Просериарила молодость• 29 марта 2023
Розсудіть хто ж правий?)
Якщо кілька людей живуть в одній кімнаті разом, хтось хоче швидше лягти спати та бути у спокої, а хтось довше дивитись телевізор, то як бути?
Впораюсь зі всим• 29 марта 2023
Я могу спать под телек, мне пофик. Если мужу бывает мешает телевизор, я втыкаю в тел
Снежнакомка• 29 марта 2023
Все мы разные, поэтому, я считаю, что удовлетворить всех не получится.
Мой мужчина засыпает в полной тишине и темноте, мне нужен работающий телевизор и ночник..... поэтому, мы спим каждый у себя)
Роза в вазі• 29 марта 2023
Пусть смотрит в телефоне с наушниками. Или проблема канал в интернете найти?
Скляна миша• 29 марта 2023
Один раз домовитися за режим сну. Наприклад, о 23:00 відбій.
Якщо в 23:00 обидва згодні довше посидіти, то ок. Якщо ні - тоді обом спати.
Шопингмонстр• 29 марта 2023
Шукати компроміси, домовлятись. Це дуже важко( Чоловік засинав лише під телевізор, я люблю тишу, спочатку сімейного життя то був треш і сварки, тепер навчилась спати під телевізор, головне добряче втомитись)
Скляна миша• 29 марта 2023
Ответ дляШопингмонстр
Угу, тобто чоловік Вас прогнув під себе? І це Ви називаєте компромісом?
Мій не такий• 29 марта 2023
Просто дивитися телек - це дурна звичка чи розвага, а сон - це фізіологічна потреба людини. У нас в сім´ї прийнято, що фізіологічні потреби важливіші розваг.
Шопингмонстр• 29 марта 2023
Ответ дляСкляна миша
Це дрібниці в житті) Розумні люди поступаються, і це нормально)
Скляна миша• 29 марта 2023
Ответ дляМій не такий
Нарешті адекватний пост, а то читаю поради про беруші чи звикнути спати під телевізор, та офігеваю.
Я в дамках• 29 марта 2023
Домовятися та шукати компроміс. Не телевізор, а планшет з навушниками. Сплячому маска та беруші. Складніше, якщо це діти. Тоді треба зонувати кімнату.
Снежнакомка• 29 марта 2023
Ответ дляМій не такий
А если человек не может в полной тишине отключиться, если ему нужен ’белый шум’ ждя того чтобы уснуть.... ну как колыбельная для ребенка. Как быть, игнорировать такую его потребность?
Просериарила молодость
• 29 марта 2023
Ответ дляСкляна миша
У моєму випадку це у кімнаті з колегами по роботі.
Мій не такий• 29 марта 2023
Ответ дляСнежнакомка
По-перше, це не потреба, а шкідлива звичка. Ок, але людина і на неї має право - тоді навушнички.
Скляна миша• 29 марта 2023
Ответ дляСнежнакомка
Засинати під телевізор - це не потреба, а дурна звичка. Перевчатися. Або одягати навушники з ’білим шумом’ чи що йому там треба, і в них засинати.
Не повинні інші люди підлаштовуватися під дурні звички оточуючих.
Просто Фіфа• 29 марта 2023
Ответ дляМуркошечка
Я под тв наоборот лучше сплю
В мене чоловік такий, а я навпаки не можу.
Снежнакомка• 29 марта 2023
Ответ дляМій не такий
Кто сказал, что это не потребность?
Это ужасно, если в семье игнорируют твою потребность... имхо
Скляна миша• 29 марта 2023
Ответ дляПросериарила молодость
Ви спите на роботі? Чи живете з колегами по роботі? Чи це відрядження?
Просто Фіфа• 29 марта 2023
Ответ дляSo_so
Я жаворонок, муж сова. Муж ложится раньше, я утром стараюсь соблюдать тишину.
То він у вас не сова, а сплюх, бо сови лягають пізно.