Раздражевская• 30 марта 2023

Робота в Епіцентрі, продавець у відділі сад/город

Перебуваю зараз в пошуку роботи і знайшла вакансію продавця в Епіцентрі у відділ сад/город. Хочу спробувати себе в цьому напрямку. Можливо хтось працює зараз в Епіцентрі, підкажіть, чи варто йти туди на роботу?
Брюлик в стразах• 30 марта 2023
якщо зараз взагалі нічого немає, йдіть.
Паралельно можете шукати іншу роботу. В Єпіцентрі не працю.

Красота неземная• 30 марта 2023
Если зарплата устраивает, то почему бы и не попробовать
Отчебучкина• 30 марта 2023
Насколько, я знаю, то в Эпицентре они там все на расслабоне (Позняки) Продавцы никуда не спешат и иногда их сложно дозваться. Но все к этому привыкли)
Пробуйте)
Брюлик в стразах• 30 марта 2023
Ответ дляОтчебучкина
Пробуйте)
дивлячись який відділ, взагалі зп нараховують яку ставку ти зробив. Теж саме стосується і прибиральників - в який відділ ти потрапиш, самий треш там де кухня
Просто каралева• 30 марта 2023
Несколько лет назад интересовалась работой там, ставка небольшая+% от выторга отдела, так что очень индивидуальная зп может быть
Да и сад-огород такая тема, растения портятся
Тушьмушьнюшь• 30 марта 2023
Извините, может знает кто как в Юске работается?
автор Раздражевская • 30 марта 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
якщо зараз взагалі нічого немає, йдіть.
Поки що інших варіантів немає
Брюлик в стразах• 30 марта 2023
Ответ дляРаздражевская
Поки що інших варіантів немає
так що ви тоді втрачаєте? нічого. А так хоч щось буде. і вони офіційно влаштовують