Відповів всім• 29 марта 2023
Одинокая мать. Наверно откажут
Одна воспитываю сына, ему 12лет, есть статус мать одиночки. Но насколько понимаю положена ли помощь зависит от дохода матери. Если я работаю и зарплата 9000 то мне скорее всего откажут? Хоть на самом деле на такую зарплату мне с сыном очень тяжело...
Нехай щастить• 29 марта 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
У меня одна работа с достойной зарплатой. Одинокая, работающая мама с ребенком, должна удовлетворять все базовые потребности, а не носиться по по подработкам. Вот это стыд и так не должно быть.
Так сколько квартир вы купили? По ответу поняла, что ни одной. Ну и что вы тут мне пишите и ещё пытаетесь унизить , что плохо много работать. Вы явно не в себе. Стыд заработать и иметь пассивный доход? У вас все нормально? Мне кажется так пишет несостоявшийся человек. Вот это стыдно. У вас с понятиями проблемы.
ЗдесяЯ• 29 марта 2023
Ответ дляВідповів всім
Так от держава рахує що 9000 має вистачати на все...
Чому ви так вирішили? Ви подавали документи на виплати як мати- одиначка , вам повинні виплачувати прожитковий мінімум відповідно віку вашої дитини, незалежно від вашої зп.
Коко Шанель• 29 марта 2023
Ответ дляГЛЮкоза
З іншого боку, наприклад, в Великобританії теж неабияка cost of living криза. Певному прошарку населення дуже важко, навіть базове не можуть дозволити.
З чого ви це взяли? У них така криза, що ми були б щасливі від такої, подивіться, які авто мають вчителя і асистенти вчителів звичайних шкіл, і британці отримують значну допомогу у вигляді додаткових виплат населенню. Британці ще не знають, що таке справжня криза, їм б навчитись менше скуповувати сміття, але то їхні справи
БезникаЯ• 29 марта 2023
Ответ дляЗдесяЯ
А чому ви нічого не отримуєте як мати-одиначка? Мають же бути напевно якісь виплати
Тому що ці виплати розраховуються від доходу сім´ї. Немає зараз однакових виплат для всіх одиночок.
побольшомусекретику• 29 марта 2023
Ответ дляНехай щастить
Я писала не Вам
Что и как у меня с понятиями, я разберусь без Вас, а Вам пора на 5 работу
БезникаЯ• 29 марта 2023
Ответ дляТатьяна-57fb
одинокая мать это не подвиг.у вас нормальные выплаты сейчас уже есть одинокие бабушки у которых погибли дети взявшие внуков к себе . у них выплаты меньше ваших . вам мало ищите еще работу сейчас все так живут .вам надо постоянно помощь . так не будет надо рассчитывать только на себя .
В автора немає виплат. Тільки зарплата
dreamsunny• 29 марта 2023
Ответ дляТатьяна-57fb
У автора никаких выплат. Это ненормально.
Во всем мире таким женщинам государство помогает.
У нас таких буллят. И кто? Женщины.
БезникаЯ• 29 марта 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Неправда. Вже декілька років ці виплати залежать від доходу.
ЗдесяЯ• 29 марта 2023
Ответ дляТану на сонці
Не положено.
Считается что автор много зарабатывает
З чого ви це берете, чому тут всі взагалі роблять прив´язку до зп автора. Допомога матері одиначці виплачується до 18 років або до моменту її офіційного працевлаштування якщо менше 18 років.
Тану на сонці• 29 марта 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Это раньше так было. Почитайте законы
Відповів всім
• 29 марта 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Це було так колись...тепер щоби мати виплати одинокої матері потрібно вказувати свої доходи. І от якщо моя зарплата 9000 то держава рахує що виплати мені не положені, так як цієї зарплати на двох вистачає по їхнім міркам(((
ЗдесяЯ• 29 марта 2023
Ответ дляБезникаЯ
Ви плутаєте виплати по малозабезпеченості , там робиться розрахунок. А автор має право від держави отримувати кошти на дитину як мати одиначка , без прив´язки до її доходу .
ГЛЮкоза• 29 марта 2023
Ответ дляКоко Шанель
Не зовсім так. Давно слідкую за цією темою, пильніше
після брексіта. Люди коментують статті на гострі теми, з них багато що читається. Лише «щедонник злиднів» на Гардіан чого вартує. Там дійсно глибока політична, податкова, пенсійна, орендова кризи.
Нехай щастить• 29 марта 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Я писала не Вам
Удалено администрацией...
Відповів всім
• 29 марта 2023
Ответ дляЗдесяЯ
А тепер і одиноку нараховують відштовхуючись від доходів. Тобто так само як і малозабезпеченність
ЗдесяЯ• 29 марта 2023
Ответ дляБезникаЯ
Ви мали з цим справу взагалі?
ГЛЮкоза• 29 марта 2023
Ответ дляНехай щастить
Удалено администрацией...
Пасивний дохід це скільки? Комерційна оренда?
Освічую темряву• 29 марта 2023
Ответ дляЗдесяЯ
З 2016 змінився розрахунок. Не сперечайтесь.
Нехай щастить• 29 марта 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Я повинна вам сказати скільки? Мені достатньо, щоб не працювати. Але я працюю і зараз.
ЗдесяЯ• 29 марта 2023
Ответ дляВідповів всім
Ви подали документи і вам офіційно відмовили?
Шлях до зірок• 29 марта 2023
Ответ дляВідповів всім
9000 это маленькая зарплата(((
Одной воспитывать ребёнка и с этой зарплаты коммуналку, питания, одежду покупать....ну очень тяжело...
Для держави, у вас все добре. Не дадуть.
Відповів всім
• 29 марта 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Так, відмовили...думаю опять пробувати... але думаю то знов нічого не вийде(((
Шлях до зірок• 29 марта 2023
Ответ дляВредняжка
Можете подать ещё на субсидию. Если живёте в своей квартире это будет хорошее подспорье
Теж не дадуть по сумі не вийде
БезникаЯ• 29 марта 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Ви мали з цим справу взагалі?
Так. Я теж маю статус одинокої матері. Ці виплати рахуються по доходу-різниця між прожитковим міеімумом на дитину і сукупним доходом сім´ї.
ШобВам_КакНам• 29 марта 2023
Ответ дляОсвічую темряву
До 4500+? Меньше автору не поможет
Так и цены выше станут
ГЛЮкоза• 29 марта 2023
Ответ дляНехай щастить
Хоча б діапазон скажіть.
Освічую темряву• 29 марта 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Так и цены выше станут
При чем тут цены, она по критериям не пройдет
Шлях до зірок• 29 марта 2023
Ответ длякнопкодав
Так это на двоих. У нее же инждевенец. Должны дать на зимний период, по идее.
Не дадут.
ШобВам_КакНам• 29 марта 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Даже если пройдёт ей это не поможет.
Освічую темряву• 29 марта 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Даже если пройдёт ей это не поможет.
Это уже совсем другая история