. он даже по цій темі видно,як дружно кинулись на попередника, та ще дружніше радіють,що воюючим зменшили оплати.....
zneshka• 29 марта 2023
Ответ дляwoman Warrior
А теперь посните мне в своем праведном неголовании, почему при количестве военных, превышающих миллион по стране в целом, призывают молодых ребеят, да и всех остальных также.
А вот это вышеуказанное количество преспокойно отсиживается в тылу.
Жены военных, кстати, по решению суда замуж за них выходили?
Не хочу быть резкой, но до войны льготы жить не мешали, только сейчас стало несколько напряженней, да?
Расскажите пожалуйста про льготы для военных, а то я 10 лет как жена военного и не знаю про льготы
Еленнн• 29 марта 2023
Ответ дляНі грама
Да, вот даже мысленно сложно представить всех наших предыдущих президентов , показывающих хотя бы зубы .....уйлу . Рукопожатия ? Это да , легко . Отправить по правильному курсу ни один экс не решился .
уточніть будь ласка,як вони віталися на зустрічі? чого зразу по курсу не відправив? в очі подивився?
innsite1• 29 марта 2023
20-30 000 - это 4-5 минимальных зарплат
Из-за зарплат военных, обычные люди не могут ни квартиру снять, ничего. Цены раскачивают.
Экономика не работает, у половины военных жены заграницей сидят и не работают. Откуда брать выше зарплату? Она не берется с воздуха. Деньги заканчиваются. Насильно на фронт никого не тащили. Хотите больше зп - проситесь в бой, и получайте 100к. Думаю там много людей будут рады, если их выведут и дадут зп 20к в тылу. Это все выбор.
Я вообще не представляю где государство берет столько денег, учитывая сколько людей мобилизовано. И что они будут делать после войны, когда вернутся в свои города, где работы просто нет, и 20 000 никто не предложит
Еленнн• 29 марта 2023
Ответ дляВ кого тако було
Яка різниця? Був чоловік, який приносив до хати зарплату, розділяв обов´язки щодо дітей, виконував обов´язки по дому.
Тепер усе на плечі дружини, чоловік хєр зна де і зарплата 20 тис. Та назєр мені таке щастя. Нехай повернуть його до хати і я готова з сімейного бюджету виділяти 20 тис тому, хто вважає, що це достатньо та готовий до такої шикарної ’ роботи’
а ще негарні варіант,з яких згублене здоров’я це дріб’язок...,а психічні розлади? не кажучи про саме гірше.. ((( В отих би квочок їхніх чоловіків на фронт в ці умови. Цікаво,і подальші б раділи ??
космея• 29 марта 2023
Ответ дляпромокашка
В мене чоловік не разу не війсковий , Батько прослужив 27 років , це як домовий , ми знали що він є і чули як в ночі шарудів каструлями , Дружини військових то героіні , в мене багато знайомих і три племінники служать , то іхні дружини іх місяцями не бачать в мирний час -це постійні навчання постійні відрядження , вони постійно самі з дітьми , з малими дітьми , а тепер то поготів , То просто боляче читать -один з тисяч перебирає бумажки то всі бачать а скільки в окопах ноги відморожують то тих не видно , а ті що не на нулі а десь по селах сидять то ім там мед? То це війна в разгарі , а що буде після того як закінчиться ? То тут на порядниці будуть перші верещать що багато пільг військовим
Уже верещать, що пільги для дітей військових і впо при вступі.

космея• 29 марта 2023
Ответ дляzneshka
Ну от тут вже писали, що право не працювати у жінок, а пенсія буде.

Зараз ще щось придумають.
космея• 29 марта 2023
Ответ дляinnsite1
20-30 000 - это 4-5 минимальных зарплат
О! уже військові винні в підвищені цін.
Магазин ШАРМ• 29 марта 2023
Ответ дляПузата Хата
Моему сказали, что отменили. Не платили в феврале. В марте дали, дальше не знаю.
У меня дубликат карты (это к тому что не врёт).
Полковник.
Где он служит? Мой не на передке. Сказали отменили, уже и не жду (
космея• 29 марта 2023
Ответ дляinnsite1
20-30 000 - это 4-5 минимальных зарплат
А може всіх військових звільнимо і розпустимо по домам?
І зарплатню їм не треба платити буде.
Еленнн• 29 марта 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Так само мій чоловік каже. Хоч і вважає то все несправедливо. Але каже, якщо не я то завтра підросте наш син і піде він. Або прийдуть кацапи і поженуть сина Європу завойовувати. Бо ті уроди не зупиняться. Поки по писку гарно не дамо, вони не зрозуміють. От тільки зморилися вони вже дуже сильно. А підміну як не готували так і не будуть готувати. Хоч за рік вже й могли. Тим більше хлопці на нулі небезсмертні, НАЖАЛЬ. І гине наших набагато більше ніж нам малюють. А тепер ще й морально добивають наші і зрізанням зарплати та багато чим іншим.
ну класно ж підняли моральний дух хлопцям.., то тепер можна і в наступ...
innsite1• 29 марта 2023
Ответ длякосмея
І зарплатню їм не треба платити буде.
Якщо роботодавець (держава) так вирішить - так і зроблять одразу.
Я не хочу щоб перекручували слова, але якщо в США середня зарплата тисяч 5, то і військові в афганістані отримували не більше 5.
Всі знали і знають що грошей в країні немає. І мобілізують людей не за зп, а просто за законом. А коли лікар отримує в 20 разів менше військового це не нормально.
В мене з знайомих нікого насильно в армію не забирали. Або пішли самі по повістці, або обрали для себе таку професію і прийшов час, коли є потреба.
А вірити в те, що у нас в державі є кошти всім платити по 100 000 - це нереально.
Я розумію що це неправильно, що за такий ризик і 500 000 мало. Але якщо економіка не працює, грошей нема, людей мобілізують все більше - варіантів нема інших. Як би це прикро не було.
innsite1• 29 марта 2023
Ответ дляНалитое яблочко
А хіба на нулі також позрізали?
zneshka• 29 марта 2023
Ответ длякосмея
І зарплатню їм не треба платити буде.
Отличная идея, я за, тем более мужу уже положена пенсия. Хотя сейчас мне расскажут за что там пенсию выплачивать
chancee• 29 марта 2023
Ответ дляЕленнн
Не треба маніпуляції! Отдельно суп, отдельно мухи. Речь о тех кто 30 лет в мирное время отслужил ( на складах, в военкоматах и т д) кто разваливал и растягивал Не следует путать с теми, кому довелось служить сейчас.
chancee• 29 марта 2023
Ответ дляzneshka
Возможно у просто военных льгот и нет. За что собственно? А вот участники боевых действий имеют льготы. Все перечислить? Или сами загуглите?

zneshka• 29 марта 2023
Ответ дляchancee
Тогда надо конкретно писать, что льготы УБД, вы же писали про военных, а сейчас выкручиваете
космея• 29 марта 2023
Ответ дляinnsite1
Пішли по повістці це не насильно, за власним бажанням?

А депутатам, суддям, прокурорам, навіть тим, що на пенсії є платити по 200000 ?
космея• 29 марта 2023
Ответ дляzneshka
Та було б класно !
Марика-bf42• 29 марта 2023
Ответ дляinnsite1
А хіба на нулі також позрізали?
на нулі не позрізали, але, як я зрозуміла, кількість нулів зменшили.
zneshka• 29 марта 2023
Ответ длякосмея

Да, у тех кого перечислили и до войны были не хилые и зарплаты и пенсии и левые нетрудовые доходы, но вот людей грызет именно выплаты военным.
chancee• 29 марта 2023
Ответ дляzneshka
Я писала про льготи?
космея• 29 марта 2023
Ответ дляzneshka
Так отож. А в нас крім дійсних депутатів, суддів і прокурорів ще тисячі бивших , які мають довічне утримання.
herba fresca• 29 марта 2023
Двоякие чувства от темы.

С одной стороны, военные на передовой заслуживают и больше денег.

С другой, где брать деньги, экономика катится в пропасть, налогов все меньше поступает из-за мобилизации.
Тут уже многие писали, что некому работать на шахте, некому посевную проводить итд, потому что всех выгребли.

Пусть воюют кадровые военные. А гражданские пусть работают и налоги платят.
Ollka• 29 марта 2023
Ответ дляchancee
Я Вам перечтилю льготы по убд
Квартплата меньше, но не бесплатно.
Проезд бесплатный в коммунальном транспорте. Как и пенсионерам к примеру.
Ребенок в школе один раз питается бесплатно, но в отличие от остальных детей, у него нет права выбора блюда. Еда проще, чем для платных.
Ну и вот стоит в очереди льготной на бесплатный имплант, чтобы сустав поменять. С мая стоит. Там бесплатная очередь для всех киевлян, но он стоит как-бы позачергово. Вот почти год.

Все.
Есть чему завидовать
zneshka• 29 марта 2023
Ответ дляchancee
Я писала про льготи?
Нет, не вы. Я хотела услышать ответ от другой советчицы, но ответили вы
космея• 29 марта 2023
Ответ дляherba fresca
Двоякие чувства от темы.

У нас не має стільки кадрових військових , що б протистояти рашці.
І з тою кількістю загиблих, поранених, пропавших, полонених, без мобілізації зсу не витяне цю війну тільки на кадрових.