Всюди влазю• 03 апреля 2023

Вчора була на speed dating, Київ. Питайте)

Тут часто пишуть про невдалі знайомства на тіндер, баду. І в мене так було тож я вирішила спробувати новий метод і вчора сходила на такий захід "Швидкі знайомства", це коли дівчата сидять за столиками, а хлопці підсідають на 5 хв., ви спілкуєтесь і хлопці міняються. Це було весело) Може хтось також наважиться таке спробувати)
Не худа ні разу• 03 апреля 2023
Знайшли чоловіка з яким продовжите спілкування?
Голубая фишка• 03 апреля 2023
Какие мужчины туда приходят? Что можете сказать о тех, с кем общались?
пані Солоха• 03 апреля 2023
была лет 15 назад.....у меня сложилось впечатление, что девушки которые заплатили за участие - реальные, а вот мальчики подставные лица))), которые работают в данном проекте )))
автор Всюди влазю • 03 апреля 2023
Ответ дляНе худа ні разу
Поки що не знаю. З 33 хлопців я поставила лайки лише 5. Сьогодні мають прийти результати, якщо пара співпаде - то ми зможемо обмінятися контактами і списатися/зідзвонитися.
Вчора відразу після заходу до мене підійшов хлопець з пропозицією продовжити знайомство і ми пішли в бар, поспілкувалися і розійшлися, він молодший. Мені 34, йому - 27
Пригаю-цибаю• 03 апреля 2023
Если бы у меня была такая потребность, я бы не смогла за 5 минут расслабиться и адекватно вести диалог). Автор, как самоощущение во время и после?)
автор Всюди влазю • 03 апреля 2023
Ответ дляГолубая фишка
Дуже і дуже різні, особливо вік мене здивував) були хлопчики по 24 і були чоловіки під 50. Давно ні з тими, ні з іншими не спілкувалася, бо мені 34. Багато айтішників, кожен другий практично. В цілому майже всі адекватні, приємні, розумних мало - це факт. Коли підсідав розумний хлопець, не хотілось його відпускати)
Пригаю-цибаю• 03 апреля 2023
Ответ дляГола з конопель
Парень молодец, обошел правила)
автор Всюди влазю • 03 апреля 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Ну вчора я була як вижатий лимон, чесно) захід тривав з 15:00 до 19:00, я переспілкувалася з 33 хлопцями і потім ще пішла в бар з одним) але я дуже хочу знайти класного хлопця, тому роблю все, що можу для цього
автор Всюди влазю • 03 апреля 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Парень молодец, обошел правила)
Так, є в ньому чоловіча енергія) цим мені і сподобався
Пухнасті штани• 03 апреля 2023
Ответ дляпані Солоха
А это стартап!)
Спасибо за идею)
Пригаю-цибаю• 03 апреля 2023
Ответ дляГола з конопель
33 парня за 4 часа - сила!)) Хороший опыт).
Желаю Вам найти своего человека
автор Всюди влазю • 03 апреля 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Желаю Вам найти своего человека
Дякую дуже!
Анонимушка• 03 апреля 2023
Ответ дляГола з конопель
Дякую дуже!
Про що ви з ними спілкувались?
автор Всюди влазю • 03 апреля 2023
Ответ дляАнонимушка
Про що ви з ними спілкувались?
Там була анкетка, яку ми всі заповнювали, з основними питаннями: ким працюєш, чим захоплюєшся, якого партнера шукаєш, від цього і плясали. В основному говорили про роботу та хоббі. Було 2 хлопця, від яких я втекла в туалет, тому що не захотіла взагалі з ними говорити, вони мені здалися не приємними. У мене величезний досвід в тіндері, тому я з перших хвилин бачу, якщо людина мені не цікава
Дідова баба• 03 апреля 2023
Скільки коштувала участь?)
І кількість дівчат та хлопців однакова, правильно?
автор Всюди влазю • 03 апреля 2023
Ответ дляДідова баба
Скільки коштувала участь?)
Для дівчат участь 400 грн., для хлопців - 600. У цю вартість входить 1 напій - сік, спрайт чи водичка. Було 2 перерви і на другій я замовила перекусити, бо не очікувала, що це така довга пісня) та вже й сили треба було відновити. Це все проходило в ресторані в центрі.
Хлопців було 33, а дівчат - 30
Дідова баба• 03 апреля 2023
Ответ дляГола з конопель
Хлопців було 33, а дівчат - 30
Бажаю вам знайти своє кохання)
Подруга саме так колись з хорошим хлопцем познайомилась, теж з айтішників був, до речі
автор Всюди влазю • 03 апреля 2023
Ответ дляДідова баба
Бажаю вам знайти своє кохання)
Дякую!)
Заставляличка• 03 апреля 2023
Ответ дляГола з конопель
А розумний це який? Що він робить, говорить?
автор Всюди влазю • 03 апреля 2023
Ответ дляЗаставляличка
Зробити за 5 хв. він точно нічого не зможе)
Відразу видно розумну людину , що тут пояснювати) як і про що говорить, інтелект зразу видно. Наприклад, моє хоббі це балет, я займаюсь ним і по питанням, які хлопці задавали, можна було теж оцінити інтелектуальний рівень